2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben ilk dogumumu o kadar kolay yaptimki Allah yardımcınız oluyor korkmayin yok denecek kadardı dikisim,doğum sonrası ayaktaydim hemen Elhamdülillah sancım acilmam herşey çok kolay ilerledi dua edin korkmayın sizde Allah'ın izniyle
ayyy hadi darısı başımıza ve senin de 2. doğumun ilkinden de kolay olsun inşallahh🥰🥰

Ben e bebekten aldım ama doğumdan önce mi kullanmaya başlayacağız onu bilmiyorum
Yara bere ağrı sızı varsa kullan bir şey olmaz ama kremleri doğumdan önce kullanmayın derler sonuç olarak krem ve kolostum kokusunu engeller bebek bunu algılar ama gümüş kapak için sıkkntı yok zatn

Ahh canım maşallah sana ne güzel 🙂 benim de hayalim gezmek arkadaşlarla vakit geçirmekti. 25. Haftada servikste kısalma çıktı dr yasakladı hepsini 10 haftadır kontroller hariç evde dinleniyorum.çok küçük işler yapıp yatıyorum.ayakta kalmamam gerekiyor.36 dan sonra serbestsin dedi doktor heyecanla bekliyorum 🙈
Çok geçmiş olsun arkadaşım vallah. Bütün bu meziyetler yavrularımızı içij zaten, azcık daha sabır sadece..🥰

Kızlar ya dün geceden beri sol göğsümün altı ağrıyor. Ama öyle böyle değil ağrisı, elimle dokunuyorum gòğsüme hiçbir sızı yok ama öksürüyorum veya kolumu hareket ettiriyorum o zaman ağrı giriyor bu durumda göğsümde değilde kalbimde ağrı oluyor galiba sizde acile gitmeli miyim? 😔

kızlar gümüş kapak aldınız mı? mayıs ayı anneler grubunda çok övmüşler🙈🙈
Ben de daha almadım, dün sipatiş vermek istedim,yurtdışında olduğum için ebebekten sipariş veremiyorum,amazonda da tükenmiş,trendyoldan almak zorunda kalacağım,oradaki bir az pahalı
Ben e bebekten aldım ama doğumdan önce mi kullanmaya başlayacağız onu bilmiyorum
Trendyolda açıklama kısmında doğumdan 2-3 hafta önce kullanmaya başlayın yazıyor

Kızlar ya dün geceden beri sol göğsümün altı ağrıyor. Ama öyle böyle değil ağrisı, elimle dokunuyorum gòğsüme hiçbir sızı yok ama öksürüyorum veya kolumu hareket ettiriyorum o zaman ağrı giriyor bu durumda göğsümde değilde kalbimde ağrı oluyor galiba sizde acile gitmeli miyim? 😔
Bende benzeri olaylar oğlumun poposunu itmesiyle oluyor bazende dizini kalbime doğru basıyor nefes kalp ben mefta 🤷‍♀️ ama için rahat etsin istiyorsan ultrason da belli oluyor Dr gidersen belki bakar o söyler mesele dün benimkinin bacağını sağ mememin altından ölçtü resmen ayağı böbreğimde bacak mememde diz zaten heran kalp tehditi 😂

Bende benzeri olaylar oğlumun poposunu itmesiyle oluyor bazende dizini kalbime doğru basıyor nefes kalp ben mefta 🤷‍♀️ ama için rahat etsin istiyorsan ultrason da belli oluyor Dr gidersen belki bakar o söyler mesele dün benimkinin bacağını sağ mememin altından ölçtü resmen ayağı böbreğimde bacak mememde diz zaten heran kalp tehditi 😂
Acaba o yüzden mi oluyormuş nabzın 🙃

Tekrardan gözünüz aydın. Uyuşuyorsunuz evet ams heyecan ne durumda oluyor nabzınız ne durumdaydı.. Ayy ben çok heyecan yaparım
Zaten canım sana hafif bir sakinleştirici vuruluyor bence. Çünkü o ilk girdiğin heyecanla çıkmıyorsun bir sersem oluyor insan :KK66:

Doktora haber verseniz iyi olur

Kızlar hangi biberon aldınız?Meme reddi yaşamamak için,ilk günler süt az oluyor,o zaman kullanmak için kaşık biberonları daha önce önerenler olmuştu,trendyolda yorumlarda çok akışkan olduğu,yenidoğan için uygun olmadığını yazanlar var(bebedor marka).Milkbaby markasınınkini övmüşler ama
Screenshot_20230517-110712_Trendyol.jpg
Screenshot_20230517-110723_Trendyol.jpg
Şırınga da önerenler var,ama benim olduğum hastanede şırıngaya izin verirler mi bilmiyorum,garip baka bilirler bana,burada direkt biberonla veriyorlar bence.

X