2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ayy ne zor duruma düştük allah korusun yine içimizi karartmayalım haftaya bizde tek tek doğum haberleri vericez gibi inşallah ama çok risk olsaydı doktorun bırakmazdı heralde içini ferah tut💐
Bırakmıyorlar zaten burada almanyada olay Farklı doktorun hem var hem yok doğum işi ebelerde doktorun ayrı o karışmıyor sadece takip yapuyor.hastaneye gidiyorsun oradaki doktorlarda takip yapıyor ama en son doğuma yakınken benim Dr tatilde ztn onla işimiz kalmadı o devretti hastaneye hastanede her gittiğinde o an kim varsa doğumda öyle kime denk gelirse diye bakalım şimdi bizim ki karmaşık nasıl çözülecek 🤷‍♀️😅

Doğuma yakın dönme işlerini bırakıyo artık ordan anlarsın ☺️ Küçük sancıların da başladıysa yakındır inşallah kavuşman
Hadi ağzın bal yesin inşallah benim aşırı hareketli bir bebek ya şuanda dönmeler devam ama kendi ekseni etrafında döndü sabah hissettim hareketlere devam ediyor ama çok ağır hareketleri normalde sanki duracell pil reklamındakiler gibi 🤷‍♀️ ama şuan aşırı yavaş bir k gündür gittikçe ağır hareketler var bugğn pilatesi artırıp topta zıplayın bakalım belki çıkar dışarı her gün artık elma dersem çık armut dersem çıkmaaa elmaaa oğlum lütfen gel elmaaa diye bağırıyorum evde Türkçe Almanca 😅😅 kafayı yedim artık

Hadi ağzın bal yesin inşallah benim aşırı hareketli bir bebek ya şuanda dönmeler devam ama kendi ekseni etrafında döndü sabah hissettim hareketlere devam ediyor ama çok ağır hareketleri normalde sanki duracell pil reklamındakiler gibi 🤷‍♀️ ama şuan aşırı yavaş bir k gündür gittikçe ağır hareketler var bugğn pilatesi artırıp topta zıplayın bakalım belki çıkar dışarı her gün artık elma dersem çık armut dersem çıkmaaa elmaaa oğlum lütfen gel elmaaa diye bağırıyorum evde Türkçe Almanca 😅😅 kafayı yedim artık
Bebeğin başı kanala girince içinde dönemezmiş öyle söylemiştiler bana ordan biliyorum yani😂 Ama hareketleri azaldıysa yakındır inşallah hayırlısıylaa🤲🏻🥰

Bebeğin başı kanala girince içinde dönemezmiş öyle söylemiştiler bana ordan biliyorum yani😂 Ama hareketleri azaldıysa yakındır inşallah hayırlısıylaa🤲🏻🥰
Evet kanalda dönemiyor zaten o son doğum anı bu haznede pozisyon alıyor ya sanırım o eğitimde öğrettiler bizede kanala kadar ki aşamada yan başlıyor arkaya dönüyor sonra tepe noktasıyla çıkışa ulaşıyor bu turu yaparak bakalım bizimkisi ne yapacak

10 gün çok hızlı geçsin istiyorum 🥴
Su gibi geçiyor emin ol ama eğer tabi benimki gibi suni verelim şu yöntemi deneyelim olmadı bu yöntemi olmadı şu şeklini diye can keş eden bir konuşma duyunca çok hızlı geçiyor ama yok sorun sıkıntı yoksa kendi kendine gününü bekliyorsan bitmiyor o günler 🥰

Memeyi doğru tutduğunuzdan emin misiniz?Ben hastanede yalnış yapıyormuşum.Evde kayınvalidem öğretdi,memeyi işaret ve orta parmak arasında tutub vermek lazım,orta parmakla aşağıdan memeyi yukarı doğru kaldırarak desteklemek lazım

Bende o efsane tutmadı,4-5 aydır mide yanması vardı,son günler çoğalmıştı,bebeğimin saçı çok az,hem kısa,hem de kafa derisi görünüyor

Teşekkür ederim canım bilgi için.Benim hastanedeki çocuk doktoru da her saat başı emzirin dedi,ben de her uyandığında,ağladığında önce emzirmeye çaışıyorum,memeyi redd ediyorsa,gazını çıkarmaya çalışıyoruz ya altına bakıyoruz.
İşaret ve orta parmak süt akışını kesiyor. Makas diyorlar ona Baş ve işaret parmağıyla c şeklinde diyorlar onu öneriyorlar emzirmede.
Kızlar bu arada aklıma gelmişken hastane çantasına bebeğe 3 takım kendime 2 takım koymuştum bize yetmedi kendime de ona da birer takım daha getirdik evden çünkü ya pisletiyo ya yere düşüyo falan illa kirleniyo yani. Bir de ben depend almıştım herkes öneriyor diye ama bir anda sezeryana döndü doğumum ve sonrasında sezeryan dikişleriyle depend giymek çok zor oldu hastaneden cırt cırtlı hasta bezi aldım onlar daha pratikti söylemiş olayım 😇
Bana da hastanede hasta bezi verdiler daha rahattı

Evet kanalda dönemiyor zaten o son doğum anı bu haznede pozisyon alıyor ya sanırım o eğitimde öğrettiler bizede kanala kadar ki aşamada yan başlıyor arkaya dönüyor sonra tepe noktasıyla çıkışa ulaşıyor bu turu yaparak bakalım bizimkisi ne yapacak
En kolayca atlatın inşallah☺️

Kız yeminle dün yazdım sana benim kız çok ağlayınca gönderemedim sonrada mesajı kaybettim, gülüm sen sezeryan doğum yapacaksın, kader ağlarını sana öyle örmüş görürsün diye, içime doğmuş, Rabbim sağlıklı sıhhatli analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah, artık olan oldu yavrucuguna sıkıca saril guzel bak, kuzun sağlıklı sıhhatli gelmiş ya ha uçakla gelmiş ha otobüsle gelmiş ne önemi var 😘
yaaaa gerçekten mi gerçekten içine doğmuş 🥹🥹 ne bileyim nasıl bir karışıklıkta olduğumu sizler de biliyordunuz bir yandan deprem bir yandan bitmek bilmeyen kaşıntılar.. şu an şükredecek çok şeyim var gerçekten 🥹 sezaryen beni bayağı zorladı ama buna şükür artık anneyim, bebişime kavuştum ♥️

X