2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Damla damla da gelse sık sık emzirin. Mama da verin. Çünkü hastaneye de yatsa orda da mama verecekler. Süt azsa mama vermeden geçmiyor malesef. Benim oğlumun da sarılık değeri 15ti,sınırdaydı. Hem mama hem anne sütü verdim. 3,4 günde geriledi.

1 saatte bir uyandırmaya çalışıyorum artık. İkisini de veriyorum. Umarım hemen geriler

Bu gazlar insan olsa da dövsem.. Bebemi rahat bırakmıyorlar
Ay özellikle gece şok uyanıyor ıkınarak bazen gazını çıkarıp devam ediyor bazen çıkaramayıp ağlayarak uyanıyor. Midesi gurul gurul
bende de durum aynı özellikle akşamları çok kötü oluyordu bugün gündüz de kötü oldu çaresizlik şok kötü ya sürekli bir çözüm arayışındayım bir türlü bulamıyorum

bizde de 8 miş değeri az da olsa var dedi doktoru
Benim bebiş emmiyo süt sağıyorum mama da veriyorum
2 saatte 1 kaldırıyorum en geç sabahları süt veriyorum geceleri mama
60 lık veriyorum hepsini de

Kızlar bebekleriniz ne kadar uyanık kalıyor? Benimki uyuyo uyanıyo emiyo geri uyuyo sanki sürekli. Aralarda gözü açık durduğu süre 15-20 dk
Kaç günlük oldu bebeğiniz? Benimki bugün tam 4 haftalık oldu, artık 1 saat uyanık kaldığı oluyor emdikten sonra. Ama yeni doğduğu günlerde aynı sizinki gibiydi

Yok canım henüz 11 günlük sanırım o yüzden rahatız doktorda ilk 10-15 gün gaz problemi olmaz demişti

1-1.5 saatte bir 30 cc mama ver canım. Ben öyle düşürdüm sarılığı halada devam ediyorum. Sütüm cok az diyorsun sakın etrafı dinleme mamaya devsm et. Sarılık mama olmadan geçmiyor maalesef. Her defasında memene tuttur emzir o emdikçe sütün gelir. Ben bi meme veriyorum diğer saat mama. Sakın 1.5 saati geçirme en önemliside o

Benim dikiş yerimde hiç acı yok. Ama dikişin üstü, alt göbeğim çok acıyor. Herkeste böyle mi acaba

Kızlar bebekleriniz ne kadar uyanık kalıyor? Benimki uyuyo uyanıyo emiyo geri uyuyo sanki sürekli. Aralarda gözü açık durduğu süre 15-20 dk
Benimki 9 günlük
2 saatte 1 uyandırıyorum o ara altını al süt ver 20 dakika olsa geri kalan zamanda uyuyo. He bir de 1 saat uyanık kalma süremiz var her gün gece 11-12 arası uyanığız
Nerdeyse 18 saat uyuyodur yani

Mamayi 15 veriyorum. 3 günlük diye. Arttırayim biraz daha

Kızlar D vitamini başladınız mı? Bugün 6 günlük olduk dün kontrole gittiğimizde d vitamini verdi. Hemen başlayalım dedi
doğumdan 15 gün sonra başladık
Mamayi 15 veriyorum. 3 günlük diye. Arttırayim biraz daha
Bizim mamanın üzerinde kilosuna göre 30 ml verilmesi yazıyor.Siz de en az 30 cc vermelisiniz,15 çok az.

Uyandığı zaman emmesi,altının değiştirilmesi filan ortalama 1,5 saat zaman alıyor,bazen 1 saat, bazen de 2 saat olduğu oluyor.Son günler 1,5-2 saat uyuyor.Önceleri 2,5-3 saat uyuyordu.Oğlum 22 günlük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…