2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Rabbim yardımcınız olsun cnm sende bebeğinle sağlıkla çıkın ameliyattan dualarımız sizinle Haziran Anneleri topiğimizin ilk bebeği olacak güzel haberlerinizi bekliyoruz şuan tam kaç haftalıksın
36 haftalıktı.
Bugünmü neden önemli bir sorun yoktur inş. Canım rabbim yardımcın olsun. Sayfamızın ismi haziran anneleri ama bu gidişle mayıs anneleri olacağız. Hakkımızda hayırlısı ne diyim
Herkese sağlıklı doğumlar dilerim

Yaa ama sona doğru geldik bu yolda rabbim sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize
Amin canım amin zaman su gibi aktı gitti. Önce adet gecikmesi, testler, kandeğerleri, cinsiyeti, ilk hareketleri, alışverişi derken şimdide doğumlarını konuşuyoruz çok şükür. Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin. Bu arada sayfamızın haziran annelerinin ilk bebişi bugün dünyaya geldi rabbim sağlıkla annesinin kucağına almasını nasip etsin darısı başımıza

Ben bambu yastığımız noémie'den aldım. aldığım güne lanet olsun, tamamen pişmanlık.

Son düzenleyen: Moderatör:
O konuda pek bir bilgim yok açıkcası benimkide fazla hareketli 34+2yiz şimdi bildiğim kadarıyla gebelik haftası arttıkça harsketi azalır ama benimkinde yok böylw bir şey sancı olduğu için 37yi zor görürüz dedi bana doktorum. Gün sancılarının olması normal doğum yaklaşıyor sonuçta. Eve sola yatmak onerilir ama, sonuçta öyle uyumayacaksın, benim doktorum perinatoloji doktoru arada sırt ustüde uzanabilirsin, sancın olduğunda hafifletmek icin duştan sonra sağa yatabilirsin diyor birkaç saat ben onun söylediğini söyledim size.

Evet gördüm onu yavrum sağlıkla anneciğine de kabuşsın inşallah darısı bizim başımıza

selam size özelden birkaç şey yolluyorum çatı muayenesi ile ilgili. inşallah içinizi rahatlatır

Kızlar ben bugün sezeryan ile doğum yaptım. Bebeğime yatış verdiler. Topicte ilk doğum yapan benim galiba rabbim herkese sağlıcakla doğum yapmayı nasip etsin
Tebrikler canım,atalı-analı sağlıkla büyüsün,güzel ömrü olsun.En kısa zamanda birlikte sağlıkla taburcu olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…