2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kızlar sağa değil de sola doğru yatmayı öneririm tabi aramızda hala uyuyabilen varsa
Uyuya bilen bir tek benim sanırıım.Haftam daha küçük sizlerden.Belki de o yüzden.Arada benim de uyandığım oluyor tabii.Namaza kalkıp tekrar yine yatıyorum.Sonra eşimi işe yolcu etmek için de duruyorum.Ben çok acayip uykular görüyorum,bende de sorun bu.

Kızlar normalde 7 Haziran gibi doğum tarihimdi ama mecburen erken doğum olacak bugün sezeryan olacağım
hiç canını sıkma lütfen güle oynaya ol sezeryanını. bebişin birazcık erken gelmek istemiş olayı büyük bir problem haline getirmeyin lütfen lütfen bak gör anne karnında geçirip gelişeceği zamanı annesinin kollarında nasıl sağlıklı mutlu geçirecek

kızlar fotoğraf çekimi yaptıracak mısınız? maddi olarak çöktüğümüz bu günlerde (eşim deprem sebebiyle aylardır çalışamadı) her şey için daha fazla düşünmeye başladık.
bunun için ayrıca süslü püslü/ isimli hastane çıkışı aldınız mı?
şu ikisinden birini alsam mı diyorum birinin stoğu tükenmiş bile

Eklentiler

• EFAAB3FD-FEF2-4AFC-9606-D6C8AD1F9186.png
    346,1 KB · Görüntüleme: 21
Grubun ilk bebişi geliyor ozaman inşallah sorunsuz atlatırsınız
Galiba öyle oluyor. İnş bebeğimde bende sağlıkla atlatırız bebeğim yanımda kalır
İnş. Bebeğimi yanıma almakta nasip olur çok teşekkür ederim darısı zamanında diğer arkadaşların başına.
Ben hastane çıkışı isimli olarak almadım çok pahalıya geliyor diye. Bebek kıyafeti satan yerden uyguna hastane çıkışı aldım. Hastanede fotoğraf çekimi yaptırmayacağım kendime taç aldım yanımdaki biri çeker bizi diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…