2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba canım nasılsin galiba hamilesin çok sevindim bebişini gorebildin mı
Evet çok şükür pozitifi gördük ama henüz doktora gitmedim Perşembe günü 2.ci kanı istediler ona göre çağıracaklar sanırım
Kizlar merhaba ben yeni üye oldum. Her kes inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alır.
4 Aralık'ta 3 gün embriyosu transfer edildi bana. Dayanamadım dün kan verdim (2 gündür karnıma ağrı girdi korktum). Şimdi sonuna baktım daha çok erken ama tecrübesinin sizce artarmi değerim 25 cikti
Ooo maşallah erken çıkmış normal test gününüz ne zamandı hayırlı olsun

Evet çok şükür pozitifi gördük ama henüz doktora gitmedim Perşembe günü 2.ci kanı istediler ona göre çağıracaklar sanırım

Ooo maşallah erken çıkmış normal test gününüz ne zamandı hayırlı olsun
16 Aralık dedi doktor beni tanıdığı için kaç kere söyledi 16 sında vereceksin diye😊 hiç ağrım yoktu 2 gündür sancim olunca baktirdim

Tanıdıgım biri iki kere göbek çektirdi öyle oldu iki çocugu da. Bunu şöyle anlıyorsun yere uzan. Dizlerini büyük omuz mesafende kalsın bacaklar. Göbeğinin ğstüne elini koy dinle.gönek pır pıt atar kalp gibi. Senınkı nerede atıyor ona bak. Ben baktım tam göbek deliğimin ordaydı. Aslında doğru yere kendın de çekebilirsin ama bilmek lazım yöntemini benim de anlatmam zor bana da iki türlü yöntem gösterdı o kadın ama baktım gobek deliğimde atıyor bundan değilmiş dedim sonra hareketleri unuttum
Göbek deliğinde atıyorsa sorun yok anlamına geliyor dimi göbek çektirmekle kasık çektirme aynı mı ben tam bilmiyorumda ondan soruyorum kuzum kimi göbek diyor kimi kasık kimi bel

Göbek deliğinde atıyorsa sorun yok anlamına geliyor dimi göbek çektirmekle kasık çektirme aynı mı ben tam bilmiyorumda ondan soruyorum kuzum kimi göbek diyor kimi kasık kimi bel
Bana o arkadaş göbek düşmesinden bahsetmişti. Kasıkla aynı şey mi bilmiyorum. Sanırım ağır kaldırınca falan düşüyormuş ne garip

Tanıdıgım biri iki kere göbek çektirdi öyle oldu iki çocugu da. Bunu şöyle anlıyorsun yere uzan. Dizlerini büyük omuz mesafende kalsın bacaklar. Göbeğinin ğstüne elini koy dinle.gönek pır pıt atar kalp gibi. Senınkı nerede atıyor ona bak. Ben baktım tam göbek deliğimin ordaydı. Aslında doğru yere kendın de çekebilirsin ama bilmek lazım yöntemini benim de anlatmam zor bana da iki türlü yöntem gösterdı o kadın ama baktım gobek deliğimde atıyor bundan değilmiş dedim sonra hareketleri unuttum
Kuzum ben beceredim galiba yattım yere dizlerimi büktüm pıt pıt hissedemedim elimle göbekli olduğumdan mı hissedemedim acaba 😂🙈

X