2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Çok teşekkür ederim hemen aksiyon almam gerekiyor bu konuda çünkü bu kuruluk beni bayağı zorluyor hapşırma vs de cabası

Son adete göre 6 hafta ilişkiye göre 5+3 diyor uygulamam ama tabi değer iyi çıkarsa kese için gidicem doktor söyler kaç haftalık olduğunu da bötle olan var mı

Yer ıslanması kötü olmuş evet şimdiler öyle değildir tabii artık bir an önce almalıyım

Aslında ıyı artmıs beta ılk düşük ama sonra ıyı gıbı bence 4. Gunu bekle telaş yapma inşallah saglıkla ilerler .

Aç kaldığım an midem bulanıyor ama bişey yemek istemiyorum prilam denen şu hapı aldık daha içmedim işe yarıyor mu bu hap
Ben gece yatmadan önce 1 tane içiyordum Dr 2 tane iç demişsi ama çok güzel bir ilaç faydasını gördüm kusmadım bulantım azaldı

Olabilir bende bacak ile vajina arasına vuran bir ağrı da oluyor. Bazen tek taraflı yumurtalık batması da devam ediyor. Normaldir diye düşünüyorum geçiyor hemen çünkü
Aynen benimde oluyor tek taraflı veya yayılan bir agrı ama altan ilk oldu korkmuştum neyseki geçti sadece kasıgım da var agrı

Canım selam hiç evham yapma bu ay geç yumurtlamissindir artışın çok çok güzel masallah için rahat edecekse 2 gün arayla kan vermeye devam et ve stres yapma bunu 2 kimyasal 1 düşük yapan biri olarak söylüyorum hayırlı olsun

İnşallah 2 günde bir daha stresli inşallah yarın güzel bir artış görürsek artık muayne olmaya kese görmeye çağıracak doktorum

İnşallah 2 günde bir daha stresli inşallah yarın güzel bir artış görürsek artık muayne olmaya kese görmeye çağıracak doktorum
Sen bilirsin canım her gün kan vermek seni yorar aslında ama sen nasıl rahat edeceksen öyle yap sadece aynı hastane ve aynı saatte kan vermeye dikkat edersen sonuçları karşılaştırman daha kolay olur aklında olsun inşallah bebeğin seninledir Allah'ım kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…