2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de ilk degerim 20lerde cikti artar merak etme hayirli olsun

Kendini sıcak tutmaya çalış canım inşallah sana şifa olur benimde cevremde bu yöntemle hamile kalan çok var bende adetliyken gidiyodum birde yakı göürüyordum belim çekildikten sonra kadın yapistiriyodu
Demin regl oldum sonunda biraz hafifledi ağrım nasipse perşembe doktora gidicem bakalım nasıl ilerlicez cuma günüde o kadına gitcez kayınvalidemle bakalım yarında çörekotu bal tarçın zencefil kürüne başlıcam bakalım bu süreçtede bu yöntemlerini denicem inşallah hayırlı haberleri alırım

568 cikti, yerlesma kanamasi olabilir. Bende olmadi ama burada bazi kisiler yasadi o sekilde kanama
Doktorum da öğle dedi corasprini kesti duphaston 3*1 den 3*2 ye yükseltti adetime de daha var. Ama yine de sabahı nasıl bekliyicem bilmiyorum. Opu islemim de transferim de kolay geçmisti. İlk gün yattım sadece. Birden ağrı girip leke gelince korktum doğrusu. Sabah kan vericem inşallah artmıştır degerim. Korkum da geçer. Sizin kaçıncı gun

İnşallah hayırlı heberler verirsin bizede regliyken soğan suyu kaynat kendine bide 14gun boyunca havuç ve incir

İnşallah ama yarim saat önce kırmızı az lekelenmem oldu sonra kahve rengine döndü sabah yine kan vericem. Tedirgin oldum dogrusu. Şuan değerin kaç senin
Canim bendede oldu toplasan 2gun bile sürmedi serçe parmagim kadar bile oldu olmadı benim

Canim bendede oldu toplasan 2gun bile sürmedi serçe parmagim kadar bile oldu olmadı benim
Sık sık kontrol edyorum şimdilik yok. Ama leke pembe veya kahverengi yazanlar olmuş ben de kırmızıydı adet kanaması gibi tüm peceteyi sardı. Abdest almaya girmistim güya.
Siz lekelenmeden sonra kanda baktınız mı degerinize

Kasım transferi benim gibi başarısız olan arkadaşlar dondurulmuş embriyolarınız var mı? Bir sonraki transfer için doktorunuz sizi ne zaman çağırdı ? 6 tane embriyo dondurmuştuk biz.. Bir de ben şubat en geç mart derken doktorum nisanda gel dedi çok uzun bir zaman değil mi ya

6 Hafta ara istiyor doktorlar genelde, sonrası zaten 1 ay hazırlık safhası var böylece bu süreç şimdiden sonra nisan oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…