2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Günaydınlarr müthiş bir karın ağrısıyla kontrole gidiyorum araç sarstıkca daha çok canım yanıyo aksi gibi araç sarstıkçaa minik kuşumda vuruyo ve kas katı kesiliyo karnım inşallah hayırlı haberlerle dönerim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah bebiş sabırsızlanmamıştır da zamanında gelir

Merhaba kızlar çalışan annelere bir sorum olacak 32. Haftadan sonra çalışabilir raporu alıp tekrardan çalışamaz raporu aldığınız zaman e nabızınız da göründü mü raporunuz hastanem ısrarla e nabıza raporu eklemiyor iş yerim e nabızda görünmesi gerekiyor diyor arada kaldım sizin raporlarınız nasıldı acaba

bebe
Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah bebiş sabırsızlanmamıştır da zamanında gelir
Bugün değil ama sanırım çok yakın çatı muayenesinde bebeğin başını hissetti inmiş aşağıya doğru geliyor gelmekte olan 😂😂 o ağrı başın inmesinden kaynaklıymış… 2976 kg olmuş minik kuş açılmam yok şuan nst ye bağladılar bakalımmm

Merhaba kızlar çalışan annelere bir sorum olacak 32. Haftadan sonra çalışabilir raporu alıp tekrardan çalışamaz raporu aldığınız zaman e nabızınız da göründü mü raporunuz hastanem ısrarla e nabıza raporu eklemiyor iş yerim e nabızda görünmesi gerekiyor diyor arada kaldım sizin raporlarınız nasıldı acaba
Canım evet e nabız da görünüyor. Örnek resim ekliyorum. Hastaneden aldığın bütün raporlar görülüyor. Isyerin e nabız da görülüp gorulmeyecegini neden anlamak istedi acaba
Isyerine otomatik hastalık raporları bilgilendirme maili gidiyor.

Eklentiler

• Screenshot_20230516_122909_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230516_122909_e-Nabz.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 41
bebe

Bugün değil ama sanırım çok yakın çatı muayenesinde bebeğin başını hissetti inmiş aşağıya doğru geliyor gelmekte olan 😂😂 o ağrı başın inmesinden kaynaklıymış… 2976 kg olmuş minik kuş açılmam yok şuan nst ye bağladılar bakalımmm
Çatı nasıl geçti benimde haftaya yapılcak büyük ihtimalle daha önce vajinal muayene olmuştum ultrasonla öyle gibi mi acaba

Her yer aynı değil benim bulunduğum yerdeki devlet hastanesinde hiç böyle şeyler yaşanmıyor genelleme yapmayın lütfen böyle olumsuz şeylerden konuşmayalım bu aşamada böyle şeyler hepimizi tedirgin ediyor
Bende bunu demeye çalıştım etkileniyoruz çok önemli şu dönem

Herkese merhaba doğumu olan arkadaşlar hayırlı olsun inşallah : ) bende dün yarım saat dışarı çıkıp ayakta kalmıştım karnıma sancılar girmeye başladı hemen hastaneye gittim nstde birkaç sancı çıktı 70e varan, doktor sonuçların normal dedi inşallah bende doğurmam henüz 34 haftadayız 🙏🏻

Tansiyon çok çıkarsa sarımsak yut benim durumu biliyorsun ben öyle yapıyorım
Tansiyon sıkıntım yok genelde düşük oluyor
Çok sevindim, kavuştun bebeğine ne güzel ❤️ Sonda uyuşturulduktan sonra mı takıldı? Ben sezaryenden çok sondadan korkuyorum da 🥲
Sonda uyusturulmadan takılıyor, zor bi işlem değil rahat olman önemli. Tavsiyem çok araştırma yapma, herşeyden korkarsın, bilmeden gidersen oldu bittiye gelir bisey anlamazsın, kendine iyilik yap araştırma 🤭

X