2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ben oğlumda 6 haftalarda keseyi anca görmüştüm 7+1 kalp atışını ancak duymuştuk bu bebekte tam tersi keseyi de kalp atışını da erken gördüm ki ilk hamilelikte çok zayıftım şimdi daha tombişim bebekten bebeğe mi fark ediyor acaba bende anlamadım garip

Kızlar yediklerinizi yazmışsınız nasıl yiyosunuz ya Allah aşkına benim midem bulanıyor sürekli olarak canım hiç bişey istemiyor mutfağa girip dolabı açamıyorum kokuyor
Ah. Bende aynıyım buz dolabını açtım diye kustum evde heryer açık cam çerçeve lavobaya maskeyle giriyorum şaka gibi ben oğlumda prenses gibi bir hamilelik geçirmiştim yemek yemeyide seven biriyim açım diye ağladımı biliyorum

Hanımlar benim ıkı kızım var. Ikı kızımda da deli gibi ama deli gibi acı ve ekşi yiyordum. Acı ekşi yiyip benim gibi tersi oğlan olan varmı idi.
Ben hiç ekşi sevmem oğlumda ağlaya ağlaya limon yemiştim canım ilk erik istemişti tatlı midemi bulandırıyor du bu hamileliğim çok çok farklı zor geçiyor bakalım ne olacak cinsiyetimiz

İlk hamileliğinde bulantı yaşayan tecrübeli anneler varmı bu ne zaman bitecek gerçekten hayattan koptum sanki ben hayatımda ilk kez kustum ve bu sürekli oluyor kusma sonrası sanki baygınlık geçiriyorum prilam ilk gün çok iyidi ama artık oda fayda etmiyor çok uzun mu sürecek bu durum

Ayyy kızlar uyku düzenim mahvolduu. 6+6'dayım.
Akşam 9.30 gibi uykum geliyo, 1'e doğru uyanıyorum. Bu saatlerde de midem bulanıyor hep. Gene aldım elime çubuk krakerimi bi de açtım bi soda, limonu bocaladım. Pofff ne zor şey ya

Aç kaldığım an midem bulanıyor ama bişey yemek istemiyorum prilam denen şu hapı aldık daha içmedim işe yarıyor mu bu hap
Cnm prilam baş dönmesi ve halsizliği arttırmıştı bende. Ben kestim.. Onun yerine günde 5 taneye kadar talcid çiğneme tableti verdi doktorum.. 1 2 tane de soda içiyorum mineralli ve hafifletiyor bulantıyı.

Bende de ilk 3 gün iyiydi ilaç ama sonradan baş dönmesini ve halsizliği arttırıyor güzelim ya.. Ben de aynıyım senin gibi midem mahvoluyor

Gğnaydn kızlar bugün 5+2 aşırı baş dönmesi mide bulantısıyla uyandım ve srkasından kusma. Bu ne kadar sürecek yada ne içeceğim bilmiyorum bir çaresi vardır inşallah çünkü ayağa dahi kalkamıyorum çok kötüyüm

İki gündür mide bulantim başladı sahurda bişey yiyemiyorum oruç tutuyorm iyi geliyor bana ama mide bulantısı devam ediyor doktor size bulantı için hangi ilacı yazdi bgun gidecm sağlık ocağında yazdrcm çok kötü midemm ne güzel rahat geçiyor diyodmm ama tam 7.haftama girdim başladı belirtiler

Niye kimse cevap vermiyor

Ben de oruç tutuyorum, sabahları hafif mide bulantısı ile uyanıyorum daha önce de oluyordu bana ama benim geçen gün iftardan sonra çok yoğun bir bulantım oldu, ne yapacağımı şaşırdım, bulantı çok zor gerçekten şimdilik iyiyim, inşallah seninde geçer ♡

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…