2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Çok şükür büyüsün kocaman olsun bebişler

Yaaaa ay ay ayyyyy Cook güzel haberle basladik güne 😍 çok ama çok sevindim canım benim Allah'a şükür iyiymiş bebişin bak 🥰 kanama alanı bebek büyüdükçe küçülür demişti benim doktorum. Lütfen onun için de stres yapma artık ağlama da, bebeğini düşün 😍😍

ay çok şüküüüüür , çok sevindim ama ben biliyordum :)
Yaa ama şaka gibi hiç kanama alanı yok ☺️ doktor dıyor son 1 ay sonra daha azalır rısk sende rahatlarsın dıyor . Bol bol dınlen dedi . İğne yazdı bayramda da vurun dedi .
Allahım çok şükür 🤲🏻 Kontrole giden mutlu gelsin inşallah ..

R
Moralini neden bozuyorsun bak ufak ta olsa kalp atımı varmış. Daha düne kadar bebek varmı diye endişe ediyordun. Günümüz seninle aynı bırak ufakta olsa kalp atımını keseyi gördüm kesenin içi dolumu bosmu onu bile bilmiyorum. Yapma bunu kendine yıpratma kendini relaks ol lütfen. Ararlar iki gün sonra aylık periyodlarlada doktora görünürsün ohh mis. Bol bol dua et. Daha çok minik o annesi oyuzden azıcık duyuldu sakin ol sen.. ye iç keyfine bak.
abbim hepimize saglikli evlatlar versin.haklisiniz .evet bugun aradilar beni ve pazartesi sabaha randevum verdiler hele sukur…saglik olursa 7+3 olacagim o vakte kadar kalp atimi duzelir insallah🙏🏻ilk defa bir kadin dogum uzmanina gorukecegim derdimi anlatip ilac isteyecegim insallah gec kalmamisizdir🤲🏻

Kızlar ben bu sigorta işleriyle ilgili hiç birşey bilmiyorum. Biz eşimle öğretmeniz bu ağustos da tayinciyiz nereye gideceğiz o da belli değil. Burda gittiğimiz özel doktor var burdan gidene kadar onunla idare edeceğiz ama sonra ne olacak bilmiyorum. Bende miyom olduğu için normal doğum olmuyor sezeryan olacak o günleri görelim tabi inşallah 🙏 devlette doğum istemiyorum özelde ne kadar oluyor acaba 🙄

Kızlar ben bu sigorta işleriyle ilgili hiç birşey bilmiyorum. Biz eşimle öğretmeniz bu ağustos da tayinciyiz nereye gideceğiz o da belli değil. Burda gittiğimiz özel doktor var burdan gidene kadar onunla idare edeceğiz ama sonra ne olacak bilmiyorum. Bende miyom olduğu için normal doğum olmuyor sezeryan olacak o günleri görelim tabi inşallah 🙏 devlette doğum istemiyorum özelde ne kadar oluyor acaba 🙄
Gittiğin yere baglı burda egemed 10 bin dedi mesela . Ama buyuksehır ve daha kapsamlı hastaneler 20-30 dıye gıdedebılıyor

Tayinci olunca mecbur biraz akışa bırakmak gerekiyor. Ben de öğretmenim ve evimin yakınındaki hastaneye asla gitmem diyordum. Sürekli doktor araştırıyordum gebelik düşünmeye başlayınca. Bir arkadaşım merak etme bebiş kendi doktorunu bulur demişti ve gerçekten de gitmem dediğim hastanede içime çok ama çok sinen bir doktora denk geldim 🤗 seninki de bulur inşallah. Sağlık sigortası için geç kaldık zaten

Kızlar benim gün içinde evde iş yapıyorum ya bacaklarım ağrıyor yav. Dün yemek yaptım 3 çeşit toplasan bi saat mutfaktaydım sanki bir sürü iş yapmış gibi yoruldum. Bugün de çamaşırları attım yatak odasını topladım vs derken pilim bitti🫠 bacak ağrınız oluyor mu?
Bende oyleyim isle ev arasi 1 saat otobuste ayakta geliyorum sanki 10 saat ayakta durmus gibi bi fena oluyorum 🙄😅

C5B8F648-464D-4BE0-82A7-DEFF6952326C.jpeg

Kesin bu erkek . Kız çocukları anneye daha çok sıkı tutunurmuş 😅

Ben direk spora yazılmayı düşünüyorum oradaki hocalar sonuçta durumuma göre ilerletir film cidden kilolu hamile kaldım daha fazlasını almaktan çok fena korkuyorum 😨
Spor salonundaki hocalardan pek bişey bekleme bebeğim. Özel pt tutacaksan evet ama ona da dikkat et hamilelik için bir profesyonelliği var mı vs. O parayı pilatese vermek daha mantıklı 🤭

X