2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ayy nubu belli olmuyor ki🥹🥹 ama erkek demek istiyorum. Ordaki küçük çıkıntıya dayanarak.Sağlıkla inşallah 🎈
Kız 😀 tamamen his
cikinti var ama orasi degil sanki. kiz diyorum ben 😀
Ben de erkek diyorum🤣 kac haftalık öğrendin

İlk ultrason fotosu varsa onu da koyar mısın? Teorimi sağlama alacağım 🤣
Kizlar 13+4 soyledi doktor. Cinsiyyeti erkek. Neredeyse burada herkes ramziye gore erkek soylemişti. Diger teorilere bakarsak fasulye kese erkek oldugunu gosteriyordu kalp atisi 185di şu an 160 yanki kalp atisi cinsiyyet belirlemez. Birde ben planli sekilde yaptim. Yani yumurtlama gunu ve ertesi gun ilişgimiz oldu.

Kizlar 13+4 soyledi doktor. Cinsiyyeti erkek. Neredeyse burada herkes ramziye gore erkek soylemişti. Diger teorilere bakarsak fasulye kese erkek oldugunu gosteriyordu kalp atisi 185di şu an 160 yanki kalp atisi cinsiyyet belirlemez. Birde ben planli sekilde yaptim. Yani yumurtlama gunu ve ertesi gun ilişgimiz oldu.
Planlı yapabilmenize çok şaşırdım tebrikler 😃

Arkadaşlar nifty testi yaptıracak olanlar hangi paketi yaptırıyor acaba? Bir genel tarama bir de daha da detaylı milyonda bir görülen kromozomal anormalileri dahi tespit eden versiyondan bahsedildi. Sizin tercihiniz hangisinden yana oldu?

94D0860E-0AC2-48ED-8004-57B8286D6EBE.jpeg
Keseye göre cinsiyet tahmini yapan var mı🙈

Arkadaşlar nifty testi yaptıracak olanlar hangi paketi yaptırıyor acaba? Bir genel tarama bir de daha da detaylı milyonda bir görülen kromozomal anormalileri dahi tespit eden versiyondan bahsedildi. Sizin tercihiniz hangisinden yana oldu?
Bana hiç sorma :) Ben kapsamlı yaptırdım ama çok gerekli mi bilmiyorum. Benim obsesifliğim :)

Tansiyon ölçümü yaptırdın mı? Bir de eğer tuzlu tüketiyorsan o yapar. Bol bol su içmeye çalış. Daha parmak şişkinlikleri için erken gibi sanki :)
benim ilk hamileliğinde son aylarda olmuştu ama bunda öğrendiğimden beri var hatta tansiyonum hep düşük. Bu hamilelik bi değişik oldu benim :KK48: :KK48:

Kızlar güneş kremi kullanmaya başladınız mı güneş çıkmaya başladı artık yapıya göre lekelenmeler çok olabiliyor. Neler kullanıyorsunuz acaba

X