2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Belim sirtim cokagriyor artık. Ördek gibi yürüyorum hep yatmak istiyorum. Ben nasıl dogurucam. Daha bacağımı kipirdatacak halim yok

Belim sirtim cokagriyor artık. Ördek gibi yürüyorum hep yatmak istiyorum. Ben nasıl dogurucam. Daha bacağımı kipirdatacak halim yok
Benimde aşırı uykum geliyor saat 18 dedimi pilim bitiyor uyumazsam sarhoş gibiyim o bel ağrısı son bir hafta kalınca öyle artıyor ki anlatamam ağırlıktan bebeği nasıl taşıyacağını şaşıyorsun inan ki ben şuan ayağa kalkınca düşünüyorum hadi bakalım nasıl yürüyecez diye zorla topluyorum kendimi yürüyorum

selam kızlar sizce ben doğal doğum için eğitim alıp, bir sürü doktor gezip, egzersiz pilates yoga yapıp, meditasyonla kendimi sakinleştirirken, nefes çalışırken aniden sezaryen olmuş muyumdur
Hayat biz planlar yaparken başımıza gelenlerdir Hepimizin var bir planı ama bakalım Rabbim bizim için neler ayarladı. Gözünuz aydın mutlu günlerde büyüsün inşallah

selam canım haftamız aynı olduğum için seni görünce yazmak istedim nasilsin nasıl gidiyo bebiş nasil
İyi yaptın canım benim iyi gidiyor şimdilik ama uykusuzluk beni yıprattı biraz ufak tefek ağrılar dışında da sorun yok son 10 gün kaldı günümü bekliyorum biran önce gelsin diye
Sen nasılsın senin nasıl gidiyor

İyi akşamlar kızlar. 38+4üm bugün 4 te kasılmalar başladı. Deli gibi hareketlenip kasılip durdu. Aşağıya kadar bıçak batması yaşadım öyle böyle acı değil. Ve büyük tuvaletini yapma istediği arttı o kısma ağrı vuruyor. Bugün çok farklı şeyler yaşıyorum. Bunlar doğum belirtisi olabilir mi? Hafif karın ağrısı da var.

Kızlar doğum yapan annelerimizi tebrik ediyorum doğum yapacak annelerimize kolaylık diliyorumm. Biliyorsunuz benim kız aceleci olunca 20 gün erken doğdu şimdi gaz sancılarımız başladı doğum yapan annelere tavsiyem yediklerinize dikkat edin kimyon, rezene bunlar gaz sancısını azaltiyormus demleyip içtim bir de bebeğimin altını her açtığımda gaz masajı yaptım çok rahatlattı bebeğimi. Şimdiden araştırın öğrenin muhakkak ben ilk yaşayınca çok çaresiz hissettim ama masajla sancısı çok azaldı çok şükür

Kızlar doğuma yakın mide bulantı hissi yaşayan oldu mu ben akşamları bir tuaf hissediyorum kendimi sonra biraz bulantı hissediyorum
Bende şuan aynı durumdayım sabahları oluyor bende bulantı genellikle bide ishal olan var mı bende bu aralar İshal var normal mi acaba doğuma yakın

Kızlar doğum yapan herkesi tebrik ederim,gözleri aydın olsun,doğumu bekleyenlere de doğum anında kolaylıklar diliyorum doğumdan beri çok girip bakamıyorm
Meme ucum yara oldu emzirme anım gelince artık korkuyorum dün akşam baya bi ağladım üzüldüm bugün daha iyiyim krem gümüş kapak kullanıyorm ama sürekli bi emme olayı olduğu için iyileşemiyo bence ben de arada sağıp veriyorum dinlendirmek için daha iyi şuan ayrıca benimki yanlış emdirmeden kaynaklı en önemli sebepte bu doğru vermeye çalışsamda bebeğim hep ucu tutuyo düzeltiyorum yine uca geliyo bakalım ne zaman iyileşcek biran önce iyileşse de zevk alarak emzirsem artık yine de şükürler olsun diyelim

Bence olabilir çünkü hep okuduğum ve söylenen belirtileri yaşamışsınız sancılar düzene girerse inşallah sağlıkla doğar bebiş

Benim de oldu mor renkli bı krem var marka söyleyebiliyor muyuz bilmiyorum eczanelerde var bir iki günde iyileştirdi tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…