2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
evet aynen.bana doktor günde 1 magnezyum al dedi ben zaten alıyodum arttırayım mı diye sordum günde 1 yeterli dedi. bi de atel takmamı söyledi. ben youtubedan egzersizler buldum onları yapıyorum şimdilik. siz de bakın isterseniz

Bu magnezyum eksikliği kanda çıkmıyor mu peki ne bilim şaşırdım bana bişi demedi doktor çünkü kendiniz mi aldiniz magnezyumu yoksa doktor reçete mi verdi

Bu magnezyum eksikliği kanda çıkmıyor mu peki ne bilim şaşırdım bana bişi demedi doktor çünkü kendiniz mi aldiniz magnezyumu yoksa doktor reçete mi verdi
gebeliğin 5. aylarında falan ciddi kramplarım olmuştu o şekilde verdi doktor. magnezyum önemli hamilelikte. ama isterseniz baktırın tabi tahlillerinize

gebeliğin 5. aylarında falan ciddi kramplarım olmuştu o şekilde verdi doktor. magnezyum önemli hamilelikte. ama isterseniz baktırın tabi tahlillerinize
Valla şu son 15 gündür elimde takılma oluyo parmakalrda tahlillerde bişi çıkmadı geçen kan verdim 24 ünde kontrolüm var bakalım ne dicek doktor hayırlısı ya

Merhaba,ebebekte emzirme ürünlerinde,gümüş kapakda,lansinoh kremde indirim var,%20 indirim,süresi sabah saat 10a kadar.
Aynen ben de bugün ebebek'e gittim her şeyde indirim vardı. Bir sürü zıbın ve tulum da aldım 20şer liradan. Kremleri emzirme ürünlerimi aldım. Emzirme sutyeni bile 100 lira gibi bişeydi.

kızlar hastane çantasına koyacağınız kıyafetleri ütüleyip mi koyacaksınız? hastanede ütü yapma imkanı var mıdır? devlet için soruyorum yeniden kırışacağına emin olduğum bir pijamam var

Merhaba evet ütüleyip koydum ben.devlette öyle bir şey olmuyor yani yanınızda ütü mü götüreceksiniz?
Bir de odanın kalabalık olma durumu da var.

Amin canım bende yarın bir aksilik olmazsa kavuşacam kuzuma. Ebenin demesine göre suni sancı ile doğum bir veya iki gün sürebilirmiş inş dediği gibi olmaz yarın hemen alırım kucağıma
Kuzum mutlaka ya çok heyecanlı nasıl bir suni sancı verecekler süreç nasıl olacak tek tek yaz lütfen ben beklemedeyim herzaman heran gelebilir keyfine göre dedi bende bekliyorum bakalım.bu arada ahududu yaprağı çayı sanırım şekeri düşürüyor annemde denedim kendimde de deneyeceğim.net bilgi değil ama haberin olsun dm de var al sabah akşam içdoğumuda kolaylaştırdığı söyleniyor sancıya yardım ettiği söyleniyor aklında olsun tamam mı.bunun dışında Sümmessebile yesserah de sürekli sancıların oldukça olur mu canım kolay olacak

Merhaba evet ütüleyip koydum ben.devlette öyle bir şey olmuyor yani yanınızda ütü mü götüreceksiniz?
Bir de odanın kalabalık olma durumu da var.
ahhh ne bileyim hep öyle özel bir oda düşünmüştüm saçma bir soru oldu değil mi? inşallah çok kalabalık olmayan odalarda pırtlatırız bebişlerimizi

Merhaba kızlar. Aranızda kan sulandırıcı iğne veya hap kullananlar ne zaman bırakmanızı istedi doktor?

Ben de hala iyneyi kullanıyorum,ben de merak ediyorum bunu.Bilen birisi yazarsa,çok iyi olur

Ben Enox kullanıyorum normal doğum olacağı için doğuma kadar devam baktın suyun geliyor sancın var o gün vurulma dedi 12 saat etkisi varmış zaten
Enox 6000 mg sabah akşam vuruluyorum
Doğuma kadar devam dedi doktor. Tabi doğumdan sonrada devam edeceğiz biz. Benim varislerimde pıhtı tromboflebit denen bir pıhtılaşma var. Emboli geçirme olasılığım yüksek
Nisanın sancin yada herhangi bir belirti olursa vurulma dedi. 40. Haftayı bekletmeyecegim. Planlı bir normal doğum olmasına çalışalım dedi. Yani kendisi beni 38-39 . Haftalarda hastaneye yatırıp ilacı kesip suni sancı ile normal doğumu başlatmak istiyor.
Sezeryandan uzak duralım diğer iki evladını normal yapmışsın zaten dedi.
Benim korkularım çok fazla bu sebepten dolayı. Ya aniden bebek gelmek isterse , yada sezeryan olmam gerekirse kan kaybından ölürüm diye korkuyorum ( çünkü çok yüksek doz kan sulandırıcı kullaniyorum.

Canım yazarım tabiki. Allah izin verirse yarından itibaren insülini bırakıyorum çok şükür.Okuyacam çok sagol sende duanı eksik etme bende hepinize dua edicem. Yarın her aşamada yazarım inş. Sende dikkat et kendine annen bol bol keyifli zaman geçir.

Merhaba kızlar. Aranızda kan sulandırıcı iğne veya hap kullananlar ne zaman bırakmanızı istedi doktor?
Benim 12 hafta da bıraktırdi dr, hem enox hem coraspin kullanıyordum.
Ben de hala iyneyi kullanıyorum,ben de merak ediyorum bunu.Bilen birisi yazarsa,çok iyi olur

Evet canım, ben küçük boy tekerlekli valiz var ya ona koydum, henüz ütülemedim ama ihtiyaçları koydum, ütüleyip düzgünce yerleştirecem, öyle bir valiz tercih edersen tabana iki kat yapıp düzgünce koyabilirsin hatta altına üstüne kartonda koyabilirsin pijamanin kırışmasın diye, yada yanında ütü götürebilirsin, ben küçük bi ilçede yaşıyorum, burdaki hastanede odalar en fazla 2 kişilik, geçen serum bağladılar koca serviste 2 3 tane hasta ancak vardı odalar bombostu, herkes il devlet hastanesinde doğurmak için gidiyor galiba, inşallah benim doğumda da öyle boş olur rahat ederim. Onceden 1 tane dr vardi, suan 3 dr var ama henuz insanlar duymadi demekki

Bende hiç şişliğim olmadı derken, dün akşam ayaklarımin altı bi kaşınmaya başladı Allah Allah dedim noluyor ışığı yaktım ki şişmiş ayaklar gerildiği için kaşınıyor. Hemen el yüz kremi sürdüm biraz kaşıntı geçti, hala ayaklar şiş, aksilik dudagimda şişmiş, ellerde bisey yok ayaklar ve dudaklar şişmiş benim ya, yanıyor da cayır cayır çorap giyemiyorum

Yarın kaçta hastanedesin bu tarafın saatiyle.birde yanına kalın çorap koy benim ebe dedi rahim kasları ayağın üşürse seni zorlaşmış ama sıcak tutarsan rahim yumuşatmış aklında olsun emi.inşallah çok güzel geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…