2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Arkadaşlar molfix bez kullanan var mı? Eldeki prima bezler bitti. Fiyatlar da baya artmış. Molfix pişik yapıyor mu ?
kız ben yeni aldım çok beğendim sanki pamuğa dokunuyorum. bebiş bu gece 4 saat uyudu sanki bezde rahat etti ıslaklık vs o kadar hissetmedi diye düşündüm

sağol canım saçlara biz de çok şaşırdık daha dökülmedi de
hiç üzülmeyin bir günümüz diğerini tutmuyor bazen ben asla baş edemeyecek gibi hissediyorum.. etrafımızdakilerden yardım isteyelim çekinmeyelim

Saol canim onerilerin icin
Biogaia ozaman deneyeyim

Kızlar sağarak ya da mamayla beslenen bebişler kaç saatte kaç cc yiyor? Ben de sağmaya başladım ama ne kadar ihtiyacı var bilemiyorum. Üstünü mamayla tamamlamak istiyorum ona göre. 1 aylık oldu bugün tam

Kızlar sağarak ya da mamayla beslenen bebişler kaç saatte kaç cc yiyor? Ben de sağmaya başladım ama ne kadar ihtiyacı var bilemiyorum. Üstünü mamayla tamamlamak istiyorum ona göre. 1 aylık oldu bugün tam
Gunduzleri iki buçuk uc saatte bir 60 cc veriyorum ama sanki yetmemeye başladı ayni zamanda beni de emiyor ama kac cc bilmiyorum göğüslerim doluyken sagip veremedim, geceleri benim sutumle doyuyor o yuzden vermiyorum heralde bende dinlendigim icin sütüm cok mu oluyor oyle düşündüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…