2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bugün benim de bir anda arttı kanama. Dün bitmişti oysa ki. Neden oldu anlamadım. Sizin ne oldu sonra devam etti mi
O kanama 2 3 gün felan sürdü, sonra azaldı bayağı azaldı hemde, dün yine çok oldu, zaman zaman azalıyor bazende bi bakıyorum artmış ped yetişmiyor, dr a da gidemedim, hem bebişin uykulari azaldi artik cok uyumuyor, hemde yatili misafirim var

Kızlar bende doğurdum şükürler olsun. Normal doğum için suni sancı ile olmadı. Sezaryen ile spinal oldum. Kızım 3602 gram 50 cm doğdu. 3 günümüz bugün. Sütüm yeni bugün gelmeye başladı. Mama artı anne sütü veriyorum. 3 saatte mama 30 cc emzirmeye 30 dakika da bir veriyorum. Dün kan tahlilinde sarılık yoktu ama korkuyorum olur diye. Öneriniz var mı bu şekilde veriyorum doğru mu yapıyorum acaba

Allah anali babali buyutmek nasip etsin gözünüz aydinn

Benim bebişte yüzde doksan reflü var tüm belirtileri tutuyor. Yemekten sonra yarım saat düz tutun uyutmayın denmiş de hemen uyuyo. Keşke tedavisi olsa çok üzülüyorum süt içerken acı çekiyo bazen

Ah kızlar annelik ne zormuş bende galiba bir tık lohusa depresyonu var . Bir daha eski hayatım olmayacak, bebeğe iyi bakabilcek miyim acaba ona yetebilcek miyim, huzursuz zamanlarında altından kalkabilcek miyim gibi endişelerim çok var sizde de oluyor mu?

Günaydınlar.. Göğüs pedi kullanan var mı arkadaşlar zararlı falan deniyor ama kıyafet dayanmıyor bana bu şekilde

Hem önceki hayatımı özlüyorum hemde böyle düşündüğüm için vicdan azabı duyuyorum omuzlarıma ekstra yük binmiş gibi

Oooo bende en alasından oldu.
Bir daha dışarı çıkamıcam diye oturup oturup ağladım. Bebek ağladıkça nasıl susturcam diye ağladım. Ki annem bizde kaldığı halde
Şimdi 10. günden bildiriyorum baya geçmeye başladı bende. Çok normal bi durum hatta başta vicdan yaptım çocuğu bilerek isteyerek yaptın ne bu şımarıklık diye ama hormonlar işte

Ben de bebek ağladıkça ağladım özellikle ilk 4 gün . 8. Gün yalnız kaldım yanımdakiler gitti çaresiz hissettim yine ağladım . Bugün 9. Günüm benim de umarım atlatırım Allah kolaylık versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…