2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ay alıntılayamadım kızlar sağolun şimdi doktorum yazdı idrar yolu enfeksiyonu dedi munorol kullanman lazım dedi tek ilaçla geçiririz dedi şimdi geriye acile gidip ilaç yazdırmak kaldı

İnternette öyle deniyor ama şöyle bir söz vardır. Ye ekşiyi çıkar ayşeyi, ye tatlıyı doğur hakkıyı. Acaba bu bizim yörede mi kullanılıyor sadece
Aynen öyle derler gerçi bazen o da tutmuyormuş tatlı yiyip kızı olan da çok oluyormuş merak etmeye başladım Allah tabi sağlıklısını versin hep diyoruz ama insan heyecan yapıyor öğrenmeye yaklaştıkça

Sağlıklı olduğunu öğrenince biraz daha hamilelik kafası geliyor bence. Ben dünden beri ilk deda bu kadar yoğun hissediyorum, çok duygusallaştım. Bilinçaltım genetik testin sonucunu beklemiş resmen.

Ahh bizde önce sağlık tabiki ama ikisinide yaşamak isterdim çünkü üçüncü cocuk düşünmüyoruz bende çıkıntıyi gördüm ama tabikide bazen kızların organları tam gelismediginde erken haftalarda erkek gibi çıkıntılı duyabiliyormus bakalim 16 net bir şekilde söyleyecek dr şimdilik böyle dedi

Geçmiş olsun canım, boş yere panik yapma bidaha
Ya çok uzun zaman önce çok acılı bir idrsr yolu enfeksiyon geçirmiştim çok korktum açıkcası ama zaten herhangi bir belirti olmadan çıktığı için muhtemelen ilacı kullanınca geçecektir inanıyorum şimdi geriye yorgun gelicek olan eşimi acile götürmek kaldı

Ha bir de acildekiler kendi doktorum şöyle dedi böyle dedi deyince biraz bozuluyorlar tatlı dille anlatmam lazım şu ilacı söyledi uygunsa verir misiniz diye

Kızlar birşey soracagım trend yoldan bebek veya kendiniz için alışveriş yaparken bir bebeğin yaşamasınada dokunmak isterseniz alışveriş esnasında sma bebeklerin trendyolda geçen kodları oluyor hem alışveriş yapmış oluruz hemde bir bebeğin yaşamadı için destek olmuş oluruz nedersiniz

Sağlıklı olduğunu öğrenince biraz daha hamilelik kafası geliyor bence. Ben dünden beri ilk deda bu kadar yoğun hissediyorum, çok duygusallaştım. Bilinçaltım genetik testin sonucunu beklemiş resmen.
Yaa şu an aynı kafadayım bugün nipt için kan aldılar inşallah güzel sonuçlar gelirse bende huzurla hamilelik moduna geçebilirim

Yaa şu an aynı kafadayım bugün nipt için kan aldılar inşallah güzel sonuçlar gelirse bende huzurla hamilelik moduna geçebilirim
İnşallah ve öyle gelecek de inanıyorum senin erkek dediler ama tam belli değildi dimi? Test sonucunda kesin öğrenirsin

Kızlar su an 10 haftalığım ve 1 kilo almışım. Bu normal mi yoksa daha sonraki aylarda mı kilo almaya başlamalıydım?

Ben sma hastası bir bebeğin gönüllüsüyüm aynı zamanda her ay bir bebeğe de destek oluyoruz beni yanlış anlamayın sakın sadece bu imkan varken değerlendir bilecek gönlünüz olduğunu düşündüm canlar sizlerin cebinden de birşey çıkmıyor

Eklentiler

• IMG_20230505_204359.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…