2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Gece boyunca kasığıma sık sık regl sancısı girdi uyanıp bi kaç saniye geçmesini beklemek zorunda kaldım bu gün tam 5 haftalık oldu normal mi sizce şuan mi şeyim yok

Gece boyunca kasığıma sık sık regl sancısı girdi uyanıp bi kaç saniye geçmesini beklemek zorunda kaldım bu gün tam 5 haftalık oldu normal mi sizce şuan mi şeyim yok
18inde gidicem bende doktora bana 10 gün sonra gel dedi. Benim de iki gündür regl sancısı gibi bir ağrım oluyor. İkimizde de olması içimi rahatlattı benim biraz

Reactions: ztt
Benim midem çok yanıyor ve ağrıyor normal mi acaba bu durum yaaa
O evreyi de yaşadım ya. Sanırım normal. Aşırı koku hassasiyetim var yumusatıcı bile kullanamaz oldum k9 köpeği gibi oldum inanın. Bulantım vardı o geçti şimdi sadece koku hassasiyeti ve regl agrısı gibi sancı kaldı

Günaydın kızlaaaaarr. Dayanamayıp kan verdim veeeeee sonuç 91
Yaaaaaa
Nasıl geçti peki doktora falan gittiniz mi
Canım çok geçmiş olsun , çok çok rahatsız edici olursa istersen bir doktora git yanma ve ağrı belki de midede başka bir problemi gösteriyor olabilir
Yarın kan vereceğim canım o zaman acile sorarım olmazsa sağolasın

Yaaaaaa

Nasıl geçti peki doktora falan gittiniz mi

Yarın kan vereceğim canım o zaman acile sorarım olmazsa sağolasın
Yok gitmedim doktora çok uzun sürmedi hiçbiri. Şuan drdiğim gibi koku olayı beni çok etkiliyor pazartesi doktora gittigimde söyleceğim bakalım.uygulama indirdiniz mi happy mom diye. Oraya göre mercimek büyüklüğünde olmuş bebem doğru mu bunlar yav

Nasılsın kuzucum nasıl gidiyor sürecin

Yemin ederim o kadar devindim ki anlatamam sağlıkla ilerlesin sağlıkla gelsin inşallah
İyiyim canım benim hamdolsun Demirim çok düşmüş onun ilacına başladığım için biraz rahatsız etti beni 3 gündür ama şimdi daha iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun çok taze annemiz

Merhaba ay bende öyleyim dünden beri kasık ağrım ve bel ağrım var.ptesi kanamam da olmuştu korkuyorum bende ama Allahım yardımcımız olsun

Benim midem çok yanıyor ve ağrıyor normal mi acaba bu durum yaaa
Normal canım bebek büyüyor baharatlı şeyler yememeye çalış beslenmene dikkat et mide konusunda ılık süt içebilirsin yudum yudum ama birkere de içme o rahatlatabilir bana iyi geliyor benımde öyleydi midem geçen hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…