2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ya dedimya gıcıklığından yapıyorlardır. Eşinle aranı bozma. Ya cidden istedikleri çok çok saçma farkında değiller sanırım bu normal doktor kontrolu değil doğum yapacaksın doktorlar ne zaman derse o zamana randevu verirler. Çok tuhaf🙈🙈🙈
24 Mayıs'ta kontrole çağırdı ama sancı olursa bebekte direk alicaklar doğuma olmazsa gün verecekler işte gelse anlat bunu algisizlara

Doktoruma yazdım yarın aç karnına çağırdı. Kolestaz olabilir dedi. Çok korkuyorum umarım herşey yolundadır. Bebek için çok riskli bir şey mis yeni öğrendim. Ama 3-4 gündür var umarım erken farketmisimdir. Zaten pazartesi sezeryan doğum yapacaktım. Belki erken alinabilir
çok geçmiş olsun. benim doktor da bir sürü sebep olabilir bir dermatoloji uzmanına görünün dedi tabi ki gitmedim. gözünde büyütme lütfen tabi tahlillerini de yaptır 🫶🙏

Bende Antalya Memorial da doğum yapacağım pazartesi. Benim eşimi almıyorlar. Sezeryan diye olabilir belki. Eşim sağlıkçı normalde o hastanede de ameliyatlara giriyor. Biraz daha ısrar edecekti ama sonra düşündüm beni o halde karnım açılmış bir şekilde görme dedim. Artık girmesini istemiyorum
aslında babaların yeri annenin baş omuz kısmı böylece hem anneye destek olup hem ameliyatı ya da doğumu görmüyorlar🥹 yine de tercih sizin tabi ki 🫶🫶

aslında babaların yeri annenin baş omuz kısmı böylece hem anneye destek olup hem ameliyatı ya da doğumu görmüyorlar🥹 yine de tercih sizin tabi ki 🫶🫶
Benim eşim ameliyatlara giren biri o direk inceler. Nasıl dikecekler çok önemli bakacam diyor. Ama hafızasında o şekilde kalmak istemiyorum. Ama yanımda da olsun istiyorum tabi. Cook kararsızım

Kasılmalarınız nasıldı benim de karnım bazen sertleşiyor yürürken yorulduğumda falan bana normal geliyor 4. Hamilelik ama öncekiler gibi yani değişen bişi yok diğerleri 38-39 gibi doğdular bakalım bu kızçe ne zamn gelecek
İnsanın kafası yalancı sancılarla karışabıliyor, Bu dinlenmeyle geçmeyen bir kasılmaydı saatte iki üç kez karnım toplanıyordu aslında geçti diye düşündüğüm zaman ne olur ne olmaz diye gittim baya sancı çıktı siz tecrübelisiniz sizin de böyle bir durum olsa anlarsınız muhtemelen

Benim eşim ameliyatlara giren biri o direk inceler. Nasıl dikecekler çok önemli bakacam diyor. Ama hafızasında o şekilde kalmak istemiyorum. Ama yanımda da olsun istiyorum tabi. Cook kararsızım
ay bence de bu konuyla ilgilenip karışmayacaksa girsin canım yoksa kendi için olmasa bile sağlık çalışanları için kötü olur işine karışılmış gibi olur 🙈

Kızdırma kendini baban yapamamış belki yokmu başka ilgilenecek biri harcı zamanında yatırmasa annenin gelişine engel olmaz değilmi bilmediğim için soruyorum
Kızdım valla şekerim çıktı düşün.bir çorba içtim 152 oldu ama sinirde var ya ondan.. uok kimse yapabilecek bakalım tr vatandaştılar ya ilk kez yurtdışına çıkacakken o harcı yatırıyorsun polis kontrolünde soruyorlar.yatır gel diyorlar hayır annemi alana bırakır gider minnoş annem kendi bilemez de gelde düşünme gelde gerilme yaa oooof yarın öğlene kadar ben gerim gerim artık

Ben de aynı durumdayım 34+0 ım ama 33+3 te ciğer geliştirici oldum 2 doz öğlen 2 doz gece. Nstde 70 çıktı 2 kere sancı doktor riske atmak istemedi. Size kaç doz ciğer geliştirici verdi? Haftanız ne tam olarak? Alttan muayene etti mi? Biraz fazla soru sordum🙈 ilk gebeliğim endişeliyim
Ben 34+4teyim ultrasonla bile bakmadı sanırım açılma olmadığını düşündü, 2 doz yapıldı bana 18 saat arayla. sizin birkaç gün olmuş olalı iğne etkisini göstermiştir. umarım zamanında gelir bebeklerimiz. Bebeğinizin kilosu kaç doğarlarsa da toparlanırlar bir şekilde inşallah

Kızdım valla şekerim çıktı düşün.bir çorba içtim 152 oldu ama sinirde var ya ondan.. uok kimse yapabilecek bakalım tr vatandaştılar ya ilk kez yurtdışına çıkacakken o harcı yatırıyorsun polis kontrolünde soruyorlar.yatır gel diyorlar hayır annemi alana bırakır gider minnoş annem kendi bilemez de gelde düşünme gelde gerilme yaa oooof yarın öğlene kadar ben gerim gerim artık
Kız stres olmamak elde değil sen yinede gerilme rahat ol şekerin yükselmesin hiç merak etme anacığın rahat şekilde yanına gelecek. Türkiyede yardım ederler ona. Babanda anneni alana bırakıp gitmez hemen bütün işlemleri halleder öyle gider. Rahat olll

Kız stres olmamak elde değil sen yinede gerilme rahat ol şekerin yükselmesin hiç merak etme anacığın rahat şekilde yanına gelecek. Türkiyede yardım ederler ona. Babanda anneni alana bırakıp gitmez hemen bütün işlemleri halleder öyle gider. Rahat olll
He inşallah tek bildiği beni delirtmek.neyse de oğlumda bu saat olur anam bir hareketli anneannesi gelecek diye heralde tepinip duruyor o ayak hiç mi durmaz arkadaş ya itiyor çekiyor habire sıkılmaya başladı benim oğlum sanırım ne dersin.. bu arada hiç mide ağrısı doğum belirtisi gibi duydun mu günlerdir ne yesem midem ağrıyor hiç geçmiyor bıktım valla ya

Hava alanında otomat gibi mavi renk makineler var 150 tl atıyorsun alıyorsun pulu. Bence annene biri yardım eder orda. Nakit 150 tl bulundursun sadece makineden alsın banka daha zor oluyor.

Ben 34+4teyim ultrasonla bile bakmadı sanırım açılma olmadığını düşündü, 2 doz yapıldı bana 18 saat arayla. sizin birkaç gün olmuş olalı iğne etkisini göstermiştir. umarım zamanında gelir bebeklerimiz. Bebeğinizin kilosu kaç doğarlarsa da toparlanırlar bir şekilde inşallah
Bana baktı da hiç kısalma yoktu rahim ağzında. Ama yine de erken su gelme ihtimalinden bahsetti 🤷🏼‍♀️ umarım işe yaramıştır iğne🤲🏻 hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah. 33+3 te 2300 gramdı sizin ki kaç ?

X