2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Özelde de var. Ama dün kusunca devlete gittim. Hem özel hem hem devlette aynısını dedi. Ben iki aşıyı da yaptıracağım. Ama sanki eskiden nimerix vuruluyordu sad2ce. Şimdi iki farklı menenjit aşısı vur dediler

Benim bebegimde öyle. uykusunda sürekli ses çıkarıyor kıvranıyor. Kafasını bir o yana bir bu yana cevirieyoe

kızlar bebekleriniz gündüz kaç saat uyuyo geçen hafta 1-2 saat uyuyan bebeğimi şimdi 30 dk zor uyutuyorum hatta çoğu zaman koyduğumdan 10 dk sonra uyanıyo tavsiyeniz var mı

kızlar bebekleriniz gündüz kaç saat uyuyo geçen hafta 1-2 saat uyuyan bebeğimi şimdi 30 dk zor uyutuyorum hatta çoğu zaman koyduğumdan 10 dk sonra uyanıyo tavsiyeniz var mı
bide gece kalkıyo 2de de kalksa 3de de kalksa 6da net uyanıyor nasıl uzatabilirim ya

Merhabalar aranızda devlette çalışan öğretmen var mı? İzinlerle ilgili sorum olacaktı

Kızlar bebeğim bugün uyurken perde arkasından güneş vuruyordu. Cildi hep isilik isilik oldu. Yaşayan var mı bu durumu

geçtiğimiz günlerde benim bebeğim de daha az uyuyordu birkaç gündür yine iyi. gündüz uykuları yarım saat falan sürüyor belki iyi günündeysek 1 uykusu 1 saati geçiyor.
sanırım geçici bir süreç benimki artık sese uyanıyor sessizlik önerebilirim ben emzik verdiğim için uyandığında tekrar emziği tutuşturmaya çalışıyorum alırsa biraz daha uyuyor

bide gece kalkıyo 2de de kalksa 3de de kalksa 6da net uyanıyor nasıl uzatabilirim ya
6dan sonra uyumuyor mu? odanız karanlık mı? acaba gece gündüz ayrımından mı ya benimki de 6 gibi uyanıyor ama 1 saat içinde geri uyuyor
benim odada koyu renk perde var önceden beri kullanıyoruz sabah güneşini çok iyi kesiyor

kızlar sünnetten sonra eski numara beze nasıl döndünüz yani kaç günde

bizde de karartma var ama yok yani uyumuyor en erken 1.5-2 saat sonra o da işte gündüz uykusu gibi oluyor 10 dkda uyanıyo çoğu zaman sizinki 1 saat sonra uyuyunca kaçgibi uyanıyor

Gece kundak vs yapıyor musunuz? Klima açılıyor diye yapıyorum ben. Ağzı burnu açık mı göreyim diye abajur açıyorum herkes karanlıkta mı uyutuyor?

Bebeği 3 aylık olanlar bebeğiniz elleriyle oynamaya başladı mı? Yani iki elini birleştirip oynuyor mu ya da oyuncaklara uzanıyor mu

Bebeği 3 aylık olanlar bebeğiniz elleriyle oynamaya başladı mı? Yani iki elini birleştirip oynuyor mu ya da oyuncaklara uzanıyor mu
Benim bebeğim 3 aya yaklaştı. Elleriyle oynuyor, uzanıyor, emziğini tutuyor ama diğer şeyleri henüz tutmuyor. Elleri çok öne doğru uzatıyor.

Benimki de öyle canım bazen kendi çocuğumdan korkuyorumsinir sistemleri tam gelişmediği içinmiş

nasıl yani canım? hangi bezi kullanıyosak devam ettik biz
canım bize 1 numara büyük bez takın demişlerdi. normalde 3 numara kullanıyordum sünnetten beri 4 takıyorum acaba geri 3 e ne zaman dönsem dedim şu sıralar dikişleri düşüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…