2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben sarılık geçtkten sonra 1 aya kadar gece gündüz 2 saatte bir emzirdim 1 ay olunca gece 3 saatte bir emziryorum artık. Dr osman 30 günden sonra gece 4 saat demiş hatta onun videosuna bakabilirsin

Bizde Nurse damla kullanıyoruz ama pek işe yaramadı doktor şurubuyla beraber kullan dedi yarın öyle devam devam edicem bakalım

Ben sarılık geçtkten sonra 1 aya kadar gece gündüz 2 saatte bir emzirdim 1 ay olunca gece 3 saatte bir emziryorum artık. Dr osman 30 günden sonra gece 4 saat demiş hatta onun videosuna bakabilirsin
İşte 4 saat oldu uyanmadı uyandırmam lazım mı acaba? Az önce 4.5 saat oldu baktım uyanmadı kendim uyandırdım mesela
Bizimki günde 1 kere çok uzun uyuyo bıraksam 6 saati bulur
Sarılık olmaz artık ama şekeri düşer ya da zayıflar mi diye korkuyorum

p u d r a uykuluyken okuyordum bebeği yalamanı epey anlamadım lütfen içini ferah tut benimkinin de kakası kokuyor. ilk günlerde koku yoktu ya yediklerimizden oluyor ya da az az üşütüyorlar bence

uglygoddess benim bebişin 15-30.günler çok kötü gazı vardı 3-4 gün gece 3-4 saat boyu ağlıyordu arada bir iki gün daha normal geçiyordu. şimdi bazen kakası geldiğinde gündüzleri de ağlıyor ama bir tık daha rahat.
gaz konusunda bebeklerin bağırsaklarının çalışmayı öğrenmes vs bir sürü etken var o yüzden çoğu zaman ne yapsak boş olsa da bende işe yarayanlar şunlar:
biogaia probiyotik damla
d vitamini ocean kullanmak
acı elma çekirdeği yağı ile ayakları ve karnına masaj yapmak
bir de 1 haftadır maflor plus diye bi damla aldım biogaiayı öğlen maflor u akşam veriyorum

ilk zamanlar kimyon rezene anason ne bulduysam denemiştim bazı günler zeytinyağı ısıtıp soğutup verdim anladığım kadarıyla bağırsağın geliştiği bir süreçti şimdi daha iyi bebişim bu çayları da eskisi gibi çok tüketmiyorum

İnşallah benimkide 40ından sonra azalır cok zor valla

Kokusuz olur yazıyo aratınca, bebekten bebeğe değişiyo demek ki
Kokarsa şu sıkıntılar vardır vs bi ton şey yazılmış
Aman şu sonuç çıksa da araştırmayı bıraksam
Internetten araştırmayın. Ben ne zaman kendim de bir belirtiyi aratsqm kesin kanser çıkıyorum. Bir ara hastanelerde geziyordum. Artık internetten aramayı bıraktım.rahat ettim

Doktor bana 3 saati gecmesin demişti. Ama alışkanlık mı oluştu bilmiyorum.2 saatte kendi uyaniyor

Valla napayım en büyük hastalık belirtisi oymuş yalıyorum yanağını arada tuz tadı gelmeyince rahatlıyorum bi benim bebeğimin de ya ilk başlarda kokmuyordu ya da ben şimdi dikkat ettiğim için koku almaya başladım
Ekşi kokması normalmiş ama sanırım.

Doktor bana 3 saati gecmesin demişti. Ama alışkanlık mı oluştu bilmiyorum.2 saatte kendi uyaniyor
Her doktor farklı bir şey söylüyo İnan ki. Ebe de 1.5 saat dedi bana
1.5 saatte bir uyandırsam bizimki sinir krizi geçirir herhalde. Zaten kendi uyanmayınca içmiyo süt falan

Benim kızım sadece anne sütü alıyor hiç mama vermedim bugüne kadar ama hafif koku oluyor tabi, sıfır koku diye bisey yok

Dr kontrolünde ilaç kullanın bence. Ben de başka türlü zor atlatıyorum çünkü

Bizimki de kokulu

Kokusuz olur yazıyo aratınca, bebekten bebeğe değişiyo demek ki
Kokarsa şu sıkıntılar vardır vs bi ton şey yazılmış
Aman şu sonuç çıksa da araştırmayı bıraksam
Bak sonuç negatif çıkacak sen canını sıkma içine ilk öyle doğdu demiştim.kakaya gelince kokmayan kaka zatn olmaz internette saçmalamışlar yayın kaynağının bu bilgiyi nereden paylaştığı çok önemli hep böyle yalan haberlerle doku internet.ayrıca dediğim gibi oğlan pırt yapınca bile kaçacak yer arıyorum ama hep kucağımda olduğu için ben sürekli sobeleniyorum yapacak bir şey yok tahlil çıkar ama dediğim gibi boş üzüldüğüne değmeyecek inşallah hepimiz sevineceğiz seninle

Kız o neymiş öyle ben fidana diyim insan teri tuzludur bebek bile olsa terlese o tat gelir üstelik hava sıcaksa ekşi kokar bebek bile olsa benim burnum çok hassas mesela hergün yıkıyorum oğlanı akşama doğru ekşimişsin oğlum terleyince diyorum hop hemen suya şimdi Allah korusun ne yani biraz bence normalde olan şeyleri yazıp evham yapmaya devletmişler var öyle siteler üstünde durma

ya annemler de onun kakası ne olacak ki koksun diyor ama yeni nesil bambaşka bence. benimki şimdiden ağlarken dudak büzmeye başladı inşallah şu sonuç güzel çıkar da bir an önce rahatlarsın canım

kızlar sling kullanan var mı? benimki çok hareketli normalde durmuyor ama dışarıda uyuyor diye bi cesaret alıp çıktım sanki hep düşecekmiş gibi taşıdım yine kolum ağrıdı
yanlış mı bağlıyorum acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…