2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba ben bugün bebeğimi öptüm. İki saat sonra dudağımda uçuk çıktı. Ne yapayım. İnş virüs kapmamistir

Merhaba ben bugün bebeğimi öptüm. İki saat sonra dudağımda uçuk çıktı. Ne yapayım. İnş virüs kapmamistir
Öptüğünüz yeri bol suyla yıkayın. Nioli yağı uçuğa çok iyi geliyor, tam çıkacağı hissedildiğinde sürünce söndürüyor. Belki suyla seyreltilmiş nioli yağı ile de silinebilir, ya da siz direkt uçuk üzerine 1 damla nioli uygulayın,ilerlemez

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar D vitamini başladınız mı? Bugün 6 günlük olduk dün kontrole gittiğimizde d vitamini verdi. Hemen başlayalım dedi

Bebişim sivilceleri yenidoğan aknesiymiş yapılıcak bişey yok zamanla geçicek dedi doktor ama baya kırmızı sivilceler var pamuğumda keşke bi çaresi olsa

Kızlar bebeği burundan kusan var mı çok fışkırır gibi değil ama kusunca burnundanda atıyor 19 günlük olduk normal mi bilemedim
Bence doktora görünün reflü gibi bir şey olabilir mi ?
Bir aylık aşımızı olduk teyzeler
Biz de olduğumuzda çok korkmuştum ilk aşıda ateş vs yapmıyormuş. Diğer aşınız için 1 gün mü verdi 2 ayrı gün mü acaba ? çoklu aşı bana 1 tarih yazdı ama sanki öncesinde de gel dedi

Diğer aşı dediğiniz ne aşısı bana bişey demedi. Hatta bu aşı içinde beni kimse çağırmadı ben kendim gittim sizi gözden kaçırmışım dedi

Diğer aşı dediğiniz ne aşısı bana bişey demedi. Hatta bu aşı içinde beni kimse çağırmadı ben kendim gittim sizi gözden kaçırmışım dedi
1. Ay ve 2. Ay sonunda vs aşıları var aşı kartı var hatta hangi ayda hangi aşıya gideceğin yazıyor. 2. Ay sonunda da 3 lümaşılar var verem aşısı da var hiçimde hatta onu yaptırdıktan sonra 3 gün su değmeyecek dedi.

Aşı kartı vermediler canım bana. 2. Aydada verem aşısı var dedi sadece şimdi hatırladım

Aşı kartı vermediler canım bana. 2. Aydada verem aşısı var dedi sadece şimdi hatırladım
Verem aşısı toplu yapılıyor ilaç şişesi açılıyor belli tarihte çağırmaları lazım birde aşı kartı isteyin eğer ebe/hemşire ilgisizse başka doktora geçebilirsiniz hemşiresi ilgilenen. Aşılar takipler önemli çünkü

Kizlar emzirdikten sonra sütünüzü sagdiniz mi hic ne kadar çıkıyor? Göğsümü sıkınca var görünüyor simdi sagdim ikisinden de 30 ml bile çıkmadı sizin nasil?
Benim de öyle çıkıyor. Ama kilo alımı normal dedi doktor. Çiş kaka sayısı da iyi demek ki yeteri kadar çekiyor diye düşündüm.

Arkadaşlar bugün çocuğu doktora götürdüm. Sarilik başlangıcı var dedi. Yarın acile tekrar getir dedi. Göğsümden sürekli emzirmeye çalışıyorum. Ama damla damla süt geliyor . mama vermeye de çalışıyorum artık. Atlatan var mı sariligi ? İlerlerse göze ve beyne vuruyormus.

Bizim de 4 günlükken sütüm damla damla geliyordu sarılık değeri de yükselince bir gece fototerapi aldı düzeldi bi daha ihtiyacımız olmadı çok şükür size de öyle bir şey yaparlar muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…