2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba, 5 gün önce mtx iğne yapıldı
Değerim o gün 422ydi
İğneden 3 gün sonra tekrar kan tahlili yaptırdım 373 çıktı
Şu an hastanedeyim 5. Gün yani bugün tekrar kan alındı 255e düşmüş
Ancak biraz iç kanamam var
Ameliyat olup olmamak arasında kaldım
çok geçmiş olsun. Rabbim kisa zamanda hayitli ve saglikli bir evlat nasip etsin insa

Amin güzel dilekleriniz için Çok teşekkür ederim 🙏 Allah isteyen herkese bu duyguyu tattirsin
. Benden tavsiye, lekeleme olduğunda doktor bekle dese bile beklemeyin. Hafta sonuymus, doktoru rahatsız etmeyim vs demeyin, bu konu rahatsız edilmeye değer.. sonra vicdan muhasebesiyle baş başa kalıyorsunuz.. benim için tatsız bir tecrübe oldu. Sizler bunu göz ardı etmeden dikkat edin. Hepinize sağlıklı kolay doğumlar diliyorum. Hoşçakalın.. 🥺
sakın kendini suçlama vardır bunda da bir hayır seni çok iyi anlıyorum hemencecik sağlıklı bir gebelikle tekrar mutlu olacağına adım gibi eminim ♥️♥️

Íyi akşamlar her kese.Biz 6+1 haftadayız.Bugune kadar hep adet ağrısı çekiyordum ama bugün ağrı durdu.Endişeliyim çok bunu yaşayan oldu mu?Önümüzdeki hafta Salı doktor kontrolümüz var
7+2 yim dünden benimde ağrılarım geçti gibi ara ara olup geçiyo umarım yolundadır herşey

Amin Çok teşekkür ederim.. inşallah 🥺 kendinize iyi bakın riskli günleri atlatama kadar dikkat edin. Kendimi suçluyorum ona iyi bakamadım diye ama hayırlısı böyleymiş. 😔
Düşükler kesinlikle kadının suçu değil sağlıklı olmayan gebeliği vücut atıyor. Erken dönem düşükleri genellikle kromozomla alakalıymış. 2 tane düşük yaptım bizim elimizde olan bir şey değil. Bir çok insanın başına gelebiliyor Yapacağınız en büyük hata kendinizi suçlamak olur. Dünyada nasibi yokmuş öyle düşünün. İstediğiniz kadar ilaç erken de kullansaydınız düşecekse düşüyor. Umarım hemen toparlanırsınız. Lütfen kendinizle ilgili güzel şeyler düşünün en önemlisi kendinizi toplamak. Geçmiş olsun

Herkese hayırlı akşamlar.
Malesef tablodan ayrılıyorum..
düşüğüm başladı :KK43:
hepinize hayırlı doğumlar diliyorum... Sağlıcakla yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah...
Canım benim Rabbim sağlıklı evlat versin sana en kısa sürede inşallah. Kendini suçlayacağın bir durum yok düşecek bebeğe ne yaparsan yap durduramazsın ki duracak bebeğe de ne yaparsan yap düşüremezsin.

Hayırlı sabahlar arkadaşlar. 15 ekim beta sonucum 986ydi. Dün yani 18 Ekim de beta sonucum 4749 çıktı🙄 çok fazla artış olmuş. Aklıma hep olumsuz şeyler geliyor. Dış gebelik, mol gebelik. Bilginiz varmi? Şuan 4+6 haftaligim

Hayırlı sabahlar arkadaşlar. 15 ekim beta sonucum 986ydi. Dün yani 18 Ekim de beta sonucum 4749 çıktı🙄 çok fazla artış olmuş. Aklıma hep olumsuz şeyler geliyor. Dış gebelik, mol gebelik. Bilginiz varmi? Şuan 4+6 haftaligim
Belki de ikiz gebeliktir, kötüyü düşünmeyin hemen hayırlısı olsun☺️

Günaydın kızlaar. Dün gözüm ve dudağım şiş bir şekilde uyandım Alerjik reaksiyon olmuş gözüm resmen kapandı bi iğne yaptılar. Dikkat edin salgın varmış anladığım kadarıyla..

Bebek tutununca hcg hızlı artıyor olumsuz bişe olcağını sanmıyorum keseni görebilirsin karından eğer görmediysen 😊

Canım benim de bı ara 4 kat katlamışti 2 günde çok şükür sıkıntı olmadı. Aynı yerde mi kan verdin farklı laboratuvar mı

Merhaba hanımlar benim sat 6 Eylül pazartesi betam 6334 çıktı dünde doktora gittim ultrasondan baktı doktor ve kesenin çok küçük olduğunu söyledi adet tarihine göre 6 haftalık olması gereken ultrason görüntüsüne göre 5 haftalık dedi 2 haftaya sonraya randevu verdi sizce bunu nasıl yorumlamalıyım umut var mı canım çok sıkıldı riskli gruptasın dedi ne yapmam lazım 😔

Merhaba hanımlar benim sat 6 Eylül pazartesi betam 6334 çıktı dünde doktora gittim ultrasondan baktı doktor ve kesenin çok küçük olduğunu söyledi adet tarihine göre 6 haftalık olması gereken ultrason görüntüsüne göre 5 haftalık dedi 2 haftaya sonraya randevu verdi sizce bunu nasıl yorumlamalıyım umut var mı canım çok sıkıldı riskli gruptasın dedi ne yapmam lazım 😔
Geç döllenme olmuştur belki olumsuz düşünme bazen haftasından ileri yada geride kalabiliyor sonraki haftalarda yetişiyor haftasına tekrar kontrolde belli olur durumun😊

Cinsiyet tahmini oluyormuş batıl inanç tabiki Allah bilir hakkımızdaki hayırlı olanı nasip eder inşallah.Karninda yuvarlak dönerse yüzük kız,ileri geri giderse erkek bebek oluyormuş bilemiyorum 😊
Yüzüğü karnına mı bırakıyorsun nasıl oluyor

Herkese hayırlı akşamlar.
Malesef tablodan ayrılıyorum..
düşüğüm başladı :KK43:
hepinize hayırlı doğumlar diliyorum... Sağlıcakla yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah...
Aaayy çok üzüldüm, neden olmuş nolduu😥

merhaba kızlar bugün 5+4 deyim biraz önce keseyi ve yolk sac kesesini gördük darısı kalp atışına inşallah kalp atışı için de kasımın ilk haftası dedi ama bana biraz geç gibi geldi beklemek zor geliyor biraz
Bana da geç gel demişti ama dayanamayıp erken gitmiştim 6+4te duymuştuk. Bir gün öncesi duyulmamışti bebek bile gorunmemisti diğer gün hem gördük hem duyduk

X