2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Benim de aşırı yorgunluk dışında başka bir belirtim yok. Yorgunluk uyku hali ve bacak ağrısı var şiddetli. Bunlar dışında ne göğüs hassasiyeti ne başka bir şey. Herşey yolundadır. İçimizi ferah tutalım 🥰
Benmde hiç belirtim yok akıntı falan da yok beyaz akıntı sdce biraz pembesi geldi çok şükür geçti korktm bi an sizin varmi normal beyaz akıntı

Bende ayni maalesef oncekilerin cegregi sevinemedm bizim birinci derece akrabalr blior ama hep bole modum dusuk hep kontrol halindeyim sitresli bir bekleyis ve dusunceler sorular...
cocugu gorunce belki bir nebze rahatlarm ve bu hamilelige inanirm suan boslukta gibiyim. hep yatiorm.bukez uc ay yatcm cnm snde dinlen bolbol.
Rabbim bu sevinci yaşatsin inşallah size 🥰🤲

Cok sukur aminnn insallah Rabbim saglikla kucagimiza alip buyutmeyi nasip etsin torun gorek insaallah 🇨🇨 papatyam2147 papatyam2147 , post: 74114600, member: 1092617"]
Bir sorun yok şimdilik inşallah olmaza da
[/QUOTE]

Kızlar kasım annelerinin 4. Annesi döndü 🤗 uykudan kafamı kaldıramıyorum. Ne iş ne ofis hiç bir şey yapmaya halim yok. Doktor randevum cumartesi ama merak ettiğim birşey var.

Sat 2 Şubat
5. Gün 2 embriyo transferim 22 Şubat
Bu gün betam 4500

Ben şimdi kaç haftalık hamileyim🤗
8. Tüp bebekte pozitifi gördüm. Hem çok heyecanlıyım hem çok korkuyorum. Tecrübeli anneler cevap verebilirse çok sevinirim ❤️❤️
Hayırlı olsun 🧿 internette tüp bebek için transfere göre hesaplama var bakabilirsiniz

Kızlar merhaba benimde ilk gebelik 28 ocak son adet tarihim tam şuan 6 haftalığım sağlık ocağında en son yaptığımda 1000 lerdeydi çok korkmuştum artmadı diye ama sağlık ocağının sınırı öyle yazmışsınız çok mutlu oldum 6 hafta +3 ultrason randevum var rabbim bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin sağlıkla sıhhatle kazasız belasız

Kızlar çok mutsuzum nolur yardim edin
6 Mart 13
8 mart 43
10 mart 48 çıkmış betam beynimden aşağı hissetmiyorum suan
Tutunmayı
Kızlar moralim bozuldu gibi bana bişey söyleyin
9 Mart 470
11 Mart 815 değerim nasıl 🥹
Bu değerlere bu kadar takılmayın bence çünkü beta hcg aralıkları varsa bu tek bir yeterli sayı yok demektir. Bebek sağlıkla ilerlesin yeter

Kızlar moralim bozuldu gibi bana bişey söyleyin
9 Mart 470
11 Mart 815 değerim nasıl 🥹
Cnm sen direk sali gunu kese icin git daha da kan verio sitrese girme bence bende dun verdin bitti surekli kan vermeye gerek yok zten carsambada kese icin gidecgn inş. Yani bukadr az cikmasi sorun olmaz bence yuzde altmis yukselen bile var hamilelikleri duzgun ilerlemis kanaman olmadiysa insaallah bnce sorn yoktur

X