2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kaç kilo almıştın canım? ben de 20 kilo aldım. 47 ile hamile kalıp 67 olmuştum. doğumdan sonra 64 tüm bir hafta sonra 57 şimdi de 54 falanım. şu anki kilomu sevdim önceden çok zayıftım ekstra bir şey yapmadım yemek yiyorum ama artık diyet yapacağım tatlıyı kestim bebeğimi yukarıda görmüşsündür çok kötü pişik oldu yaraya döndü dr tatlıyı kes tatlı meyve bile yeme dedi

mama olarak hipp kullanmıştım bez olarak da molfix pure and soft öneririm yolun açık olsun şimdiden

Mama olarak sma kullan kesinlikle en iyisi gaz yapmayan dayım hastane satın almada o iyi bilir en iyisi o diyor burada yok diye aptamil aldık biz onu bile beğenmiyor memnuniyet daha çok sma daymış bez sleepy ile molfix beğeniliyor diye biliyorum

Sagol canım

Sma yı 20 yıl önce kızımda kullanmıştım ingilterede. Avusturyada yok yada var benmi dikkat etmedim

Kizlar kızım uc gündür ishal bağırsaklarından bildiğin yetiskin gibi guru guru sesler geliyor bu normal mi ya sizler de de böyle miydi? Bir de dun gece acayip ikinmalari oldu gazi vardı cikaramadi gaz masaji yaptım galiba göbek bağının düştüğü yeri biraz kanatmisim sabah fark ettim kanamis kurumustu daha önce hic kanamadi doktora götürsem mi acaba

Benim oğlumda da gaz yapma vs yetişkin gibi ama gurul gurul ses duymadım, normal gibi geldi bana ama kanama konusunda bence doktora götürün.

Güle güle gelip gitmek nasıp olur inşallah.hayırlı yolculuklar. Ben mama hiç kullanmadim bilmiyorum ama bez olarak baby turco kullanıyorum ve kizim hiç pişik olmadi, ondan memnun kaldım.
Benim kızımda kakasini o şekilde yapıyor, karnından poposuna aşağı gurulgurul sesle yapıyor hep

Benim oğlumda da gaz yapma vs yetişkin gibi ama gurul gurul ses duymadım, normal gibi geldi bana ama kanama konusunda bence doktora götürün.
Eger bi daha kanarsa goturcem iki gun sonra 1 aylık kontrolu var teşekkür ederim.
Benim kızımda kakasini o şekilde yapıyor, karnından poposuna aşağı gurulgurul sesle yapıyor hep
Normal demek ki teşekkür ederim

Beni ebe aradı.. verdiğimiz topuk kanı şüpheli çıkmış tekrar kan vermemiz gerekiyormuş.. elim ayağım titredi valla ne demek bu tam algılayamadım
Bazen hatalı çıkar dedi ebe ama tam olarak nede sorun olduğunu da söylemedi

Telaş yapma sakın sütün etkilenmesin bir şey yoktur bnce

selamlar beni de birinci haftada verdiğimiz kan sebebiyle aradılar tiroidi yüksek çıktı tekrar mikan vereceksiniz dediler. bazen sonuç yanlış çıkabiliyormuş ya da ilk verdiğimizden sonra yüksek ya da düşük çıkan değer düzelebiliyormuş

Kabin boy bebek arabası kullananlar hangi marka ve hangi modeli kullanıyırsunuz acaba? Bebeğin kırkı çıktı daha araba beğenip alamadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…