2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum ben beceredim galiba yattım yere dizlerimi büktüm pıt pıt hissedemedim elimle göbekli olduğumdan mı hissedemedim acaba
Canım sabah dene bunu. Karnın açken hissetmen daha kolay olur. Elini gezdir pıt pıt neresi atıyor tespit edersin. Derin nefes al ver sonra nefesin de sakinleşsin öyle bak

Kendini sıcak tutmaya çalış canım inşallah sana şifa olur benimde cevremde bu yöntemle hamile kalan çok var bende adetliyken gidiyodum birde yakı göürüyordum belim çekildikten sonra kadın yapistiriyodu

Kızlar estrofemi saat 10.00 da içmem gerekiyordu unuttum saat 13.00 de içtim sizce sorun olur mu ikinci hapı akşam 22.00 de içmem gerekiyor normalde ama şimdi sabahı geç içtiğim için akşamıda mı geç içsem mi?

Benim de saatlerde 1 2 saat oynama oluyor bir sorun yasamadim, yine de hemsire ya da druna ulasabilirsen danis istersen. Ben saati kacirinca yine ayni kendi saatinde aliyorum gec almiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…