2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok sevindim, kavuştun bebeğine ne güzel ❤️ Sonda uyuşturulduktan sonra mı takıldı? Ben sezaryenden çok sondadan korkuyorum da 🥲
Ameliyat önlüğü u giyince hemsire odaya gelip takıyor. Anlık bisey olduğundan ufak bir acıma oluyor. İğne batması gibi, bunları hiç düşünme canım suanki anın keyfini çıkar.

Merhaba kızlar çalışan annelere bir sorum olacak 32. Haftadan sonra çalışabilir raporu alıp tekrardan çalışamaz raporu aldığınız zaman e nabızınız da göründü mü raporunuz hastanem ısrarla e nabıza raporu eklemiyor iş yerim e nabızda görünmesi gerekiyor diyor arada kaldım sizin raporlarınız nasıldı acaba
Merhaba aynı durum bende de var. 170 i arayarak sordum. Doğum sonrası görünecek dedi. Ben sadece iş yerime doktordan çıktı istedim onu gönderdim. O şekilde haberleri oldu. Sizde 170 i arayarak sorabilirsiniz

Canım evet e nabız da görünüyor. Örnek resim ekliyorum. Hastaneden aldığın bütün raporlar görülüyor. Isyerin e nabız da görülüp gorulmeyecegini neden anlamak istedi acaba
Isyerine otomatik hastalık raporları bilgilendirme maili gidiyor.
Benim analık raporum görünüyor ama. 36 haftada aldığım doğum izni raporum görünmüyor. Ben 170 i aradım doğum sonrası sisteme girilecek dedi. Sizin görünüyor mu doğum izni raporunuz

Herkese merhaba doğumu olan arkadaşlar hayırlı olsun inşallah : ) bende dün yarım saat dışarı çıkıp ayakta kalmıştım karnıma sancılar girmeye başladı hemen hastaneye gittim nstde birkaç sancı çıktı 70e varan, doktor sonuçların normal dedi inşallah bende doğurmam henüz 34 haftadayız 🙏🏻
Benim maksimum 10 dk sonrasında yatmam gerekiyor. 34+2 yim çok baskı yapıyor paşa kasılıyor hemen 😅dikkat et canımm aman daha dursun içerde.

Aslında şöyle bişey var eşlerimiz beraber olabiliyosak bu çok korkutmamalı… ilk muayeneden sonrası çok korkutucu olmuyo bu benim 3. 😂😂😂
Eşlerle olması iyi ve köyü 😅 kocam sürekli ekrana bakıyor 140 oldu 120 oldu diye bildirim veriyor ben zaten sesten rahatsız olup stres yapıyorum 🙈
bazen makina kalp atışını yakalayamıyor gelip düzeltmeye kalkıyor 😂😂

Benim analık raporum görünüyor ama. 36 haftada aldığım doğum izni raporum görünmüyor. Ben 170 i aradım doğum sonrası sisteme girilecek dedi. Sizin görünüyor mu doğum izni raporunuz
Benimde 32.haftadaki raporum görünüyor ama 37.haftadaki görünmüyor çıktı alıp şirkete gönderdim o şekilde işleme koyacaklar

ben de 4 yıl sonra hiçbir problem olmamasına rağmen tüp bebekle hamile kaldım. bir eczacı tanıdığımız var o da böyle konuşuyor bu bebek çok özel kesinlikle sezeryan olmalısın diye. ben buna katılmıyorum bebişim doğal olmayan bi yolla oluşmuş olsa da gelişimi hep normal yolla olmuş gibiydi bir problem hiç olmadı.. şimdi de doğal bir şekilde kendi istediği zaman doğum yapmak istiyorum, planlı sezeryan yapmayacağım. bizim gibi uzun zaman sonra uzun uğraşlarla olan bebeklere çok yük yüklüyoruz bence. her çocuk özeldir ve ailesi için biriciktir ♥️
Kızlar dün böyle yazdım gece 4te suyum geldi doğurdum 😅😘
Ayy gözün aydın 🥰 Bebişler birer birer gelmeye başladı ya inanamıyorum.

Merhaba kızlar çalışan annelere bir sorum olacak 32. Haftadan sonra çalışabilir raporu alıp tekrardan çalışamaz raporu aldığınız zaman e nabızınız da göründü mü raporunuz hastanem ısrarla e nabıza raporu eklemiyor iş yerim e nabızda görünmesi gerekiyor diyor arada kaldım sizin raporlarınız nasıldı acaba
Benimde görünmedi daha sonra doğum yaptım ondan sonra göründü sistemde. İşyerime sadece çalışamaz raporunu verdim. Doğum sonunda da doğum raporu ve iş göremez raporunu verdim

Bu sefer normal olur inş canım 🙏 maşallah 1. Yi büyütmüşsün🙃
Hamdolsun büyüdü zıpır sıra 2.ci de rabbim hepimizin kucağını sağlıklı bir şekilde sağ saglim doldursun zamanında kavuştursun hepimizi evlatlarımıza🥰🤲

Merhaba hanımlar, benim sabırsız kızım da 33+5’de geldi, şu an yoğun bakımda, hepinizin dualarina ihtiyacim var, tez zamanda kucagima alabilirim insallah🙏 Henüz bebeğini bekleyenlerin de inşallah zamanında gelir bebişleri 🙏
Oyyyyyy balını yidicem rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin dualarım sizinle ve sabırsız kizcenle olacak bende erken doğum riski var diye diye 36 yi zor gördüm hayırlısı hakkımızda sen içini ferah tut kizcen sağlıcakla kucağına gelecek İnşaAllah 🤲🥰

Ya kızlar ben bişi dicem size ben kızımda narkozla sezeryana girdim belimde oluşan leke yüzünden anesteziye cesaret edemediler şimdi o leke gitti birde 3 aydır sebebi bilinmeyen bir ses kısıklığı var pazartesi anestezi uzmanı bana hiç hoşuma gitmedi bu sesinin halı dedi alerjik astım bronşit var bende ilkbahar ve sonbahar ayları benim için tıkanma zamanları diyebilirim doktor anesteziyi belden aşağı uyusturucaz seni dediler biraz korku mu desem endişe mi bilemiyorum bana çok bel ağrısı vs yapiyo diyorlar size danışmak istedim tecrübesi olan yardımcı olabilir mi

O arkadaş baya olumsuz örnekler veriyor daha öncede yapmış olduğu olumsuz örnekler var kal yapayım derken göz çıkarıyor
Evet malesef bana da denk gelmişti siz fark etmiştiniz ben ne üzülmüştüm ama sonra biraz rahatladım şimdi aynısı olunca diğer arkadaşları düşündüm olur yani herkes özelde doğum yapmayacak ve her devlet hastanesi de aynı durumda kesinlikle ama kesinlikle değil Antalya’daki devlet hastanesi mesela özel hastane gibi millet gitmek için koşturuyor itina dersen özen dersen herşey.. hepimizin halkında hayırlı şeyler olsun güzel şeyler olsun o arkadaşında bu doğumu güzel olsun güzel anılar kalsın aklında inşallah güzel şeyler paylaşsın

A-BH A-BH selam canım depend i soran sendin sanırım.. kusura bakma anca deneyebildim. 155 boy 70 e yakın kiloyum m beden orkid marka aldım bana geldi L de olabilir ama bence m daha iyi oldu

X