2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Gece kendimi sırt üstü yatarken buluyorum. Sagıma yastık koyuyorum bır sure orada dönerken yastıgı soluma alıyorum bıraz oyle aa bı bakıyorum sırt üstüyüm ama belim agrıyor ondan rahat gelıyor bence sırt üstü.
Arkadaşım hamileyken hem önüne hem arkasına yastık koyuyormuş. O şekilde dönmüyordum hiç dedi ama eşim nereye yatacak o zaman bilmem 😂

Kızlar bir de biraz özel olacak ama kişisel bakım için hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Ben öncesinde iğneli epilasyon yaptırdığım için çok ama çok az var özel bölgemde. Ağda ya da jilet sürmek istemiyorum o sebeple. Eldivenle alıyroum öğrendiğimden beri ama bazı bölgelerde hafif kabartı kalıyor gibi geldi. Hani başsız sivilce gibi. Tabi bi de kaşınması🤯🤯🤯
Bende lazer yaptırmıştım azalmıştı sonra zaman geçtikçe tekrar çıktı. İğneli lazer değildi ama sanırım benimki şimdi kadınlar İçin olan jiletler ile temizliyorum. Asıl sorun son iki ay ne ağda ne jilet yapamıyormuş insanlar kendilerine o zaman bakalım napıcaz😔

Bende lazer yaptırmıştım azalmıştı sonra zaman geçtikçe tekrar çıktı. İğneli lazer değildi ama sanırım benimki şimdi kadınlar İçin olan jiletler ile temizliyorum. Asıl sorun son iki ay ne ağda ne jilet yapamıyormuş insanlar kendilerine o zaman bakalım napıcaz😔
Benim de lazer ve iğneli epilasyon sonrası tek tük oluyor. Benim kullandığım bir epilasyon cihazının jilet başlığı var. O hiç tahriş etmiyor. Onu kullanıyorum
İğneliden dolayı çok inceler jilet kullanırsam ister istemez kalınlaşacak diye kullanmayayım istiyorum. Zaten bir kere aldım, kabarcıkları fark ettim, geçmedi gibi 🫢 ikinciyi de yaptım bakalım bunda ne olcak, yoksa mecbur jilete geçerim. Son aylarda baktık olmuyor, çalacağız mecbur kuaförün kapısını 🙈

Bugün 13. Haftaya girdik ama bende 2 gündür müthiş bi baş ağrısı var kızlar alınım gözlerim zonkluyor uyuyamıyorım hamilelikte olan bişey normal yazıyor ama ilaçta kullanamıyoruz ne yapacağım ben başına gelip atlatan varmı
Bol bol su içince azalıyor. Migren taşı diye bir şey satılıyor aktarlarda da var, internette de bulabilirsin. O bana çook iyi geldi. Şakaklara sürüyorum bir de burnumun kenarına. Baya etkisi oluyor.

Gece kendimi sırt üstü yatarken buluyorum. Sagıma yastık koyuyorum bır sure orada dönerken yastıgı soluma alıyorum bıraz oyle aa bı bakıyorum sırt üstüyüm ama belim agrıyor ondan rahat gelıyor bence sırt üstü.

Bencede çok mantıklı ya çünkü sağıma koydum yastık dönemiyim diye bu seferde sırt üstü yatmışım kendimi sıkıştırmam lazım😂
Sizin haftalarınızda ben de kendimi hep sırtı üstü yatarken buluyordum. 14. Haftayla birlikte istesemde yatamamaya başladım. Koltukta bile dinlenmek amaçlı sırt üstü yatsam belime bir baskı geliyor, kasıklarım sıkışıyor sanki. Hemen toparlanıyorum. Geceleri de bir sol bir sağ yatıyorum bacak arama yastık koyup. Daha hamile yastığı almadım ama şimdilik yetiyor bacak arası yastığı🥲

Sen tecrübeli annesin bu aylarda normal mi bel ağrısı? Ben de hafif skolyoz var acaba ondan mı ağrıyor acaba diye düşünmeye başlamıştım. Henüz vücudumuzun ağırlık merkezi pek değişmemiştir çünkü
Bence normal canım. Şimdi doktora geldim unutmazsam sorayım

Kızlar bir de biraz özel olacak ama kişisel bakım için hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Ben öncesinde iğneli epilasyon yaptırdığım için çok ama çok az var özel bölgemde. Ağda ya da jilet sürmek istemiyorum o sebeple. Eldivenle alıyroum öğrendiğimden beri ama bazı bölgelerde hafif kabartı kalıyor gibi geldi. Hani başsız sivilce gibi. Tabi bi de kaşınması🤯🤯🤯
Merhaba, iğneli için de aynı şey geçerli mi bilmiyorum ama lazer epilasyon sonrası çıkan tüyler için sir ağda öneriliyor. Jileti genelde epilasyon seansı öncesi öneriyorlardı.

Doktor randevusu olan tüm annelerden güzel sonuçlar gelsin 🙏🏽 Benim de saa 4’te ☺️ Bu hafta içi de nipt sonucu belli olacak inşallah güzel haberlerle burayı doldururuz 🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Bu hafta hangi gün belli olacak ? Ahh çok heyecanlı🐣 Sağlıklı güzel haberlerle 🙏

Cuma günü tam 10 gün doluyor ama sen 9’da öğrenmiştin. Umutlandım ben de belki hafta ortası öğrenirim ☺️🙏🏽 En geç cuma görünüyor ama
Benim içimden senin de erken öğreneceğin geçti🙏 sonrasında çok rahatlayacaksın, daha çok sahipleneceksin, aynı sevinci sen de ve diğer tüm arkadaşlarda yaşayalım❤️

Kızlar güzel haberle gelemedim maalesef kalp atışı durmuş, çok üzgünüm, başından beri aşırı stresli gergin ve kaygiliydim, biseylerin ters gittiğini hissetmiştim, 2 tane oğlum yanımda ve onlar tesellim tabi, üçüncü çocuk konusunda biraz kararsizdik sonra Allah nasip etti, çok alismistik ve çok üzüldük tabi, belki de sağlıksızdi diyor ve oyle teselli ediyorum kendimi, yarın büyük ihtimalle kürtaj olacak, sizlerden dualarınızı istiyorum, inşallah hepiniz saglikla güzellikle alırsınız yavrularınizi kucağınıza, Allah'a emanet olun güzel anneler🤍

H huzurolsun çok üzgünüm. Allah sabır versin inşallah kolaylıkla atlatırsın bugün herşeyi Allah gönlüne göre versin, dualarımız seninle

Sen tecrübeli annesin bu aylarda normal mi bel ağrısı? Ben de hafif skolyoz var acaba ondan mı ağrıyor acaba diye düşünmeye başlamıştım. Henüz vücudumuzun ağırlık merkezi pek değişmemiştir çünkü
Normal dedi ama ayakta cok kalmamaya özen göster dedi. Kaşıntı kokulu akıntın var mı dedı yok dedım . Tamam olursa demek bel agrısıyla bırlıkte o zaman sorunmus

Benim içimden senin de erken öğreneceğin geçti🙏 sonrasında çok rahatlayacaksın, daha çok sahipleneceksin, aynı sevinci sen de ve diğer tüm arkadaşlarda yaşayalım❤️
İnşallah sağlıklı haberi gelsin de geç olsun güç olmasın ☺️ Senin kız bebekti di mi? Kız istiyorum ama sanki erkek olacak. Testte pozitifi gördüğüm andan beridir erkek hissediyorum. Sağlıklı ve mutlu bir evlat olsunlar yeter ki 🙏🏽

İnşallah sağlıklı haberi gelsin de geç olsun güç olmasın ☺️ Senin kız bebekti di mi? Kız istiyorum ama sanki erkek olacak. Testte pozitifi gördüğüm andan beridir erkek hissediyorum. Sağlıklı ve mutlu bir evlat olsunlar yeter ki 🙏🏽
Evvet bir kız bebek🐣 ben de hep kız hissediyordum hatta listeye de öyle yazdırmıştım. İnşallah hem sağlıklı hem gönlünden geçen gibi olur.☺️

Geldim ben yani geldik biz :anneadayı: Şükür herşey yolunda dedi burun kemiğini vs ölçü var oluşmus dedı cinsiyet 16.Haftada dedi 🥹 😃
Hareketlıydı vıdeo cektım kızımda izledi 🥰 İlişkiyi sordum sık olmamak kaydıyla olabilir dedi. Vitamin demir yazdı. Saç boyatmayı soracaktım unuttum 😄
Foto ekleyecegım ama hiiiç net degıl kı

X