2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ayy ne zor duruma düştük allah korusun yine içimizi karartmayalım haftaya bizde tek tek doğum haberleri vericez gibi inşallah ama çok risk olsaydı doktorun bırakmazdı heralde içini ferah tut
Bırakmıyorlar zaten burada almanyada olay Farklı doktorun hem var hem yok doğum işi ebelerde doktorun ayrı o karışmıyor sadece takip yapuyor.hastaneye gidiyorsun oradaki doktorlarda takip yapıyor ama en son doğuma yakınken benim Dr tatilde ztn onla işimiz kalmadı o devretti hastaneye hastanede her gittiğinde o an kim varsa doğumda öyle kime denk gelirse diye bakalım şimdi bizim ki karmaşık nasıl çözülecek

Doğuma yakın dönme işlerini bırakıyo artık ordan anlarsın Küçük sancıların da başladıysa yakındır inşallah kavuşman
Hadi ağzın bal yesin inşallah benim aşırı hareketli bir bebek ya şuanda dönmeler devam ama kendi ekseni etrafında döndü sabah hissettim hareketlere devam ediyor ama çok ağır hareketleri normalde sanki duracell pil reklamındakiler gibi ama şuan aşırı yavaş bir k gündür gittikçe ağır hareketler var bugğn pilatesi artırıp topta zıplayın bakalım belki çıkar dışarı her gün artık elma dersem çık armut dersem çıkmaaa elmaaa oğlum lütfen gel elmaaa diye bağırıyorum evde Türkçe Almanca kafayı yedim artık

Bebeğin başı kanala girince içinde dönemezmiş öyle söylemiştiler bana ordan biliyorum yani Ama hareketleri azaldıysa yakındır inşallah hayırlısıylaa

Bebeğin başı kanala girince içinde dönemezmiş öyle söylemiştiler bana ordan biliyorum yani Ama hareketleri azaldıysa yakındır inşallah hayırlısıylaa
Evet kanalda dönemiyor zaten o son doğum anı bu haznede pozisyon alıyor ya sanırım o eğitimde öğrettiler bizede kanala kadar ki aşamada yan başlıyor arkaya dönüyor sonra tepe noktasıyla çıkışa ulaşıyor bu turu yaparak bakalım bizimkisi ne yapacak

10 gün çok hızlı geçsin istiyorum
Su gibi geçiyor emin ol ama eğer tabi benimki gibi suni verelim şu yöntemi deneyelim olmadı bu yöntemi olmadı şu şeklini diye can keş eden bir konuşma duyunca çok hızlı geçiyor ama yok sorun sıkıntı yoksa kendi kendine gününü bekliyorsan bitmiyor o günler

İşaret ve orta parmak süt akışını kesiyor. Makas diyorlar ona Baş ve işaret parmağıyla c şeklinde diyorlar onu öneriyorlar emzirmede.
Bana da hastanede hasta bezi verdiler daha rahattı

En kolayca atlatın inşallah

yaaaa gerçekten mi gerçekten içine doğmuş ne bileyim nasıl bir karışıklıkta olduğumu sizler de biliyordunuz bir yandan deprem bir yandan bitmek bilmeyen kaşıntılar.. şu an şükredecek çok şeyim var gerçekten sezaryen beni bayağı zorladı ama buna şükür artık anneyim, bebişime kavuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…