2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hava alanında otomat gibi mavi renk makineler var 150 tl atıyorsun alıyorsun pulu. Bence annene biri yardım eder orda. Nakit 150 tl bulundursun sadece makineden alsın banka daha zor oluyor.
Ya varya dedim bunu ama anlatamadım cep bankacılığından yapmışlar geçerliymiş nasıl olacak ben anlamadım gitti

Kızlar merhaba 36.4 ile bugğn sezeryan oldumm bebeğimi küveze aldılar malesef lütfen dua edin kuzuma koklayamadan aldılar benide hala kaldırmadılar çok ağrım var ve zor geçen bi doğum oldu lütfen dua edin bize 🤲
Hiç canını üzme tamam mı çünkü bebeğine süt üreteceksin üzüntüyle süt sağımı yapmaktansa kavuşacağın günü düşün bol bol sağım yap ve sütünü ver ki hemen çıksın ne kadar çok anne sütü o kadar çabuk küvözden çıkmak demektir 🌸

Kızlar merhaba 36.4 ile bugğn sezeryan oldumm bebeğimi küveze aldılar malesef lütfen dua edin kuzuma koklayamadan aldılar benide hala kaldırmadılar çok ağrım var ve zor geçen bi doğum oldu lütfen dua edin bize 🤲
merhaba gözün aydın bebişini hemen kucağına alacağına eminim 🥹🥹 ikinize de çok geçmiş olsun 💐♥️

Çok geçmiş olsun bebişin de sen de sağlıkla çıkacaksınız ordan hiç merak etme kendini üzme bebeğinin şimdi ihtiyacı var sana moralini yüksek tutmalısın süt için inşallah hemencecik toparlanacak çıkacak küvözden

İşte bende bunu anlamadım zamansız ortada olmaları çok garip asıl ihtiyacım olduğunda kimse olmadı etrafımda şimdi ise zamanı gelmeden ortaya dokulduler bide eşimle aramda sıkıntı çıktı boş muhabbet yüzünden tutturdular ya hafta sonu olsun sanki benim elimde
Kafanıza takmayın,boş konuşuyorlar,gülün geçin,eşinizle de aranızı bozmayın,bebeğinizin gelişimine göre doktorunuz uygun gördüğü zaman bebeğinize kavuşun.Önce kendinizi ve bebeğinizi düşünün,uygun dille anlatdınız anlamadılarsa,boş verin,kendinizi yormayın.
Allah yardımcınız olsun,tez zamanda kucağınıza alın,birlikte sağlıcakla taburcu olun

Bana baktı da hiç kısalma yoktu rahim ağzında. Ama yine de erken su gelme ihtimalinden bahsetti 🤷🏼‍♀️ umarım işe yaramıştır iğne🤲🏻 hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah. 33+3 te 2300 gramdı sizin ki kaç ?
Sancı su gelmesini hızlandırıyormuymuş ? Benim en son kontrolde 32.haftada 2 kiloydu dün ebe 2buçuğu geçmiştir bu yüzden küvete girse de korkma dedi. Dediğim gibi kendimizi dinleyelim yine olursa birkaç gün daha ilaçlarla erteleyebilme şansları olur 🙏🏻

Kizlar bende bugün kontrole gidiyorum. 35+0 oldum.
Bacagimda varisler vardı hatırlarsanız. Bı damarda pıhtı çıkmıştı. Kan sulandırıcı başlamislardi. O pıhtı olan yer eridi gitti. Şuan 4 tane daha oldu pıhtı . Bugün doktor görecek. İnsaAllah güzel sonuclar çıkar.🥲🥴😊

Sancı su gelmesini hızlandırıyormuymuş ? Benim en son kontrolde 32.haftada 2 kiloydu dün ebe 2buçuğu geçmiştir bu yüzden küvete girse de korkma dedi. Dediğim gibi kendimizi dinleyelim yine olursa birkaç gün daha ilaçlarla erteleyebilme şansları olur 🙏🏻
Sen korkma canım belki sende öyle bir ihtimal yoktur . Ben yarım rahimliyim o yüzden daha tedbirli gitmemi istiyor. Sen kasılma önleyici ilaç falan kullanıyor musun bana nidicard verdi ona rağmen arada yine kasılma yaşıyorum ama düzenli değil tabiki. Aslında bu haftalarda kasılmalar da normalmiş bence çok da korkmayalım Allahın izniyle🤲🏻 evet kilo olarak gayet iyiler inşallah sağ salim alırız kucağımıza küveze bile girmeden umarım

Adet sancısı gibi ağrıyla uyandım belimde çok agriyor karnım tas gibi insaAllah hazırlık yapıyordur bir hafta daha durur bana 37 de erken geliyo 38 den sonra doğsun hayırlısıyla 🤲

Bu gece çatı ağrısından uyuyamadım ya 😒 sağa sola dönerken yataktan kalkıp otururken her türlü ağırdı en zor dönem son zamanlar diyolardıda tahmin edemiyodum 🤦🏼‍♀️

Kızlar günaydın. Heyecandan ölecem şimdi. Randevum vardı bugün. Bebeğim kilo almamış 2 haftadır. 2 haftaya kadar hep ileride kilosu vardı. Şimdi tahlil verdim birseylerden dolayı büyüme durmuş. Ve yarın sabah acil sezeryan olacagim.
İnsalah saglikla bebegine kavusursun 🙏
Tahlilerinde temiz cikar 🙏
Kac haftalik oldun

Kızlar günaydın. Heyecandan ölecem şimdi. Randevum vardı bugün. Bebeğim kilo almamış 2 haftadır. 2 haftaya kadar hep ileride kilosu vardı. Şimdi tahlil verdim birseylerden dolayı büyüme durmuş. Ve yarın sabah acil sezeryan olacagim.
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah haftanız gayet iyi korkmayın🤲🏻

Amin canım inşallah. 38 haftalık olduk. Çok şükür erken değil güzel bir zaman. Sadece büyüme durmuş diyince telaslandim
Evet insan korkuyor
Canim insallah bisey yoktur 🙏
Bende cok zorlandigim icin diyorum benimkide 36 37 haftalarda gelsin

İnşallah en kısa zamanda bebeğinizi kucağınıza alacaksınız 🙏🏻 lütfen kötü düşünmeyin. Allah yardımcınız olsun 🤲

Korkma canım senin bebişin gelişimi iyiydi zaten. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Sen korkma canım belki sende öyle bir ihtimal yoktur . Ben yarım rahimliyim o yüzden daha tedbirli gitmemi istiyor. Sen kasılma önleyici ilaç falan kullanıyor musun bana nidicard verdi ona rağmen arada yine kasılma yaşıyorum ama düzenli değil tabiki. Aslında bu haftalarda kasılmalar da normalmiş bence çok da korkmayalım Allahın izniyle🤲🏻 evet kilo olarak gayet iyiler inşallah sağ salim alırız kucağımıza küveze bile girmeden umarım
Bana da adalat verdi aynı şekilde ara ara kasılma yaşadım bugün ama çok fazla değil artık bu 40lara vuran sancıdır bu 50yi bulurdu diye tahmin etmeye başladım nstye fazla girince: )) Allah yardımcımız olsun canım bol bol dua edelim 🙏🏻

Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah korkma içini ferah tut allahın izniyle hiçbirşey olmayacak annesi merak etme

X