2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba ani bir sağlık sorunuyla hastaneye gittim kan istediler gebe olduğumu söyledi dr. adetime 5 gün kala öğrendim şuan 2 günüm kaldı ve kesenin görünmediğini ve beta değerinin 380 çıktığını söyledi çok düşük o yüzden sağlıklı bir gebelik gibi görünmüyor kürtaj yapabiliriz dedi doktorum. sizce normal mi doktorun söylediği? 😔 Bu arada bebeğin 2 haftalık olduğunu düşünüyorum ben

Merhaba ani bir sağlık sorunuyla hastaneye gittim kan istediler gebe olduğumu söyledi dr. adetime 5 gün kala öğrendim şuan 2 günüm kaldı ve kesenin görünmediğini ve beta değerinin 380 çıktığını söyledi çok düşük o yüzden sağlıklı bir gebelik gibi görünmüyor kürtaj yapabiliriz dedi doktorum. sizce normal mi doktorun söylediği? 😔 Bu arada bebeğin 2 haftalık olduğunu düşünüyorum ben
Doktor ağır saçmalamış . Lütfen sakin ol beta hcg değerin adetine iki gün kala için çok güzel. Ben regl günümde 141 ile öğrendim . Önemli olan iki günde ikiye katlaması . 4-5 gün sonra keseyi görebilirsiniz küçük bi hesap yapınca . Hayırlı olsun 🥰

regl gunumde 340 ıle hamıle oldugumu ogrendım degerınız gayet guzel, bu degerde kese gorunmemesı de gayet olagan ve dogal doktor onlıne mı mezun olmus acaba ? acıl doktoru degıl uzman bı doktora gıdın bıraz reglın gecınce

Hemen kaç o hastaneden ve bir daha doktoru asla görme. Hatta şikayet et. 1.si daha değerin çok küçük çünkü gebelik yeni oluşuyor kürtaj söz konusu olamaz. Ay küfür edicem edemiyorum banlanırım diye ne biçim bi doktor ya. Değerin gayet iyi moralini bozma 2 günde bir takip et kan vererek. Hayırlı olsun canım

Hemen kaç o hastaneden ve bir daha doktoru asla görme. Hatta şikayet et. 1.si daha değerin çok küçük çünkü gebelik yeni oluşuyor kürtaj söz konusu olamaz. Ay küfür edicem edemiyorum banlanırım diye ne biçim bi doktor ya. Değerin gayet iyi moralini bozma 2 günde bir takip et kan vererek. Hayırlı olsun canım
Bende inanılmaz sinirlendim. Hep dua ediyorum Allahım böyle doktorları karşıma çıkarma diye .

İnanmıyorum ya sahte doktor sanırım 🤦🏼‍♀️

Canım benim öncelikle hayırlı olsun. Arkadaşlardan yazan olmuş doktor onlineden de derslere pek katılmamış sanırım. Sakın bıçak altına yatma. Eğer istediğin ve kabul ettiğin bir bebekse yemene içmene dikkat et. Uzanma yüksek yerlere. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲🏻 bu değerde kese yok demek için önce bantlanmamak için yumuşatarak yazıyorum Namus ve karakter eksikliği olan ve şeref yoksunu olmalı. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın

Merhaba kızlar benim SAT 1 şubat beta verdim 183 çıkmış henüz doktora gitmedim düşük gibi geldi bana daha fazla olması gerekmiyor muydu ve ne zaman gitsem keseyi görebiliriz

Merhaba kızlar benim SAT 1 şubat beta verdim 183 çıkmış henüz doktora gitmedim düşük gibi geldi bana daha fazla olması gerekmiyor muydu ve ne zaman gitsem keseyi görebiliriz
Çok bilir kişi değilim am böyle durumlarda geç döllenme de olmuş olabiliyor. Önemli olan betanızın ne şekilde arttığı. Herkesin farklı oluyor çünkü. Baktırdığınız yerden 2 gün sonra bir daha baktırın ki fikir sahibi olun. İnşallah sağlıkla büyür bebiş:anneadayı:

Çok bilir kişi değilim am böyle durumlarda geç döllenme de olmuş olabiliyor. Önemli olan betanızın ne şekilde arttığı. Herkesin farklı oluyor çünkü. Baktırdığınız yerden 2 gün sonra bir daha baktırın ki fikir sahibi olun. İnşallah sağlıkla büyür bebiş:anneadayı:
Olabilir evet kist olduğundan adetlerim de düzensizdi inşallah sağlıkla ilerler teşekürler 🤗

erken ama keseyi görmek için

O dr tam bi m.l
Ne alaka ya adetine iki gun kala bu beta surda sorsan bes kiside anca ckar. Degeriniz mukemmel
İki gun sonra tekrr kan verin
2 katina cikarsa şimdilik hersy nornal ins
Sonrasinda da kendniz hesaplayin 2000-3000 olunca dr a gidin ve keseyi gorun insaallah.

Kızlar karnımın alt tarafında biraz sancı var bazen kasığıma da vuruyo bel ağrısı var sizde var mı bunlar ?

Kızlar karnımın alt tarafında biraz sancı var bazen kasığıma da vuruyo bel ağrısı var sizde var mı bunlar ?
Canım, rahmin büyüyor. Ondan ağrın oluyor. Ne mutlu ki bebişine yerleşme için yer açılıyor. Çok şanslısın. Yıllarca bu ağrıyı yaşamak isteyen nice insanlar var 🤲🏻😍

Geçen sadece günde bir tane içtim sonra bir midem bulandı. Zor oluyor da alışmak lazım bir kaç güne de hiç aramam herhalde. Küçücük birşey sigara bizi bile ne kadar etkiliyor içsem vicdan azabı yaparım zaten içim rahat edemez Allah korusun bişey olur diye.
Tabiki öyle ama önce annenin sağlığı. Her bakımdan yani. Psikolojik olarak da iyi olmamız gerekiyor. Bir iki derken insan uzaklaşiyor zaten. Daha 6+4üm ben ama ne bileyim. O annelik duygusunu şimdi bile biraz biraz hissediyorum. Bebeğimin sağlığı için bırakma fikri de yerleşince akla sigara çok gerilerde kalıyor. Aklımdan şu an geçen kalp atışı. Daha duymak nasip olmadı. Haftaya salı randevum. İnsallah da duyarım. Siz duydunuz mu?

Cnm bnmde karnm agriyo sanki adet olcm özellikle oturunca artiyo uzanip dinlenelm ayak altina minder koyun braz dha hafifliyor. Rabbim evlatlamizi bagislasn ama bn cok sordm sonraki haftalarda olanlar normalndiyor yinede dinlenmek lazim

X