2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Size de çok geçmiş olsun. Ama bizim sıkıntılı çıkan çok tehlikeli bi hastalıkmış. Hastanın ömrü 30 yıl falan diyor. Valla ne yapacağımı şaşırdım

Geceleri süt üreten hormon yükseliyormuş gerçekten ben de farkettim onu

İnşallah öyledir sağolun tekrar kan verdik. Ölüm gibi 1 hafta beni bekliyor sonuç çıkana kadar…
Gecmiş olsun canim
Benim gorumcemdede 2 defa topuk kani verdi ilki kotuydu ikincisi normal cikti
Bide bu topuk kanlari bi haftada cikiyormu?

İnşallah öyledir sağolun tekrar kan verdik. Ölüm gibi 1 hafta beni bekliyor sonuç çıkana kadar…
Dua edelim insallah temiz çıkar sütün gider bu sefer de cok fazla stres yapmamaya çalış sütün de bebegin için önemli bir de istersen Salat-i Tefriciye okuyalim mi dağıtabilirsek o kadar belki gönül genişliği verir sana

Çok sağol ne kadar iyisin ebe de aynısını dedi süt konusunda ama insan kafaya çok takıyo. Keşke 1 günde çıksaydı uzadıkça da daha kötü olunuyo

17 kilo aldım 13-14 verdim yemek yiyemiyorum ben de pek fırsatım olmuyo evde bebekle tekim akşama kadar
Bende öyle 5 yaşında da bı kızım var ama Allah versin meyveydi cipsti cerezdi çaya bisküvi bandiriyorum falan napcaz ya nasi vercez bilemedim sen birşeyin kalmamış masallah keşke bende o kadar verebilmiş olsaydım. Kaç gün oldu doğum yapali

Sağol çok teşekkür ediyorum
bilmiyorum ki ebe 1 hafta içinde çıkar dedi. Belki bu sefer tek bir hastalığa bakılacağı için erken çıkıyordur
Anladim canim
İnşallah temiz cikar
Kendini strese sokma sutun etkilenebilir
Normalde topuk kani bi ayda cikiyormuş

17 kilo aldim 10 kilo gitti dogumdan sonraki bu zamana kadar ama istahim acik cok yemek yiyorum göbeğim biraz sarkik ama toparlar mi bilmiyorum. Korse takmayi denedim iki uc gun sonrası dayanamadim cikardim.
Bende 17 aldım sadece 8 kilo gitmiş ama dediğim gibi yemek pek yemiyorum ama ağzım hiç boş durmuyo yaa. Valla bana herkes korse tak diyo doktorum dahil ama kanımın ici çok aciyo ve çok sıcak zaten havalar. Bende manken mi olcam ben yaaa gelin de siz takın bu sıcakta diyom hakikaten karnımin içi çok aciyo. İlkte de takmamistim korse. sonra göbeğim var mıydı vardı ama zayıflamış tüm rahim küçüldükçe biraz toplar diye düşünüyorum ya inşallah yani.

Ben bunda 17 kilo aldım. İşte 8 i falan anca gitmiş. Sende iyi vermisin maşallah.noldu bebeğine görmedim canım çok sıkı takip edemiyorum burayı. Alllahallah noldu ki böyle meyveye kadar kestirmisler. Allah şifa versin kuzucuga

Benim de sadece yüzünde uçları beyaz beyaz sert sivilceler oldu ya hergun artiyo bide bazıları sönüyor yerine yenileri cikiyo ebe bebeklerde olabiliyo öpmeyi. Faln dedi ama

Usutmustur canım yada sütünden geçmiş olabilir sen falan usuttun mu yada soğuk birşeyler mı yedin içtin veya cereyanda rüzgarda faln kaldın mı . Yumuşak bı bezle karnını sar sikmadan. Sıcak dursun karni

Size de çok geçmiş olsun. Ama bizim sıkıntılı çıkan çok tehlikeli bi hastalıkmış. Hastanın ömrü 30 yıl falan diyor. Valla ne yapacağımı şaşırdım
Kotuyu düşünme lütfen bende bayram araya girdiği için almadılar kanı veremedik geçen hafta pazartesi verdik aramadikar beni de daha. Sen normal vaktin de mi verdin. Bizim verdiğimizde 13 gunluktuk. Bir.lade 72.saatten sonr ilk bı haftanın içinde alınması lazım dq

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…