2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum ben beceredim galiba yattım yere dizlerimi büktüm pıt pıt hissedemedim elimle göbekli olduğumdan mı hissedemedim acaba 😂🙈
Canım sabah dene bunu. Karnın açken hissetmen daha kolay olur. Elini gezdir pıt pıt neresi atıyor tespit edersin. Derin nefes al ver sonra nefesin de sakinleşsin öyle bak

Kayınvalidem öyle deyince bend3 araştırdım öyle hamile kalan çok varmış bakalım kayınvalidem yapan birini buldu adet olunca gidicem bide bunu deyim zararı yokmuş buarada ben daha adet olamadım dünden beri kıvranıyorum kasıklarıma bıçak saplar gibi batıyor ve canım çok yanıyor belimde aşırı ağrıyor ne yapcam bilemedim normal mi bu
Kendini sıcak tutmaya çalış canım inşallah sana şifa olur benimde cevremde bu yöntemle hamile kalan çok var bende adetliyken gidiyodum birde yakı göürüyordum belim çekildikten sonra kadın yapistiriyodu

Kızlar estrofemi saat 10.00 da içmem gerekiyordu unuttum saat 13.00 de içtim sizce sorun olur mu ikinci hapı akşam 22.00 de içmem gerekiyor normalde ama şimdi sabahı geç içtiğim için akşamıda mı geç içsem mi?

Kızlar estrofemi saat 10.00 da içmem gerekiyordu unuttum saat 13.00 de içtim sizce sorun olur mu ikinci hapı akşam 22.00 de içmem gerekiyor normalde ama şimdi sabahı geç içtiğim için akşamıda mı geç içsem mi?
Benim de saatlerde 1 2 saat oynama oluyor bir sorun yasamadim, yine de hemsire ya da druna ulasabilirsen danis istersen. Ben saati kacirinca yine ayni kendi saatinde aliyorum gec almiyorum

IMG_20231212_131256.jpg
kızlar sonuç çıktı 🙏

X