2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok şükür indi bir saate burada olur eşim almaya gitti 🥰 annemde gerilmiş uyumamış babama kızmış 5 dk mesafe ne var gidip sorsan kontrol etseydiniz rahatça uyusaydım falan demiş ama babamın huyu bu böyle
Hadi gözün aydın bacım ne mutlu sana bu günlerin tadını çıkar.Çok sevindim senin adına

Geçmiş olsun canım şimdi nasılsın işe yaradı mı ilaçlar. 1-2 hafta daha tutarlar belki
Şükür canım dün durdurdular sancıyı bugün de çok hafif hissediyorum ayağa kalkarsam hemen başlıyor. Senin nasıl oldu kasılmaların doktor ilaç vermiş miydi ben adalat kullanıyorum iyi geldi sanki

Slm kızlar bütün gece çektiğim sancılardan dolayı acile gittim 1 cm açıklık var. Bebeğim 3400gr olmuş pazar gününe randevu verdiler suni sancı ile doğumu başlatacaklar tam 37 haftalık oluyor şekerden dolayı beklemeyeceğiz dediler. Bana kalsa beklemek istiyordum 38.Haftaya kadar ama doktorlarında işine karışmak istemiyorum hakkımızda herşeyin hayırlısı.

Slm kızlar bütün gece çektiğim sancılardan dolayı acile gittim 1 cm açıklık var. Bebeğim 3400gr olmuş pazar gününe randevu verdiler suni sancı ile doğumu başlatacaklar tam 37 haftalık oluyor şekerden dolayı beklemeyeceğiz dediler. Bana kalsa beklemek istiyordum 38.Haftaya kadar ama doktorlarında işine karışmak istemiyorum hakkımızda herşeyin hayırlısı.
Ayy hadi hayirlisi kilosu da iyiymis masallah pazara kadar kendi sancin gelir insallah suniye gerek kalmaz

yine hevesle bulduğum doktorum tarafından yarı yolda bırakıldım 🥴 hamileliğin tüm zorlukları bir yana en can acıtıcı kısmı gönlümüze göre doktor bulamamak..

en güzel zamanda kolaylıkla kucağına almanı dilerim 🥹♥️🫶

malatya’da doktor bulamadığımız için elazığ’a gelmiştik. aldığım eğitimle ilgilenen kendi de eğitim veren bir doktordu çok iyi ilgiliydi malatyadan bir sürü hastam geliyor vs dedi iki hafta sonra kontrole çağırdı bugün geldik. sezeryan istiyosan yapalım normal istersen 38.haftadan itibaren elazığda kalman lazım doğumda şehir değiştirmek olmaz vs diyerek bizi kibarca gönderdi 😔

Amin inş sanki banada pazara kadar gelecek gibi geliyor sancım hiç kesilmedi düzenli değil ama dün geceden beri hep var. Hayırlısı artık
Nasıl bir sancı hissediyorsun tam olarak?
Ben de 1 haftaya kadar doğuracakmışım gibi hissediyorum. Hoş hamileliğimin başından beri hiçbir hissettiğim doğru çıkmadı ama ahdja 😂
Allah bir avazda kolaylıkla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Nasıl bir sancı hissediyorsun tam olarak?
Ben de 1 haftaya kadar doğuracakmışım gibi hissediyorum. Hoş hamileliğimin başından beri hiçbir hissettiğim doğru çıkmadı ama ahdja 😂
Allah bir avazda kolaylıkla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Karnımda kasılma yani sertleşme kasıklarıma ve belime vuruyor adet sancısı gibi düzenli değildi ama bütün gece hiç durmadı. Senin kaç haftalık şimdi

malatya’da doktor bulamadığımız için elazığ’a gelmiştik. aldığım eğitimle ilgilenen kendi de eğitim veren bir doktordu çok iyi ilgiliydi malatyadan bir sürü hastam geliyor vs dedi iki hafta sonra kontrole çağırdı bugün geldik. sezeryan istiyosan yapalım normal istersen 38.haftadan itibaren elazığda kalman lazım doğumda şehir değiştirmek olmaz vs diyerek bizi kibarca gönderdi 😔
Başta niye dememiş Allahım yarabbim

Kafanıza takmayın,boş konuşuyorlar,gülün geçin,eşinizle de aranızı bozmayın,bebeğinizin gelişimine göre doktorunuz uygun gördüğü zaman bebeğinize kavuşun.Önce kendinizi ve bebeğinizi düşünün,uygun dille anlatdınız anlamadılarsa,boş verin,kendinizi yormayın.

Allah yardımcınız olsun,tez zamanda kucağınıza alın,birlikte sağlıcakla taburcu olun
Açıkçası çok bunalttilar beni eşime de dedim zaten zorlu geçen 1 yılın üstüne böyle sacmalikla uğraşamam diye yoruldum dedim sağolsun son haftalarında artık dinlen dedi destek çıktı

X