2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bugün doktora gittik 5+6 dedi.yolk kesesi de oluşmuş. Regl tarihine göre 6+1. Karından baktı kalbi atıyor ama haftaya duyarsınız dedi. Bazı arkadaşlar 5+6 da duymuşlar kalp atışını, vajinadan mı baktıkları için mi acaba? 2 gün geride olması sorun olur mu Kızlar?

Hic korkma benimde oyle oldu:) karindan bakinca bebek bile gorunmedi, vajinal bakti kalp atisini duyduk. Sonraki hafta gittigimde karindan bile duyuldu.
Ay Allah razı olsun valla karnıma ağrılar girdi dünden beri 6 yıldır bekliyorum meleğimi 🙏

Kızların hastaneye gittim duphalac kullanabileceğimi söylediler sadece ilacı aldım bir saati geçti inşallah hemen etki eder karnım çok kötü sancım var
insaAllah hemen etki eder. Peki bebeğe baktılar mi?Sadece ağrın mi var? Kanamanda oldu mu? Benim de resmen bianda rahimime kramp giriyor gibi oluyor. Kasılıyor sanki .. sonra yavaş yavaş düzeliyor.

Bugün doktora gittik 5+6 dedi.yolk kesesi de oluşmuş. Regl tarihine göre 6+1. Karından baktı kalbi atıyor ama haftaya duyarsınız dedi. Bazı arkadaşlar 5+6 da duymuşlar kalp atışını, vajinadan mı baktıkları için mi acaba? 2 gün geride olması sorun olur mu Kızlar?
Bana da dün kalp atışı olduğunu soylediler ama ben duymadım. Zaten dinlemek sağlıklı değil bebek açısından.

Merhaba bugün ultrasonda kese 1.1cmdi. 5+3teyim. Yolka dair birşey demedi siz görüyor musunuz

Eklentiler

• FDA9C84F-9A76-4711-96E5-E24B7F42EB77.jpeg
    FDA9C84F-9A76-4711-96E5-E24B7F42EB77.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 82
Merhaba bugün ultrasonda kese 1.1cmdi. 5+3teyim. Yolka dair birşey demedi siz görüyor musunuz
Canım çizdiğim yerde çok küçük beyaz bi halka var dikkat et görürsün benimde böyleydi rabbim bebeğini görmeyide nasip etsin inşallah 🥰

Eklentiler

• B73A75B6-340C-407C-A8E1-883AC16E1D67.png
    B73A75B6-340C-407C-A8E1-883AC16E1D67.png
    275,5 KB · Görüntüleme: 71
hic duymamistiniz kalp atisini oyle degilmi nasil atmaya baslayip durmus hemen bencr biraz daha bekleyin kanamaniz vs yok ise 1 2 gun sonra baska doktorada gozukun derim
Evet ilk gecen hafta gördüm bebeği 3,5 mm ölçtü doktor aut damarı oluşmuştu bugun büzüşmüş gelişimi durmuş dedi bebeğinde göremedik kese büyüktü Altan’da baktı hatta emin olmak için radyolojiyede baktırdı maalesef görülmedi bebekte yoktu hayırlısı rabbimden kanamam yok lekelenmem vardı oda kesildi

Merhaba kızlar sizlerden dua bekliyorum hepatit değerim pozitif çıkmıştı bugün doktora gittim hala pozitif gözüküyor bir üst test varmış onu yaptırdım onun da sonucu 3 haftaya çıkacakmış yalancı pozitif olabilirmiş sizden de dua beklerim inşallah yalancı pozitiftir.
Hepatit durumun ne oldu senin? Yani kaç çıkmıştı tam olarak? Bende bugün testimde yüksek çıktı

Merhaba herkese benımde 5+5 kesemiz gözükmüştü ıcınde mınıcık bebıste gözüktü doktorum yumurta dedı tabı adına :)kasım 4 kalp atışı ıcın gıdıcez

Hbs dna testi vermiştim geçen hafta bugün çıkmış <10 yazıyor ama tam olarak ne oluyor bilmiyorum
Yqni bende de yuksek cikmis ama sanirim daha once gecirdim bagışıklik kazandim. Cunku hala devam ediyor olsa sanirim eşime de geçerdi. O da benimle ayni anda verdi kan testi megatif

X