2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar nişan gelmesi hakkında bilgisi olan var mı
İdrar yapınca tuvaletin içini kontrol edin kan var mı diye. Ufacık bir kan pıhtısı oluyor. Kilotları da sürekli kontrol ediyordum. Sabah ilk idrardan sonra gelmişti benim nişan. O ufacık kan pıhtısı tutuyormuş karındaki suyu. Sonrasında çeşme gibi suyum gelmeye başladı. 6 saat olmuştu hala suyum akıyordu 🙂 Nişan gelince beklemeden doktora gitmek lazım. Ben bi kahvaltı edip gittim. 2 yumurta yediydim iyi ki yemişim. O gün akşama kadar belki ameliyata girer kaka yapmasın diye aç bıraktılar beni hastanede 😢

Bak ozman melek Erolbüyükkınacı bu benim doktor tahliller muayene hepsini ayrı ödüyorsun.uncalıda Zeynep inci arkadaş bundan memnun fiyatlardan da memnun birde Vitali hastanesi var Mehmet Taner bundan da memnun var. Medstar topçularda Mehmet doruk.. yine özel doktor olarak Figen demir bunlar en iyiler fiyatları için hastane olanları bir ara istersen ama en uygun vitalidir kadındoğum hastanesi ben gitmedim ama gidenler memnun onda dayanarak diyorum..başka bir soru olursa mutlaka yaz yeni geldim Almanya’ya..benim büyün çevrem orada o nedenle orayı daha iyi bilirim hatta bir çok kez diyorum ki Antalya olsam şöyle çözerdim böyle hallederdim vs diye. Elimden gelen bir şey olursa mutlu bile olurum
Merhaba Bende vitale hastanesine gidiyorum şuan sema mülayim ama hiç memnun kalmadım. Doktor taner beye geçiş yapmayı düşünüyordum kararsizdim.

Kızlar emzik kullanmayı düşünen varmı, ben aslında hiç düşünmüyordum bugüne kadar ama sürekli uyuyan akıllı kızım bugün akşam üzeri 5 te bir uyandı daha uyumak ne bilmedi hep emmek ıstiyor, tükendim artık uyuyamiyorum uyumadıkça sütte olmuyor ama o emmek ıstiyor acaba emzik versem rahatlar onu emermi
Bende vermeyi düşünmüyorum. Ama bir laf bekara karı boşamak kolaydır diye. Doğum bile yapmadım. İkiniz için iyi olan neyse o olsun

şükür bende iyi gibiyim. gördüğün üzere bu saatte yazıyorum çünkü sen gibi uyku problemi var. çatım ve kasuklarimda çok ağrı acı oluyor ama dogum sancisi değil biliyorum. bu cuma kontrole gidicem bende . gün verecek doktor işte. ama muhtemelen 39. dolduracak var yani benim biraz daha. ne kadar oldu boyu kilosu da merak ediyorum. daha kendi hastane çantamı da hazırlamadım.
Bende dün hazırladım çantayı. 37+5 oldum .

Merhabalar kizlar bugun 38 olduk kontrol gunumuzdu 3500 gram ölçtü bebisimi, hemoroid olmuştum pazartesi genel cerraha ilac yazdirdim ama malesef ki artti ağrısı ne yaparsam yapayım rahatlatıyor biraz ama ağrısı geçmiyor dedim doktora normal dogurabilecek miyim dedim, alttan da muayene etti normal doguma engel olmaz dedi. Hemoroid için de belki ağrısı hafifler ama doğumdan sonra ancak gecer dedi. Bu arada sancim kasılmam falan hic yok benim kız galiba 40i dolduracak.
Doğum yaptınız mı hemoroid varken normal doğuma mi girdiniz peki?

Selam arkadaşlar. Emzirme biterken bebek ağzında biriktirdiklerini püskürtüyor siz de böyle oluyor mu umarım doyuyordur

Senin adına çok mutluyum gerçekten. Stresli hamilelik donemi geçirenler için zaman hızla aksa keşke.

Verilmesi gereken ennn doğru kararı vermişsin canim. Tebrik ediyorum seni.. biz belki senin kadar bile sabredemezdik. ❤️❤️❤️ Oğlusun hayırlı olsun evine milletine vatanına neşe katsin
canımsın, inşallah 🥹♥️

Selam arkadaşlar. Emzirme biterken bebek ağzında biriktirdiklerini püskürtüyor siz de böyle oluyor mu umarım doyuyordur
benimki mamaya aynı şeyi yapıyor 🙈 bence doyuyordur. doyduğunu en az 4-5 defa bez değişilmesi gerekiyorsa oradan anlayabilirsiniz dedi bir hemşire

Kızlar emzik kullanmayı düşünen varmı, ben aslında hiç düşünmüyordum bugüne kadar ama sürekli uyuyan akıllı kızım bugün akşam üzeri 5 te bir uyandı daha uyumak ne bilmedi hep emmek ıstiyor, tükendim artık uyuyamiyorum uyumadıkça sütte olmuyor ama o emmek ıstiyor acaba emzik versem rahatlar onu emermi
Canım bize ebe eğitimde emzik alın dursun diyince hepimiz ay biz vericez dedik kadında güldü dedi ki tabiki vermeyin normalde ama bazen bebekler emme reflexi kuvvetli doğar ozman da sizi yorup perişan edebilir.ağlayınca değilde işte çok emme reflexi olunca dinlene bilmek için verin dedi tabi hepimiz bilmediğimiz için şaştık ağlayıncayı biliyoruz çok emme durumunu yeni duydum açıkçası neyse sanda bunu için rahat etsin diye yazdım olduğu gibi inşallah yardımcı olur canım 🌸

Kızlar 36+5 oldum karnım 2 gündür baya sert kasılma gibi değil ama bayağı gergin sizler yaşadınız mı bu durumu?

Doktor kontrolunden geldim, ne sancim var ne de açılmam suyu gelişimi herseyi normal dedi. 39+4 deyiz Cuma günü tekrar çağırdı, galiba 41 haftayi gorecem ben🥴

Kesinlikle düşünüyorum😄 İlk doğumumda aşırı büyük konuştum emzik asla dedim asla sallamam dedim asla dediğim ne varsa yaptım😄😄 2. Doğumda doğum çantasında bile vardı bu sefer çocuk emzik almadı 😄

X