2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Aynı durumdayız sürekli bir ıkınma hali. Memeyi tutarken kendini itiyor mu memede de kıvranıyor bizimki. Kıvranmaktan memeyi de tutamıyor bazen. Gazdan oluyormuş sanırım. Kusması var mı peki
Ara ara kusuyor ama sürekli değil
Evet kıvranıyor doğduğu gün bile hemen tutmuştu şimdi tutturmakta zorlanıyorum memeyi. İnşallah meme reddi olmaz

Bu masajı daha önce başka birine önerdiğini görmüştüm ondan beridir yapıyorum evet gazını bir nebze çıkarıyor ama asla rahatlamıyor çıkarsa bile hep gazı var gibi

Bu masajı daha önce başka birine önerdiğini görmüştüm ondan beridir yapıyorum evet gazını bir nebze çıkarıyor ama asla rahatlamıyor çıkarsa bile hep gazı var gibi
başka şeyler kullanıyor musun canım belki benimkine biogaia iyi gelmiştir

kızlar kızımın parmağı neden böyle kızarmış olabilir

Eklentiler

• IMG_20230709_110326.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 59

Bi de yüzünde böyle bi kızarıklık olmuş gece yatarken yoktu sinek ısırığına benzemiyor başka bi yerinde yok

Kizlar kilolariniz ne durumda göbekler ne alemde konuyu az değiştireyim 19 gün oldum ben doğum yapalı 8 kilo gitmiş sadece ama çok düzensiz beslenip fazla yiyorum iştahım çok açık ama işte hep bisküvi cay di cerezdi falan. Pek yemek yiyesim gelmiyo ağzım da hiç bos durmuyo. Rahim küçüldükçe göbek Nobel az toplar mi ne diyonuz be. İlk hamileligimde 20 kilo alıp 30 kilo verdim korse de takmadım ama ikincide sanki veremicem gibi

17 kilo aldım 13-14 verdim yemek yiyemiyorum ben de pek fırsatım olmuyo evde bebekle tekim akşama kadar

Yazdıkların birebir bizle aynı valla benimde meme komşusu zorlaniyo tutmaya emiyo agliyo gazını çıkarıp arkasından mama veriyorum ... Sabah 4 5 gibi uyaniyo öğlen 2 3 e kadar mızmız uyanık hep benim bakmam gereken iki çocuğum daha var ve biri 3 yaşında inan bayilcak gibi oluyorum bazen .. insaAllah sağlıkla buyusunlerde ..

Selam arkadaşlar, bugün 40 gün olduk biz, benim kızında kalça çılgınlığı tespit edildi, hafta içi ultrason için il merkezine gidecez, erken teshiste düzeliyormuş çift bez taktiriyorlarmis galiba, geçen pazartesi tartıldık 1.ay asimizi olduk, 600 gr daha almış toplamda 900 gr almış oldu doğduğundan beri, tabi üzerinden 1 hafta geçti belki bi 200 300 daha almıştır, bizde durumlar böyle, bazen çok ağlıyor, bazen güzel uyuyor gunler geciyor. Bu arada 40 gun oldu benim kanamam durmadı daha, ne zamandan sonrası tehlikeli

17 kilo aldim 10 kilo gitti dogumdan sonraki bu zamana kadar ama istahim acik cok yemek yiyorum göbeğim biraz sarkik ama toparlar mi bilmiyorum. Korse takmayi denedim iki uc gun sonrası dayanamadim cikardim.

Slm kızlar nasılsınız. Ben haftaya pazar türkiyeye gidiyorum türkiyede bebek bezi ve maması olarak hangi markaları tavsiye edersiniz. Kızım 50 günlük o zamana kadar 2 aylık olur inş. Ben yeteri kadar götürecem beraber ama olurda yetmezse diye.

Mama olarak Aptamil conformil kullaniyorum. Bez de Sleepy bio natural kullanıyorum ama molfix de kullandım ikisinden de memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…