2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
bugün ben de bir kadınla karşılaştım 42.haftayı bitirmişti ay inşallah bir haftaya kadar doğururuz

Tmm bakarım canım.

benim oğluş çok hareketli erken doğum vs olmadı

Evvet hanımlar öğlen 2 çeyrek gibi kısım afra mi aldım kucağıma doğdu kizcem ben çok yorgunum kendime geleyim görüşürüz kizceler
o kadar sevindim ki canım lütfen bize de dua et. inşallah ikiniz de çok sağlıklı ve mutlusunuzdur allah analı babalı büyütsün

inşallah çok küçük hissedeceğin sancılarla bir an önce bebişini kucağına alırsın canım

ben en çok hiçbir şey hayalimdeki gibi olmadı diye üzülüyorum ama sanırım kabul edip teslim olmak gerekiyor çok sağol inşallah hepimiz kolaylıkla kucağımıza alırız bebişleri

benim oğluş çok hareketli erken doğum vs olmadı
Aslında benim ilk oğlum da böyleydi 39+2 de sezercikle geldi benim çocuklarım pek doğmak istemiyor da hani ne bilim bu kiz bebek ve ilk oğlumdan da beter hareketli ve ilerde diye acaba dedim

Aslında benim ilk oğlum da böyleydi 39+2 de sezercikle geldi benim çocuklarım pek doğmak istemiyor da hani ne bilim bu kiz bebek ve ilk oğlumdan da beter hareketli ve ilerde diye acaba dedim
valla benim de ilk tecrübem oluyor çok korkuyorum gelmezse diye ama gerçekten o ana bebişler karar veriyorlar bir avuç boylarıyla

Merhaba. Kaç haftalık hamilesiniz şuan acaba. Bende 40ı doldurmak uzereyim 39+6 . Bugun bebegin kafasinin kanala yerleşmeye baslandigi soylendi. Ne durumdasınız şuan?

Benim bugün 2. Günüm ama ameliyattan çıktığımdan beri gaz sancısından ölüyorum resmen. Sağ omzum ve bütün karnım aşırı kötüydü. Karnım gaz yüzünden 9aylık hamile gibi şişti tekrar. Üstelik o gün benim sancım var diye doğum yapıcam belli ki düşüncesiyle sadece sıvıyla beslenmiştim ona rağmen böyle bi gazla karşılaştım. Neyse ki zorla da olsa bugün gaz çıkarabildim ama hala gaz sancıları devam ediyor ve aynı sizin gibi desteksiz oturup kalkamıyorum bile

Merhaba. Kaç haftalık hamilesiniz şuan acaba. Bende 40ı doldurmak uzereyim 39+6 . Bugun bebegin kafasinin kanala yerleşmeye baslandigi soylendi. Ne durumdasınız şuan?
38+3 teyiz sizden geride ama bana kanal ile hazne aynımı bilmiyorım hazneye başını sokmuş demişlerdi kanal daha ilerisiyse onu bilmiyorım henüz o ümitli sözcük ile karşılaşmadık sizinkine sevindim ama çünkü siz daha ileridesiniz

Hazır kayısı suyunun da faydası oluyor mu ki
Oluyosa ben de alayım koyayım çantama. Sadece komposto olur sanıyodum
Kilo inşallah alır çünkü 1 haftada 110 gram almış çok az en azından 3 ü görse iyiydi bakalım 15 günde ne kadar olacak

Mesajlarini okudumda 40 ı gectin sandım. O zaman varmış biraz daha. Kanalda 2 ila 4 hafta da durabiliyormuş. Arastirdim baktım. Benimde hic sancım falan yokta bakayım dedim. Gununu mu gectin diye. Ben 40 bitmek uzere belirtim yok gunde 10 kat merdiven cikiyorum sabah aksam ama yine yok hurma, ananas vb. Hayirlisi olsun

Kuzum sen çok stres yapıyorsun stres doğumu geciktire de bilir , sakin kal biraz. O geleceği günü ve şekli biliyor kendini biraz akışa bırak kuzum, daha çok erken senin ,daha 40 haftanın dolmasına 2 hafta var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…