2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kızlar fotoğraf çekimi yaptıracak mısınız? maddi olarak çöktüğümüz bu günlerde (eşim deprem sebebiyle aylardır çalışamadı) her şey için daha fazla düşünmeye başladık.
bunun için ayrıca süslü püslü/ isimli hastane çıkışı aldınız mı?
şu ikisinden birini alsam mı diyorum birinin stoğu tükenmiş bile 🤦🏻‍♀️

Eki Görüntüle 3244453
Eki Görüntüle 3244456
Bende özel hastane çıkışı almadım çekim yaptırmayacağım

kızlar fotoğraf çekimi yaptıracak mısınız? maddi olarak çöktüğümüz bu günlerde (eşim deprem sebebiyle aylardır çalışamadı) her şey için daha fazla düşünmeye başladık.
bunun için ayrıca süslü püslü/ isimli hastane çıkışı aldınız mı?
şu ikisinden birini alsam mı diyorum birinin stoğu tükenmiş bile 🤦🏻‍♀️

Eki Görüntüle 3244453
Eki Görüntüle 3244456
Ben de isme özel hastane çıkışı yaptırmadım,annem yanıma geldiğinde gidip kaliteli bir çıkış seti alırız diye düşünüyorum.Çekim de yaptırmayacağım.1-2 tane hastanede ve evde kendimiz çekeriz.Bizde çekim yapmak pek yok.İnşallah 1 yaşında yaparız.

Galiba öyle oluyor. İnş bebeğimde bende sağlıkla atlatırız bebeğim yanımda kalır 🙏

İnş. Bebeğimi yanıma almakta nasip olur çok teşekkür ederim darısı zamanında diğer arkadaşların başına.

Ben hastane çıkışı isimli olarak almadım çok pahalıya geliyor diye. Bebek kıyafeti satan yerden uyguna hastane çıkışı aldım. Hastanede fotoğraf çekimi yaptırmayacağım kendime taç aldım yanımdaki biri çeker bizi diye düşünüyorum.
İyi haberlerini bekliyoruz

Kızlar normalde 7 Haziran gibi doğum tarihimdi ama mecburen erken doğum olacak bugün sezeryan olacağım
Bugünmü neden önemli bir sorun yoktur inş. Canım rabbim yardımcın olsun. Sayfamızın ismi haziran anneleri ama bu gidişle mayıs anneleri olacağız. Hakkımızda hayırlısı ne diyim😔

Ben muayeneden dönüyorum şuan normal doğum mu istiyosun dedi biraz korksamda normal olursa daha iyi dedim ozaman önce elle muayene edicem dedi ve açıklığım yokmuş ama çatı kemiğimle alakalı olumsuz konuştu bebek başıyla baskı yaptığında sorun olabilir vs dedi tamda hatırlamıyorum o an elle muayenenin etkisindeydim ama baş aşağı dönmüş defnekuşum 2676 gr 48 cm olmuş çok iri bi bebek değil dedi şimdi bu çatı olayı kafamı karıştırdı benim bilenler beni aydınlatabilir mi???

Ben muayeneden dönüyorum şuan normal doğum mu istiyosun dedi biraz korksamda normal olursa daha iyi dedim ozaman önce elle muayene edicem dedi ve açıklığım yokmuş ama çatı kemiğimle alakalı olumsuz konuştu bebek başıyla baskı yaptığında sorun olabilir vs dedi tamda hatırlamıyorum o an elle muayenenin etkisindeydim ama baş aşağı dönmüş defnekuşum 2676 gr 48 cm olmuş çok iri bi bebek değil dedi şimdi bu çatı olayı kafamı karıştırdı benim bilenler beni aydınlatabilir mi???
Kaçıncı haftadasın canım

Merhaba herkese size bir konuda fikir danışmak istiyorum ama hep tersleniyorum beni terslemesen cevap verirseniz çok sevinirim çünkü psikolojim iyi durumda değil reglim 17 gün gecikmişti ve ilişkinin üzerinden 30 gün geçmişti korunduk ama zevk suyunun sızdığından şüphelendik reglimin geciktiği 4.günden beri erken gebelik ve kaset testler yaptım 2 günde bir 17 güne kadar hepsi negatifti cuma günü doktor ultrasonla bakıp gebelik yok ama kan testi isteyelim dedi kan verdim sonuç bekliyorum sizce olsaydı şuana kadar idrar testleri ve ultrasonda çıkar mıydı teşekkür ederim
tabi çıkardı, 30 gün olmuş yoktur zaten artık

Kaç haftalıksınız canım. Bende bugün muayene oldum da doğum için 10 gün sonra konuşuruz dedi

X