2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Dileğini tutup sonsuzdan geriye saydigina kavuşmak için saatler kaldı arianacim

Ayy hadi hayırlısı canım rabbim yardımcın olsun

Öyle sanırım ama nasıl doğacak nasıl çıkacak
Allahın yardımıyla bir seste kurtulursun hiç stres yapma. Bebiş doğduğu zaman onun sıcaklığını aldığın zaman çektiğin bütün zahmetleri anında unutuyorsun. Normal doğumunda böyle bir mucizesi var.

Arianaa hanımcım sizinle 9 aydır yazışıyoruz. Bu sayfada sizleri tanımak güzeldi. Ben sizi korkutmak istemiyorum ama evde durmayın hastaneye gidin nstde bekleyin. Bebeğin nabzını sürekli takip etmek gerekir. Doğumunuz başlamış, hayırlı olsun. Sanıyorum bugün doğar. 4cm açıklıkla evde durulmaz.

Kızlar benim 32. hafta kontrolümde bebek baş geliş pozisyondaydı. 34. haftada popo geliş pozisyona geçmişti. 37. haftaya kadar gitmedim doktora. O hafta normalden daha fazla hareket ettim, evi temizledim. Squat yap diyorlardı, ne spor yaptım ne yürüdüm. Her banyoda alt taraftan sıcak su tuttum. Banyodan çıkınca da saç kurutma makinesi ile alt taraftan ısıttım. Sıcağa yöneliyorlar demişlerdi. 37. hafta tekrar bebek baş geliş pozisyona geçmiş. Böylece normal doğuma geri döndük çok şükür

Ben şimdi 40. haftama girdim. Tam 39 haftalık olduk. Ne açıklığım var ne kasılma sancı. Bebeğin keyfi yerinde Doktora geçen salı gittim, tekrar önümüzdeki salı gidicem. Herkese kolay doğumlar dilerim.

Öyle sanırım ama nasıl doğacak nasıl çıkacak
Cnm hiç korkma zaten yolu yarılamışsın bebek doğunca sanki balık içinden kayıyormuş gibi hissediyorsun bi avazda kurtul inşallah bol bol dua et sancı anında edilen dualar geri çevrilmezmiş hadi akşama doğurdum kızlar demeni bekllyoruz

Canım bencede hastaneye git nst ile bekle 4 cm den sonrası hareket ettikçe çabuk ilerler

Kızlar o kadar çok mesaj olmuşki okuyamadım son sayfalara baktım sadece doğum bekleyenlere kolaylıklar diliyorum.açılma işi herkeste farklı benim açılmam çok hızlı oldu. Doktorları dinleyin ancak kendiniz de kontrol edin.

Merhaba arkadaşlar, bugün doktor kontrolüm vardı, 38+3 haftalık hamileyim, herşey yolunda dedi doktor fakat ultrasonda göbek çevresi 40+3 olarak gözüküyor. Bu yüzden doktor sezeryan planlamak istiyor, kol sıkışması vb. risklerden dolayı. Bu durumla karşılaşan var mı? Sizce bu çok önemli mi? Ayrıca sezeryandan da korkuyorum

Kizlaar kızlar. Yalancı mi gerçek mi nasıl bileceğiz bu sancıları.. 38+5 olduk bugün . Belden gelen sancılarım var alttan da ince sızlama yapıyor sancı geldikçe. İlkinde su geldiği için sancı sürecini takip edemedim . Şimdi paranoyak oldum sanırım

Ben hiç gitmedim sağlık ocağına ebem telefonla aradı dedim gelemem en son yaptırdığım kan tahlili sonuçlarını söyledim.

Hayırlı olsun öncelikle.
Ben her gün 3 saatte bir makineyle sağdım 4. Gün gelmeye başladı. Sizde bence önce 10-15 dk emzirin bebeği peşine mama verin kilosuna göre kaç gramsa
Ben en son doyduğundan eminsem emzik vermede buldum çareyi

Yarım saatte bir emzir demişsiniz ya merak ediyorum ben şu an 2-3 saattte 1 emzirirken bile zor dayanıyorum hep bebek emerken uyuya kalıyorum ödüm kopuyor. Siz nasıl yapabiliyorsunuz?
Bazen sürekli memede kalmak istiyor çıldırıyorum.
Emzirme ve sapmayı nasıl yapıyorsunuz? Emzirmeden sonra mi emzirdiğiniz göğsünüzü mü bende sağmaya çalışıyorum ama artmadı sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…