2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
.Beni emzik gibi kullandığı için bezle islatmaya devam:)
Bu arada ben dün ilk defa sma mama verdim ve kakasi macun gibiydi. Sizde de var mı böyle hir şey?
Macun gibi değil. Çok taneli ama. Arada mukus gibi oldu bir kaç kez. Onun dışında sarı, yeşilimsi renklerde oluyor. Bazen fazla sıvı, bazen normal kıvamda.
Sizin bebişleriniz eline bir şey verdiğinizde tutabiliyor mu? Ya da uzanıp almaya çalışıyor mu? Benim oğlum 3 aylık oldu ama hala daha bu dediklerimi yapmıyor.
Eline verince tutuyor. Ama tutturma olayını ben yapıyorum. Parmaklarımi ve saçımı kendisi tutuyor sıkı sıkı. Uzanıp alma durumu yok ama sürekli bir kucağa alın der gibi uzanma durumu oluyor.
Sizin bebeklerinizde salya akıtıyor mi? Acayip salyasi var . Erken değil mi ? Sanki doğduğundan beri var
Çok fazla akıtıyor. Sürekli bir salya var ağzında. Sadece dudakları kuruduğunda yok.

Kızlar siz su veriyor musunuz? Annemler sürekli su ver, mama yiyor, bu sıcaklarda lazım deyip duruyorlar.

Ben de şu an çok vicdan yapıyorum ama kucağıma az mı aldım, daha çok alsaydım diye düşünüyorum ilk zamanları için.

Kızlar doktorun verdiği antibiyotik yüzünden ölümden döndüm
Aşırı ishal, mide ağrısı, halsizlik resmen ölüyodum bütün gün yattım ve antibiyotiği bıraktım
Sütümü de sağamadım doğru düzgün oturamadığım için
Bu mastit ne zormuş. Yarın bi daha gitcem ilacı değiştirmek için

Ben de şu an çok vicdan yapıyorum ama kucağıma az mı aldım, daha çok alsaydım diye düşünüyorum ilk zamanları için.
Ben bebeğimin ilk ayını nerdeyse hiç hatırlamıyorum ve senin gibi düşünüp kahroluyorum
Tek hatırladığım uykusuzluk, 2 saatte bir uyanma, sarılık korkusu vs

Amin benim bebeğim de kistik fibrozis çıktı ve ne yapacağımı h bilmiyorum
İkinci kere topuk kanı alındı mı? Benim bebeğimde de çıkmıştı bir daha alındı ve ilk test hatalıymış meğer

Çok geçmiş olsun. Bir an önce iyilesirsin umarım.
Ben bebeğimin ilk ayını nerdeyse hiç hatırlamıyorum ve senin gibi düşünüp kahroluyorum
Tek hatırladığım uykusuzluk, 2 saatte bir uyanma, sarılık korkusu vs
Evet bende de ilk hafta sürekli emzirirken göğsümün aşırı acıması, uykusuzluk, adapte olamama durumu var. Gece agladiginda ben de emzirirken ağlıyordum. Çok garip zamanlardı ve şu an çok vicdan yapıyorum.

ben de çok üzülüyorum eski günlere. hep başkalarıyla savaş halindeydim. bebeğime odaklanamadım. buna sebep olanları hiç affetmeyeceğim…

kızlar ben bi oturak veya kamp sandalyesi gibi olan sandalyeden almak istiyorum karar veremedim. önceden kullanan varsa öneri alabilirim
ek gıda ile ilgili de bir şeyler almak istiyorum ama hiç bilgim yok
malum fiyatlar her gün artıyor

Ben mama veriyorum, doktor şu vermemi söylediğinden veriyorum
Yaa. Doktor bana su da ver demedi. Ben de sormadım hiç. Ben emziğini suya batırıyorum, baya seviyor onu. Dudakları da kuruduğu için ara ara suya ihtiyacı olduğunu düşünmeye başladım.

ben de çok üzülüyorum eski günlere. hep başkalarıyla savaş halindeydim. bebeğime odaklanamadım. buna sebep olanları hiç affetmeyeceğim…

İnsanın içinde o günlere hep bi özlem var ve hep bi sorgulama, daha iyi olsaydım, daha çok sarılıp opseydim, keşke hissi. O kadar koklamaya daha ne kadar fazla olabilirdi bilmiyorum gerçi. Bu aralar çok duygusalim ya.

Çok teşekkür ederim
Aynen öyle. Yeterince bağ kuramadım mı diyorum hep
Annem vardı o ara ve o benden daha çok baktı. Sanki bebeğim birden büyüdü de ben göremedim gibi. Değişik duygular gerçekten

çok haklısın bu hep olacak sanırım. inşallah güzellikle gülerek hatırlayacağımız anılarımız olur sıkmayalım canımızı ben görüyorum hepimiz elimizden geleni yapıyoruz

Çok teşekkür ederim
Aynen öyle. Yeterince bağ kuramadım mı diyorum hep
Annem vardı o ara ve o benden daha çok baktı. Sanki bebeğim birden büyüdü de ben göremedim gibi. Değişik duygular gerçekten
çok geçmiş olsun canım acaba salgın var ona mı yakalandın

Benim kızımda gaitada gözle görülen kan çıktı ama takip dediler, çevremde de kan olduğu halde diyete hemen yönlendirilmeyenler var. Doktorların bu konuda yaklaşımı farklı olabiliyormuş bazıları hemen diyet derken bazıları çok ciddileşirse diyet veriyormuş falan
Sizce neyden şüphelendiler de buna baktılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…