2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben üstü 2 kat iç zıbın dış zıbın olarak giydiriyorum. Alti tek patikli alt ve corap şeklinde, şapka takmıyorum, eldiven takıyorum ama hiç durmuyor çıkarıp atıyor cok cadi
Bende aynı bu şekilde giydiriyorum bugün gündüzde ilk defa kısakollu tulum giydirdim akşam yine uzun. Sanırım diğer kızların dediği gibi bböyle devam edicem sıcaklar başladı gündüz fena oluyor ev

Aslında açlık gibi değil de biberon bağımlılığı gibi bişey olabilir mi ki
Bilmiyorum ki
Beni emmediği için sayılara çok takılıyorum
Emse kendi istediği kadar emip bırakacak ne güzel
Böyle ben karar verdiğim için hep araştırma içindeyim. Mama kutusunda 10 günlük için 60-90 yazmışlar ama internette 1. Ay 90 a geçer diyor

Yani bana aç olduğu için değil de uykuya geçmek için biberonu istiyormuş gibi geldi. Çünkü benim bebeğim de yeni emzirmeme rağmen ağlıyor susmuyordu memeye gelince hemen susuyor gözleri hemen gidiyor yani bir nevi beni emzik olarak kullanıyor. Emzik kullanımını çok istemiyordum ama yeni aldım karnını doyurduktan sonra emziği veriyorum ağzına

Verdik dün biraz aldı bıraktı
Ben de alıştırayım olmadı yoksa işim iş

allah analı babalı büyütsün canım gözünüz aydın bence doğru yapıyorsun ben saatte bir uyandırıyordum kuzumu

ben bir daha hiç dışarı çıkamayacak gibi hissediyorum… bugün eşimle gelen misafirler yüzünden kavga ettik.. kimseyle geçinemiyorum çok kötü oldum bazı günler azalıyor çok mutlu oluyorum ama genelde böyle kötüyüm…

Ben iki kat giydiriyorum elleri ve ayaklari soğuk oluyor
elleri ve ayakları genelde soğuk olurmuş vücut sıcaklığı için göğsüne ve sırtına bakın diyorlar.. ben bir sıfır kol zıbın üstüne de bir kıyafet giydiriyorum ev 27 derece anneler battaniyeye sar ört falan diyorlar artık örtmüyorum. cereyanda olmamasına dikkat ediyorum

benimki de kakasını yaparken gaz çıkarırken çok ıkınıyor arada ağlama krizler geliyor. uykuya geçerken emzik verdim bugün hep emzik ağzındaydı sanki. bir yandan vicdan yapıyorum bir yandan da ağlaması daha mı iyi sanki diyorum annelik biraz da iki arada bir derede kalmak mı ne sanki…

bu arada bebişim kabız gibi ıkınıyor ama yapınca kakası çok cıvık ishal gibi sanki.. hiçbir şey anlamadım ben bu bebeden imdat

Ah kızlar hepimizin derdi benzer ben bu gece meme reddi yaşadım resmen oturup ağladım . Bu zamana kadar anne sütü verdim hep, bazı günler sağdığım sütü lansinoh biberonla verdim günde 1-2 yi geçmedi. Ama niyeyse bu gece mememi almadı savaş verdi resmen ben de yine biberonla sağdığım sütü verdim. Umarım birazdan uyandığında mememi alır . Almazsa çok üzüleceğim çünkü 10 gündür sadece anne sütü alsın emsin diye çabaladım durdum

Herkes 40 ı geçsin düzene girer kendi bi rutini olur diyip duruyo bana ama geçmezse bir 40 daha bekleyemeceğim valla bu gece uyumadık hiç yarım saatte bir alarm kurmuş gibi dikti ayağa beni

Herkes 40 ı geçsin düzene girer kendi bi rutini olur diyip duruyo bana ama geçmezse bir 40 daha bekleyemeceğim valla bu gece uyumadık hiç yarım saatte bir alarm kurmuş gibi dikti ayağa beni
Ah canım ya Allahım kolaylık versin. Benimki de tam tersi uyanmıyor 3 buçuk saati geçince anca uyanıyor sarılık riski yok ama ufak doğduğu için 3 saati geçirme demişti doktor ama ne mümkün asla uyanmıyor uykuya düşüyor bu da beni yıprattı ağlayıp bunalıyorum uyandıramadıkça artık geceleri 4 saatte bir beslemeye karar verdim çünkü uğraşsam da uyanmıyor senin her gece mi yarım saatte bir uyanıyor gaz falan mı var acaba

Benim evim serin biraz o yuzden giydiriyorum canim

Kaç günlük canım

Hergün değil Allahtan arada oluyo gaz sancısıda yok kendiliğinden uyanıyor bizşmde uyandıramadığımız çok zaman oluyo

Kızlar bebeğim 5 günlük oldu. Dün sütüm geldi kızım da iyice memeci oldu. Emziriyorum uyuyor yatağına koyuyorum. Hemen uyanmış ağlıyor. Dün akşam sadece 10 cc mama verdim. Geceden bu yana anne sütü emiyor sadece. 4 kaka 2 çiş yaptı bu doyduguna işaret değil mi? Az önce mama vereyim dedim 30 cc içti. Yatırdım tekrar ağladı meme istedi. Meme de olmak istiyor hep derdi o onu anladım. Emzik denedim boş buluyor atıyor. Ne yapacağıma şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…