2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar kızlar ne çileli başım varmış dün ateş titreme oldu hastaymışım gibi sonra yürüyemedim ağrıdan bi baktım çamaşırım ve pijamam ıslak acaba dedim kanamam arttıda benmi fark etmedim yaram kaşımdı elimi götürmemle parmaklarım yapış yapış oldu peçeteyle sildim aman Allahım kanlı iltihaplı su hemen aynadan baktım karnımı yukarı çekmemle orta taraftan tazikli çeşme açıkmış gibi akmaya başladı korkudan öldüm bittim ne peçete ne bez yetiştire bildim hemen acile gittik antibiyotik pansuman yaptılar sabahta doktora gittim ultrason ile baktı çok kötü olmuş dedi en diplerde kadar iltihap sarmış ilaç verdi tedavi başlattı çok ağrım var ya moralim çok bozuk nasıl ilerledi de hiç fark etmedim ayrıyettende hep ağlıyorum nedensiz acaba lohusa depresyonu mu

Çok geçmiş olsun canım dikişin üstüne göbek değiyor mu ondan mı olmuş? Bende de kilo var doğumdan sonra dikkat etmem gerek sürekli kuru kaldığından emin olmalıyız sanırım dikişlerin

Benimde beneğimi oksijenden ayırınca emzşrdim 4. Güm oksijen desteğini kesmişlerdi ama antibiyotik tedavisi bitince yavrum çıktı şükür darısı size
ınşallah arkadaşım inşallah.. sütten yana sıkıntım var ilk 2 gün 5 çay kasığı kadar çıktı her sağmada 1 çay kaşığı işte bugün 3.gün sağıyorum ama 2 damla yada 3 damla geliyor enjektörle bile çekemiyoruz ziyan oluyor yani fazlasi gelmiyor emzirmeye başlasam geliyor diyorlar ama emziremiyorum işte ya pazar yada oazartesi emzirmrye başlayacağım o zamanda zaten pazartesi taburfu edecekler işte 3 saatte bi sağım yapıyorum çaylar falab içiyorum ama tık yok

gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün canım çok geçmiş olsun hemencecik toparlanıp eve dönmeniz dileğiyle
Sağol kuzum darısi sizin başinıza inşallah ben dün taburcu oldum geldim evimdeyim ama oğlum yoğunbakımda işte o da pazartesi taburcu olacal Allahın izniyle. Ama sütüm yok ilk 2 gün 3 arayla sağma yaptırdılar 5 kere çay kaşığı kadar geldi de çok şükür verebildik oğluma ama şimdi sagsam bile 2 damladan fazla gelmiyor o da ziyan oluyor zaten emziremedim hala emzirebilsem geliyor diyorlar ama of..

Günaydın kızlar 38 39 haftalık olanlar benim bugün hafif adet sancım var beraberinde uzun zamandan beri ilk defa kustum böyle olan var mı aranızda acaba?
Kızımda doğum olana kadar kustum. Kusma açılmayı arttırırmış iyi birşeymiş aslında bir de ishalin de olabilir. Kustukça rahim açılıyor doktoruna danış derim.

Kızımda doğum olana kadar kustum. Kusma açılmayı arttırırmış iyi birşeymiş aslında bir de ishalin de olabilir. Kustukça rahim açılıyor doktoruna danış derim.
İshal durumum yok şuan sadece o adet sancısıyla beraber mide bulantım oldu bir kerede kustum ağrı geçince oda geçti

Çok geçmiş olsun canım dikişin üstüne göbek değiyor mu ondan mı olmuş? Bende de kilo var doğumdan sonra dikkat etmem gerek sürekli kuru kaldığından emin olmalıyız sanırım dikişlerin
Evet malesef göbeğim dikiş alanının üstüne perde gibi kapatıryor sen dikkat et sakın ıslak yada nemli olmasın aslında suç benim ihmal ettim işte

Bende ishal oldum 1 haftadır ishalim nerdeyse pazartesi doktora gidince söylücem ishal durumumu ağrılarım da arttı ayağa kalkmakda o kadar zorlanıyorumki kasıklarımda ağrı çok oluuor

İnsulin kullanmıyorum sadece yediklerim dikkat ediyorum diyet hazırlandı ama pek uygulayamıyorum
Valla ne yalan söylim bende diyete dört dörtlük uydum desem yalan olur ama elimden geldiğince dikkat ediyordum. Sende dikkat et az kalmış zaten doğuma sağlıkla al bebişini kucağına.

Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin. Ya mutlaka lohusalık etkiliyor insanı bende bu sabah ağladım eşim niye ağlıyorsun diyor beterin beteri var diyor. Yaw tabiki var ama bende sabır taşı değilim bacaklarım ve ayaklarım tutmuyor ağrı ve sızıdan ikiside şiş, kabızlık hemorid bir yandan, uykusuzluk bir yandan, meme ucu yarası bir yandan bel ağrısı bir yandan vee dikişler gelde dayan. Tabii onların tuzu kuru bedavadan baba oluyorlar.Sonrada akıl veriyor. Ayy şiştim haaa

Kızlar günaydın kordon kanı saklamak konusunda ne düşünüyorsunuz. Aranızda yaptırcak olan var mı?
Merhabalar. Biz düşünüyoruz, bir bankada da karar kıldık. Güvenilir olması, sağlık bakanlığı onaylı olması, hijyene dikkat etmesi gerekiyor anlaştığınız yerin. Hem bebeğimizin hem de bizim, olursa ileriki senelerde kardeşlerinin(inşallah hiç gerek kalmaz ama) sağlığı için bu şekilde bir fırsat varken denemek gerek. Hiçbir şey kaybetmeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorma bacım annem 8 gün kaldı yanımda işe başladı gitmek zorunda kaldı o dahada koydu her şeye ağlar oldum zaten süt çoğalmıyor az daha kafayı yicek tim bide üstüne bu enfeksiyon bitirdi beni zaten erkek ler herşeyin hazırına konuyolar bu. Annelerin değeri hiç bilinmiyor

Fiyat olarak ne dediler acaba?

Kızlar aile gibi olmadık mı ya illa aklıma geliyosunuz bakmadan edemiyorum doğum yapanlarla ilgili sıralı tarih şeklinde bi liste oluşturun kimin doğurup doğurmadığı belli olsun
Ben yazdım geçen listeyi ben düzenliyorum ama hiç biriniz beni etiketleyip doğum tarihinizi ve bebek kilosunu yazmadınız benimde geriye dönüp tek tek tüm mesajları okumam haliyle çok mümkün değil kim doğum yaptı die yazan oldukça eklerim listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…