2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Cnm bnmde karnm agriyo sanki adet olcm özellikle oturunca artiyo uzanip dinlenelm ayak altina minder koyun braz dha hafifliyor. Rabbim evlatlamizi bagislasn ama bn cok sordm sonraki haftalarda olanlar normalndiyor yinede dinlenmek lazim
Her ihtimale karşı evet. Kanama olmadığı sürece korkmuyorum yarın kontrolüm var

Her ihtimale karşı evet. Kanama olmadığı sürece korkmuyorum yarın kontrolüm var
Bnde sole pecete koyuyorm kanama deilde bir kahvemsi birsy bulasmis cokcok az acaba diorm kanamami bu akintimi ama silince gelmedi sdce peceye bulasms bunlr akintimi acaba lekelenmemi yasayan varmi

Bnde sole pecete koyuyorm kanama deilde bir kahvemsi birsy bulasmis cokcok az acaba diorm kanamami bu akintimi ama silince gelmedi sdce peceye bulasms bunlr akintimi acaba lekelenmemi yasayan varmi
Benimde oldu doktor kanama başlarsa gel dedi çarşamba günü kontrolüm var inşallah kötü bişey olmaz

Benimde oldu doktor kanama başlarsa gel dedi çarşamba günü kontrolüm var inşallah kötü bişey olmaz
İnsallah cnm bnmde carsamba randevum vr gidip solucm ins bir progestan yazar endiselendm smdi. Ama silince gelmedi sdce peceteye bulasms azcik 2 kere oldu ama silince gelmiyor takip etcm durumu. Sizin devam eden bir lekelenmemi oldu bir kezmi geldi

Son düzenleme:
Hayırlı akşamlar kızlar
Bugün güzel haberlerle geldim Elhamdülillah
Kontrolüm vardı. Karından ultrason ile bebeği ve kalp atışını gördük, azıcık da dinledik boyu 4.4mm (6+1 çıktı ultrasona göre, Sat’a göre 5+5) henüz yarım santim bile değil ama kalbi atıyor pıt pıt. İnanılmaz bir şey gerçekten; Allah bu mucizeyi dileyen herkese yaşatsın

Aramıza yeni katılan arkadaşlar; hoş geldiniz. Sağlıklı bir gebelik süreci yaşalım her birlikte inşallah

Ayyy çok sevindim hayırlısıyla sağlıkla gelsin minik. Benim de cuma kontrolüm var 6+0 olucaz geçtiğimiz cuma 5+0'da gazdan göremedi bir şey doktor. Bana dua edin hepsini birden görüp duyayım inşallah

Allah gönlüne ferahlık versin, üzüntünü hafifletsin En yakın zamanda sağlıklı bir gebelikle müjdelesin
Dualarına âmin, Allah razı olsun

Hayırlı olsun, çok sevindim

Merhaba kızlar herkese hayırlı olsun . Bugün ev tipi test yaptım sat 6 subattı çünkü . Bir baktım çift çizgi beklemiyordum sok oldum . Su anda 21 aylık bebeğim var . O 4 5 yasına gelince yaparım diyordum kısmet . Yarın kan vereceğim haftaya da duruma göre doktora görünürüm . Ne vitaminler filan alıyorduk kızlar ben o kısmı unutmuşum

Kızlar ben bugün çok kasık ağrısı yaşadım daha önce düşüğüm olduğu için eşimle çok korktuk ve ilk defa muayeneye gittik keseyi gördük ama çok küçüktü ve şekli biraz farlı doktor 2 hafta sonra tekrar gelin dedi sizde bir bakarmısınız

Ultrason görüntüsü bu şekilde

Eklentiler

• EF67D289-81A0-4585-8F19-E67CC3CD5651.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 53
  • E735A0C4-ADBD-42E8-A65B-D29F300A5C42.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 55
Bende cumadan beri geliyor. Perşembe akşamı da az kan gelmişti. Doktor çarşambaya randevu verdi, eğer beta da sorun çıkmazsa progestana başlayacakmış. Eğer dış gebelik vs ise Progestan işi zorlaştırır dedi

biraz moralim bozuldu gibi cuma günü adet günümde kaln verdim 73.80 gibi çıktı bugün kan verdiğim 84 buçuk çıkmış az değil mi

Aynen cnm kese gormeden drlr pek ilac vermek istemior cuma gtmistm kese gorelim sonra bakacaz dedi cnku farkli gebelikler daha riskli hale geliyor galiba ama baska insanlarinda doktorlrnn hemen verdiğini okuyorum ben anlamadm . Okdr seyler olms kan gelmis nden hemen gitmedn cnm yani drlr kan olursa kesin gel derler hep. Cok gec cagirmis sizi. Bu beklemek adami mafedior

Ben doktora ilk kez bugün gittim. Başlarda yerleşme lekelenmesidir diye pek kötü düşünmek istemedim, çünkü annemde de hamileliklerinde kanama oluyordu. Kalp artışı duymadan ona da söylemedim henüz. O yüzden biraz kararsızdım endişelenme konusunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…