2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben çantayı hazırladım koydum kenara ne olur ne olmaz.
Benim bebekte genel bi hareketsizlik var yani başından beri zaten çok hareketli değildi artık nerdeyse hiç etmiyor. Benim kilolu olmamın etkisi de olabilir bunda.
Benim doktorum 38+1 de alacak. Ben de 39u bekletsin isterdim ama müdahale etmek istemedim sonra bir şey olur vicdan azabı çekerim aman aman. En son 2.600 dü kilosu inşallah doğana kadar 3 olur
Kiloyla alakası yok kuzum kimi bebek hareketli kimisi sakin o kadar.. ben çok kiloluyum bebeğim fırıl fırıl burdan anla yani.bu arada 38+1 de alacakmış ya Dr bebeği üzülme yine istediğin gibi 38 bitirmiş 39 dan gün alıyor yani 9. Ayı tamamlamış neredeyse hiç düşünme bunu kilosu ise bence çok güzel
Benimkide öyle ya, boğazını yırtıyor bi alt değiştirmeye

Ya evet benimkinin emmesi çok kuvvetli maşallah, daha öncede yazmıştım ilk emzirdim hemşireye bunun dişimi var dedim, öyle geldi resmen, kendi minnak etkisi büyük. Bazen karnımi agriyor napiyor cok yoruyor beni

Şaka gobi ben haka inanamiyorum

Benimkide öyle ya, boğazını yırtıyor bi alt değiştirmeye

Ya evet benimkinin emmesi çok kuvvetli maşallah, daha öncede yazmıştım ilk emzirdim hemşireye bunun dişimi var dedim, öyle geldi resmen, kendi minnak etkisi büyük. Bazen karnımi agriyor napiyor cok yoruyor beni

Şaka gobi ben haka inanamiyorum
Zor emzirmek işleri Allah kolaylık versin canım ama kuvvetli olmasında onun için çok iyi boşver dayanmaz onlara maşallah olsun iyi olsun lar bizler çözümler buluruz 🌸💙

Kiloyla alakası yok kuzum kimi bebek hareketli kimisi sakin o kadar.. ben çok kiloluyum bebeğim fırıl fırıl burdan anla yani.bu arada 38+1 de alacakmış ya Dr bebeği üzülme yine istediğin gibi 38 bitirmiş 39 dan gün alıyor yani 9. Ayı tamamlamış neredeyse hiç düşünme bunu kilosu ise bence çok güzel
Öyle mi dersin ben de hep kiloluyum ondan hissedemiyorum diyordum bu aya kadar :)
Hani uykudan uyandım hareketten diyenler var ya bende hiç olmadı hep çok sakindi. Gün içinde hıçkırmasa varlığını unutacağım o derece
Kilosu inşallah 3 olur o zamana kadar. Doktor sadece nts çektir ultrasona gerek yok para verme boşuna dedi geçen hafta 😅

Öyle mi dersin ben de hep kiloluyum ondan hissedemiyorum diyordum bu aya kadar :)
Hani uykudan uyandım hareketten diyenler var ya bende hiç olmadı hep çok sakindi. Gün içinde hıçkırmasa varlığını unutacağım o derece
Kilosu inşallah 3 olur o zamana kadar. Doktor sadece nts çektir ultrasona gerek yok para verme boşuna dedi geçen hafta 😅
Evet bak endişe etme her bebek farklı kursta kızlar var kiminin ki kımıldamıyordu benimkini karşıda oturan bile görüyor her bebek farklı diyordu ebe..zamanı var 3 olur ztn hiç merak etme kaşar ye muz ye ceviz badem bazen hamur işi avakado ama alıcak bebek kilo alıyor almayacak olana ne yapsan alamıyor kilo gelişme yargısı değil eğer ciğerlerini düşünüyorsan bebek zayıf olur ama ciğerler gelişir bu çok ayrı bir durum sen önce rahat ol.. kilo olan bebek şişte olabilir drlar kiloya bakarak değil organları inceleyip ölçerek anlıyor ciğer olayını..ben sormuştum.nst gelince son haftalar ultrason hiç gerek yok cidden ama nst çok önemli hemde çok onlar bebeğin her durumunu nst ile şıp diye anlıyorlar son haftalarda doğru yönlendirmiş iyi bir Dr demekki

Anne olan kizlarrr nasıl hissediyorsunuz... 😍 Ben çok merak ediyorum nasıl bişi çıkacak diye🥲
ben de çok korkuyordum biz eşimle esmeriz burunlrımız kocaman ama bu bebiş beyaz tenli pembe tatlış bir şey çıktı 🙈 insanın içi kaynıyor…

ç
Kızlar ben bugün sezeryan oldum iki saat filan oldu çıkalı bebegim iyi çok şükür ama emzirmek için kalkamadım henüz mama verdik .. şimdilik bu kadar darısı kalanlarin başına 🤲
çok geçmiş olsun canım sen iki yöntemi de deneyimledin biraz kendine geldiğinde bizimle paylaşır mısın🥹
tebrik ederim allah analı babalı büyütsün 🥹♥️🙈

Evet bak endişe etme her bebek farklı kursta kızlar var kiminin ki kımıldamıyordu benimkini karşıda oturan bile görüyor her bebek farklı diyordu ebe..zamanı var 3 olur ztn hiç merak etme kaşar ye muz ye ceviz badem bazen hamur işi avakado ama alıcak bebek kilo alıyor almayacak olana ne yapsan alamıyor kilo gelişme yargısı değil eğer ciğerlerini düşünüyorsan bebek zayıf olur ama ciğerler gelişir bu çok ayrı bir durum sen önce rahat ol.. kilo olan bebek şişte olabilir drlar kiloya bakarak değil organları inceleyip ölçerek anlıyor ciğer olayını..ben sormuştum.nst gelince son haftalar ultrason hiç gerek yok cidden ama nst çok önemli hemde çok onlar bebeğin her durumunu nst ile şıp diye anlıyorlar son haftalarda doğru yönlendirmiş iyi bir Dr demekki
İçimi çok rahatlattın valla çok teşekkür ederim 🥰

sağlıklı olsun da hiç önemli değil boyu kilosu buyur gider.38. haftaya normal bir dogum zamanı zaten. benimki 20si ile 23 arası alalım dedi cuma netleşecek bakalim rabbim hepimize sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin bebisleri. hareket bende de iyice azaldı aradı bi tekmeliyi k kadar . stres olmak istemiyorum yeri daralmıştır diyelim. çantamı kısmı hazırladım bende bugün konacak şeylerim var yine de içine halılarını verdim yıkamaya bu hafta temizliğini de yapayım da artık nolur nolmaz diyorum
Ben çantayı hazırladım koydum kenara ne olur ne olmaz.
Benim bebekte genel bi hareketsizlik var yani başından beri zaten çok hareketli değildi artık nerdeyse hiç etmiyor. Benim kilolu olmamın etkisi de olabilir bunda.
Benim doktorum 38+1 de alacak. Ben de 39u bekletsin isterdim ama müdahale etmek istemedim sonra bir şey olur vicdan azabı çekerim aman aman. En son 2.600 dü kilosu inşallah doğana kadar 3

Anlık durum bildiriyorum sırtıma iğne bayar gibi bir şey oluyor hadi inşallah rahimde incelme fln oluyordur.yarın hastaneden haber bekleyeceğim çubuk şeklinde suni sancıdan almak istiyorum dedim korkuyorum ama bir yandan da zaman korkutuyor inşallah kendi daha erken gelir bakalım hastane ne gün verecek

X