2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben bugün 36+6 dayim gece lavobaya kalktığımda peçeteye pembe renkli kan geldi çok az ama öyle sümüksü falan değildi daha suluydu acaba nişan mı dedim nişan içinde hep sümüksü yazmışlar bide dün aşırı kasılmam oldu vajinamda da çok fazla baskı hissettim nişanı gelenler sizinkiler nasıldı acaba

Ay inşallah en kısa zamanda suniye gerek duymadan kendiliğinden sağlıkla gelir bebişler Allah doğum yapmamış tüm hamilelere sağlıklı doğumlar nasip etsin
Amin inşallah canım.
Hmm ozaman son karar senin benim bütün doktorlar aynı şeyi söylediler onun için rahat karar verdim. Senin doktorlar farklı fikirdeler. Sen tabiki kıdemli olanı dinle ne diyim allah yardımcın olsun.
Beklemedeyim cnm bakalım evet fikirler farklı bakalım inşallah sancım gelir yoksa suni sancı çubuklarıyla başlanıp balon koymakla devam edip sonra fitil diye sırayla hepsi yapacaklarını söyledi bu Dr yatış verip ben deneme tahtası gibi hepsini denicek istemiyorum

merhaba canım, şu videoyu izler misin, suyun gelmiş olabilir doktoruna haber verdin mi?

Hayır haber vermedim henüz ama çok az miktardaydı benim ki suyumun gelmiş olabileceğini düşünmemiştim hiç teşekkür ederim
Merhaba yukarıda bir arkadaşımız da yazmış,ismi "kafamdadelisorular" onda da pembe akıntı gelmiş amnion sıvısıymış,hastaneye yatış vermişler

Benim nişanım kanlı ama jöle gibi kıvamlıydı top gibi parçaydı. Sizinki farklı bir durum olabilir doktora görünün muhakkak

Günaydın kızlar 38 39 haftalık olanlar benim bugün hafif adet sancım var beraberinde uzun zamandan beri ilk defa kustum böyle olan var mı aranızda acaba?

Günaydın kızlar 38 39 haftalık olanlar benim bugün hafif adet sancım var beraberinde uzun zamandan beri ilk defa kustum böyle olan var mı aranızda acaba?
Geçen haftalarda ben yaşadım aynı şeyi canımm bebeğimin kanala doğru indiğini ve kasık ve çetı kemiğime yaptığı baskıdan dolayı olduğunu gördü muayenede doktorum

Geçen haftalarda ben yaşadım aynı şeyi canımm bebeğimin kanala doğru indiğini ve kasık ve çetı kemiğime yaptığı baskıdan dolayı olduğunu gördü muayenede doktorum
Bi yarım saat sürdü geçti şimdi bakalım devam etcek mi

1 hafta 10 gündür yaşıyorum adet ağrılarını. Bugün sabah namazından beri daha da şiddetlendi belimden bacaklarıma vuruyor ağrı belden aşağısını uyuşuk gibi hissediyorum
Geçen hafta kusma ben de yaşamıştım sonra daha olmadı ama mide bulantısı oluyor arada

Merhabaa 37+4 den bildiriyorum. Dün gece çok kötü geçti. Her yerim ağrıdi defalarca uyandım. Karnım semsert oldu, sivrildi... Sabah doktora gittim . 3 kilo olmuş . Açıklık kontrolü yaptı açıklık yok rahat ol kafası çok inmiş artık hazırlık yapıyor dedi ama daha gelmez gibi dedi

Canım benim ilk sancım başladığı zaman mide bulantım oluyordu hatta kusmada seninde doğum yakın olabilir tetikte bekle bence

Bennn tam 38+1 iz bı kaç gündür adet sancısına benzer ağrılarım oluyo dun bı kaç kez kasılmam oldu .. iki gündür de mide bulantısı kusturma aşamasına getiriyo

İnsulin kullanmıyorum sadece yediklerim dikkat ediyorum diyet hazırlandı ama pek uygulayamıyorum

Canım benim ilk sancım başladığı zaman mide bulantım oluyordu hatta kusmada seninde doğum yakın olabilir tetikte bekle bence
İlk defa bugün yaşadım bende ağrıyla beraber bulantı oldu şuan bişe yok arkası gelmedi takipteyim bakalım nasıl olcak

Ben ilk defa bugün yaşadım işte arkası gelmedi bekliyorum bakalım devamını 38+4 olduk bugün

Off
Teşekkür ederim benim sütüm ne makina ile nede elle sağım da geliyor emzirince anlıyorum geldiğini suya dikkat ediyorum rezenede bize yaramıyor malesef çok denedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…