2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bende ayrılıyorum Kasım annelerinden 😞 2 haftadır kalp atımı için geliyordum bugün normalde olması gerekmiş ama yok kalp atışı kürtaj dedi doktor 😢
Kesin mi ? Sen de eminmisin yani ne hissediyorsun başka doktora gıtmeyı düşündün mü ?
Selam kızçelerrr. Ramzi teorisine göre, anlayan varsa, ya da içinizden geçen bir tahminde bulunur musunuz. Kız mı? Erkek mi?
İçimden kız geçti 🌸
Kızlar biraz özel bir soru olacak ama dileyen cevaplasın🤭 9 haftalık gebeyim eşimle en son 20 şubatta birlikte olduk🫠 yani neredeyse iki ay olacak. Ona kalsa zaten böyle okey zarar veririz korkusu benden daha fazla. Ben de bu haftalara kadar hiç aklımdan bile geçmiyordu çok korkuyordum. Ama şimdi eşim sürekli rüyama giriyor🤭😳 başından beri normal giden bi gebelik sürecim var lekelenmem vs çok şükür hiç olmadı .doktorumda yasak veya değil herhangi birşey söylemedi. Sorsam kesin birlikte olabilirsin diyecek ama ben ne zaman aşarım korkularımı bilemiyorum🫠siz nasıl geçiriyorsunuz bu süreci ya da ikinci gebeliği olanlar da yazabilir mi?
Aslında normal olan abartmadan aynı sekilde devam etmek. Ben zor elde ettiğim için kızımdada hiç yeltenmedim bundada sanırım yapamam.
Birde lekelenmem olunca doktor yasak dedi eşim duydu töbeee artık kardeş gibi kalırız 😬
Doktoruna sor gidince mutlaka ..

Benim başlarda kanamam olduğu için bize yasak tuttu ilk 12 hafta için. Haftaya serbest bırakacak muhtemelen ama benim de içimde ya zarar gelirse korkusu başladı. Aynı şekilde rüyamda bile gördüm 🥲🥲 Kadının rahat hissetmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Yavaş yavaş devam edicem sanırım bi anda akışına bırakamam gibi geliyor bana🙃
Senin zaten doktorun uyarmış canım ilişki yasağı gelmiş 12 den sonra sen de rahatlarsın belki🥲

Dün eşim röntgen çektirdi. Röntgen fotosu bile çekici geldi adamın 😁 ben düşük tehlikesi gecirdiigim için 2 hafta daha yasak. Doktor kontrolünden sonra bakacaz artık da kocamı özledim gerçekten. Ayıptır söylemesi eşim duştan çıkınca bir an onu öyle gördüm. Onu öyle görmek o kadar tuhaf geldi ki unutmuşum adamı resmen. Zaten yeni evliyiz. Henüz Ağustos sonunda evlenmiştik. Şubatta da hamileydim. O zaman bu zamandır da bir şey olmuyor zaten aramizda
Ay çok güldüm 😂😂😂 biz de 4. Yılımıza girdik evlilikte ilk defa bu kadar özlem duyuyorum kocama😂🥲 dediğin gibi her hareketi farklı geliyor şuan. Normal gelip yanağımdan öpüyor mesela parfüm kokusu burnuma geliyor yapışasım geliyor sjdhshshshs neyse sakinim 🫠🤭

Kızlar biraz özel bir soru olacak ama dileyen cevaplasın🤭 9 haftalık gebeyim eşimle en son 20 şubatta birlikte olduk🫠 yani neredeyse iki ay olacak. Ona kalsa zaten böyle okey zarar veririz korkusu benden daha fazla. Ben de bu haftalara kadar hiç aklımdan bile geçmiyordu çok korkuyordum. Ama şimdi eşim sürekli rüyama giriyor🤭😳 başından beri normal giden bi gebelik sürecim var lekelenmem vs çok şükür hiç olmadı .doktorumda yasak veya değil herhangi birşey söylemedi. Sorsam kesin birlikte olabilirsin diyecek ama ben ne zaman aşarım korkularımı bilemiyorum🫠siz nasıl geçiriyorsunuz bu süreci ya da ikinci gebeliği olanlar da yazabilir mi?
Bende 7 haftalık hamileyim Allaha şükür benimde hiç lekelenmem kanamam olmadı. İlk öğrendiğimizden beri ilişkimiz devam ediyor Allaha şükür bir sıkıntı görmedim. 5 haftalıkken zaten doktorum şey demişti ilişkiyi yasaklamıyorum ama kanaman olursa mutlaka haberim olsun dedi

Kesin mi ? Sen de eminmisin yani ne hissediyorsun başka doktora gıtmeyı düşündün mü ?

İçimden kız geçti 🌸

Aslında normal olan abartmadan aynı sekilde devam etmek. Ben zor elde ettiğim için kızımdada hiç yeltenmedim bundada sanırım yapamam.
Birde lekelenmem olunca doktor yasak dedi eşim duydu töbeee artık kardeş gibi kalırız 😬
Doktoruna sor gidince mutlaka ..
Soracağım canım unutmazsam🥹işte o ya bişey olursa düşüncesiyle zaten ilişkiye de odaklanamazsın diye düşünüyorum 🥲

Bende 7 haftalık hamileyim Allaha şükür benimde hiç lekelenmem kanamam olmadı. İlk öğrendiğimizden beri ilişkimiz devam ediyor Allaha şükür bir sıkıntı görmedim. 5 haftalıkken zaten doktorum şey demişti ilişkiyi yasaklamıyorum ama kanaman olursa mutlaka haberim olsun dedi
Muhtemelen benim doktorum da aynısını söyleyecektir çünkü hiç yasaktan bahsetmedi. 🥲

Çok erken, benim de bebek görünmedi. 2 faklı doktordan takip ediyorum, ikisi de bakacağız dedi, hatta 6+4 te doktora gittim, bu bir sorun mu dedim hayır hiç bir sorun yok içini ferah tut haftaya bakacağız dedi, diğer doktora 7+1 de gittim o da haftaya bakacağız dedi, size nasıl 6+1 de kürtaj dediler anlamıyorum bu doktorları, kesenizin şekli mi bozuk, keseniz var benim gibi bebek mi yok, ya da kalp atışı mı yok neye istinaden kürtaj dediler size ?

Ay çok güldüm 😂😂😂 biz de 4. Yılımıza girdik evlilikte ilk defa bu kadar özlem duyuyorum kocama😂🥲 dediğin gibi her hareketi farklı geliyor şuan. Normal gelip yanağımdan öpüyor mesela parfüm kokusu burnuma geliyor yapışasım geliyor sjdhshshshs neyse sakinim 🫠🤭
Libido tavan gerçekten. Sonuçta başkası değil ya eşimiz yani ❤️ Bir yerde okumuştum. İlişkinin yasak olmasinin nedeni aslında ilişki sonundaki kasılma ve gevşeme olayiymiş. O da işte tutunma aşamasinda sıkıntı yaratabiliyomus. Yerleşme aşamasında zaten hassas olunduğu için içerdeki damarlar kanama yapabiliyormus. Tabi herkeste olacak diye bir şey yok. Şu an 10+6 haftaligim. Ne zaman çocuk tutunacak acaba

6+1 çok erken değil mi kalp için :KK43: bir hafta daha falan beklemenin size zararı var mıymış?
Allahım inşallah nasip eder
Kese bozulmuş dedi malesef 3 haftadır gidiyorum bebekte gelişmiyordu normalde 8 olması geriyordu ama 6 haftalık 3 doktor gördü renkli bakıldı ama yok

Bir 6+1de ilaçlı denemiyorlar mi düşük için. Daha çok küçük ya
Süreçleri tam bilmiyorum ama ben dün ilişki,+yumurtlama dönemi tahminimce 6+6ydim ve doktor bana 2 hafta bekleyelim dedi.6+1 çok erken geldi bana belki geç dollendi

Çok erken, benim de bebek görünmedi. 2 faklı doktordan takip ediyorum, ikisi de bakacağız dedi, hatta 6+4 te doktora gittim, bu bir sorun mu dedim hayır hiç bir sorun yok içini ferah tut haftaya bakacağız dedi, diğer doktora 7+1 de gittim o da haftaya bakacağız dedi, size nasıl 6+1 de kürtaj dediler anlamıyorum bu doktorları, kesenizin şekli mi bozuk, keseniz var benim gibi bebek mi yok, ya da kalp atışı mı yok neye istinaden kürtaj dediler size ?
Bebek 3 haftadır görünüyor ama gelişmiyor her hafta kalp atışı için gittim ama yok geçen hafta silik bi şekilde var gibiydi ama 1 hafta sonra gittiğimde gene yok malesef 3 doktor gördü detaylı ultrasonda bakıldı kürtaja karar verildi 😞

X