2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Canım sakın hemen stres yapma insallah önceden geçirmişsindir enfeksiyonu peki ıgg nasıl cıktı
Sadece igm istemişler toxoplazma ve rubella igm istemişler, igg istememişler. Avidite sonucunu bekliyorum ama dünden beri çıkmadı

Ayy yalnız değilim gerçekten çok zor aslan ergenlik gözümü korkutuyor şimdiden kaç yaşında oğlunuz. Bir de benim kızım eylülde 1. Sınıfa başlayacak bizi şenlik bekliyor
Sanırım 1 yas var aralarında benim oğlumda anaokuluna baslayacak bu sene seneye 1 oluyoruz ağustosta tam 5 yasinda olucak 2018 li sizin kızınız biraz daha büyükmüş yine ama gerçekten zor birde kıskançlık çok olurmu korkuyorum çünkü biraz hep ben sevileyim havasında ilgi alaka üstünde olsun ister arayi dengelemek cok kolay olur insallah

Kızlar selam, son gittiğimde doktor kan ıstemıstı.. Sımdı baktım, sonuclar cıkmıs.. Antirubella igg ve anticmv igg sonucları pozitif cıkmıs.. Degerlerde yuksek bayagı.. Ne demek bilen var mı?
İgg daha önce geçirmişsin bağışıklığın var demek benim de igg pozitif çıktı doktorum bağışıklığın olması iyi dedi. Korkulacak birşey yok yani

Arkadaşlar İstanbul avrupa yakasında perinatolog öneriniz var mı acaba? Perinatolojiye gitmelisin dediler, ne olur ne olmaz şişlide buldum bir devlet randevusu ayın 15ine ama çok geç bir zaman gibi geliyor, özele gidebilirim

Yeditepe hastanesinde Mustafa Başbuğ var bence Türkiye’deki sayılı perinatologlardan biri kendisi.

Nolur ultrasonu sağda mı solda mı gezdirdiğine dikkat eder misin çok merak ediyorum bu sağ sol olayını

Anadolu yakasında sanırım. Orası benim için zor olur, öğlen okula yetişmem gerekiyor
Recep has var çok iyi kızımda ona gitmiştim mecidiyeköyde muanesi bana ikiz 2500 demişti en son aradığımda ama doktorum bugün kendi hastanesinde olan perinatologu önerdi fikir alışverişimiz olur diye oda esenler medipol erol arslan diye biri 1 ay sonra ona gitmemi söyledi gidip tecbüre edip tavsiye etmek isterdim ama siz daha ileridesiniz ama gidenler memnun kalmış

Bugün muanem vardı çok şükür bebeklerim sağlıklı 1 ay sonra direk perinatologa gitmemi önerdi fetal dna gibi şeyleri onunla karar vericekmişim muanesine göre yönlendirir sanırım
Kızım içeri girince 1 kız 1 erkek dedi ayy 2 kız istiyodu değişti fikri
Banada ikisi de kız gibi geliyo

Eklentiler

• IMG_3967.jpeg
    139 KB · Görüntüleme: 30
progestani fitil olarak kullanan kızlar, ben akşam yatarken alıyorum. Bu sabah ve birkaç kez de başıma geldi, fitil akmış camasirima ve sadece fitilin beyazligi değil avcumun içi kadar da ıslaklık vardı ayıptır söylemesi, pijamamada da geçmiş yaşlık. Geçen gün doktora gitmiştim devlete. muayene zamanım olmadan merakımı gidermek için. Doktor suyun az gibi geldi bana suyu bol iç dedi, su geliyor mu gibi de bir sey sormustu sanki ama ben hayir dedim daha önce dikkatimi çekmediği ya da böyle bir şey olabilir ihtimali aklıma gelmediği için. Sonradan sorusunu anladım. Şimdi bu camasirimdaki yaşlık fitil ile mi alakalı yoksa bebeğin suyuyla mi aklım karıştı. Fitil kullanan ya da tecrübeli anneler bir yardımcı olsanız. 13. Haftada bebeğin suyu gelir mi anlamdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…