2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ay hadi inşallah sancın gelirde başlarsın valla ben bugğn hırsla 4 katı ikişer ikişer merdiven çıktım gerçekten insan geriliyor birde bana tüm sunileri deneyecekler bir çubuk yöntemi var onla başlayıp balon yöntemi üstüne fitil jel vs artık hangisinde gelirse diyor yatıracaklar bende istemedim gelsin şu sancılar artık bugğn akşam üstü birazcık belim ağrıdı nasıl sevindim birazcık akıntım oldu oooo dünyalar benim oldu bir anda psikolojim bozulmuştu sabah

ben yerinde olsam şu son günlerde herhangi bir problem olmadığı için beklemeyi tercih ederdim. tercihlerine saygı duyuyorlar mı orada? böylece stres yapmaz korkmazsın canım.
gerçi ben de beni ne bekliyor bilmiyorum

Yani tabi sana bırakıyorlar zaten her hafta başka Dr görüyor hepsinin yorumu ayrı ayrı

Kızlar bana tavsiye ediceğiniz süt arttırıcı bi çay varmı deneyeyim arttıramıyorum sütümü ek olarak mama aldık günde 2 sefer emzirdikten sonra veriyorum ama içmiyo
Ben de ilk başta çok araştırdım çok üzüldüm sütüm gelmiyor, çocuğuma yetemeyeceğim diye ki bebeğim yoğun bakımdaydı. Su ve rezene çayı diyebilirim. Ne kadar su içerseniz ve düzenli sağım yaparsanız o kadar artıyor. Şu an sütüm var ama bebeğim emmiyor ama olsun. Suyu yanınızdan eksik etmeyin ve sürekli periyodik sağım yapın. Kolaylıklar dilerim.

Gebelik şekerimi var sizde

Hem başınız sağolsun hemde gözünüz aydın her ikinizde sagliklisiniz hamdolsun rabbim sağlıcakla ayaklanmayı bütün üzüntülerini bebeginle birlikte en güzel şekilde aşmayı nasip etsin

alt bacaklarımda baldıra yakın kısımlarda galiba varis oluşmuş

Hiç bişey yapmadılar çektiğim ağrıyla kalıyorum son ay diye riske atmak istemiyorlar karanfil koyuyorum parol ve tuzlu su gargara başkada bişey yok doğumdan sonra direk çektirmeye gideceğim inşallah seninde Allah yardımcın olsun dayanılacak ağrılar değil ya

Ay inşallah en kısa zamanda suniye gerek duymadan kendiliğinden sağlıkla gelir bebişler Allah doğum yapmamış tüm hamilelere sağlıklı doğumlar nasip etsin

Arkadaşlar merhaba ben 37+1 oldum bebeğim ters olduğu için doktorlar sezwryan diyor galiba haziran annesi olucam 39. Haftalıkken alıyorlarmış oraya kadaeda beklixez pazartesi kontrolüm var tekrardan bebek şükür 1 hafta gelişimi önden gidiyor benim kasılmalarım var doğruysa karnım toplanıyor sertleşiyor bianda ayağa kalkıyorym geçiyor yatarken hiç kasılmıyor gebelik şekeri var bende bu sıralar bide kasıklarımda hareketler var ve ağrımda arttı ayaklarım acıyor kaaıklarımda yırtılcakmış gibi ağrılarım var bu durumları yaşayan varmı

Bide ayaklarım ellerim yüzüm artık şişti özellikle ayaklarım acaba beni erken sezeryana alırlarmı

Hmm ozaman son karar senin benim bütün doktorlar aynı şeyi söylediler onun için rahat karar verdim. Senin doktorlar farklı fikirdeler. Sen tabiki kıdemli olanı dinle ne diyim allah yardımcın olsun.

Yaşadığın bütün belirtiler normal çünkü haftalardasın kasılma karnın toparlanması ve sertleşmesiyle belli oluyor eğer sık sık ve ağrılı değilse oda normal rahim kendini doğuma hazırlıyor. Şişkinlik eğer anormal seviyedeyse doktoruna bildir tansiyonuna baksın. Gebelik şekerin ne durumda insülin kullanıyormusun.

Son haftalardasın

Hem başınız sağolsun hemde gözünüz aydın her ikinizde sagliklisiniz hamdolsun rabbim sağlıcakla ayaklanmayı bütün üzüntülerini bebeginle birlikte en güzel şekilde aşmayı nasip etsin
Amin Allah razı olsun. Rabbim bu gruptaki herkese de saglıklı hayırlı kolay dogum lar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…