2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben 40 haftayı dolduracağımızı hiç zannetmiyorum 2 3 haftadır çatı ağrım var özellikle yatarken dönerken yataktan kalkarken falan zorluyo baya bi de son 1 haftadır akıntım çok arttı avuç içi kadar ıslanıyorum sürekli ya su gibi ya da bi kısmı su gibi bi kısmı beyaz kremsi oluyo yarın 35 hafta doluyor 36yı da görsem rahatlayacağım biraz

Kız bendede aynı belirtiler var tam 34 haftalığım bence normal bu haftalarda bu şikayetlerin olması yoksa hepimiz erken doğummu yapacaz ne

Bende 34+3 oldum yarın özel bi hastahaneyle görüşmeye gidicem bakalım ne dicek ne kadar fiyat biçicek rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasib et hem korku hem heyecan çok karmaşık duygulara büründüm aşırı stresliyim vallahi zaman hiç geçmiyormuş gibi

Kızlar bu içeceği gördüğünüz kadar içtim ben bebeğe zararı varmı ya millet süt yapar diye tüketmiş hep kimisi içme bira maltı var diyo şişenin üstünde alkolsüzdür yazıyo ayrıca içtiğim kadsrıyla alkol tadınalmadım çok endişelendim şuan keşke içmeden baksaydım nete ama üstünde alkolsüz yazıyo

Alkolsüzse sorun olmaz emzirme döneminde de içiyor anneler.

Kızlar şampuan olarak mustela düşünüyorum. Siz karar verdiniz mi? Vücut yağı pişik kremi almıcam zeytin yağı kullancam. Soğuk sıkım zeytin yağı daha yararlıymış bebeğe alerji yapmıyorsa kullanım demiş çoğu dr.
Hastane çıkışını da çok severek aldım ama şuan başka modeller de hoşuma gidiyor sizde de var mı bundurum

Demi ya gerildim hurda zararlı olsa neden süt yapsın diye içsinler demi ama
e-bebekte de satılıyor. Anneler için malt içecek diye. Bir arkadaşım içiyordu emzirme döneminde (bundan 8 yıl önce görmüştüm )o zaman şaşırmıştım tabiii bekardım bebekmiş, emzirmeymiş ilgi alanım değildi

Canım mustelanın içeriği temiz değil biyolog bir annenin sayfasını takip ediyorum orada temiz içerikli ürünleri gösteriyor

Şampuan yerine doğal ev yapımı sabun kullanmak istiyorum,nasıl olur acaba?Bebeğin cildini kuruturmu?

Yaa bak o kadar giriyorum e-bebeğe hiç dikkat etmedim.. içime su serptin valla teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…